پردیس مجددا حمایت خود را از مستند نشده جامعه از طریق campuswide ایمیل دوشنبه ارائه منابع برای کسانی که با اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF وضعیت و دیگر مستند نشده افراد است.

ارسال ایمیل توسط دانشگاه برکلی صدراعظم کارول مسیح که اطمینان دانش آموزان و کارکنان در این ایمیل که دانشگاه متعهد به ایجاد یک “استقبال حمایتی و فراگیر فضا” برای همه است. او افزود که دولت فدرال در طول تاریخ است و نه درگیر در اجرای مهاجرت و فعالیت در آموزش عالی دانشگاه.

مسیح به کارگردانی دانش آموزان در ایمیل به مستند نشده برنامه دانشجویی و کارکنان به کارکنان کمک و یا مردم و فرهنگ برای منابع بیشتر در مورد اجرای. او افزود که مستند نشده دانشجویی برنامه همچنین برقراری ارتباط با جوامع نهفته باید مهاجرت فدرال مقامات وارد محوطه دانشگاه برای عدم اجرای فعالیت های.

“هر عضو از دانشگاه برکلی جامعه ارزشمند است کمک کننده به دانشگاه بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت” مسیح گفت: در ایمیل. “حفظ یک محیط امن و باز جامعه آموزش می تواند مشکل زمانی که افراد احساس اضطراب در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها. از آنجا که من می خواهم برای تشویق همه ما به فکر و احترام از یکدیگر در طول این زمان.”

کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو