مسلح درگیری های برجسته جهانی, عناوین TerraViva ملل متحد, تجارت و سرمایه گذاری

اعتبار: SIPRI

سازمان ملل متحد, آوریل 29 2020 (IPS) – چین و هند که به جنگ رفت و برگشت در سال 1962 تا حد زیادی بیش از یک مناقشه مرزی هیمالیا– و ادامه دیرینه نبرد برای برتری نظامی در آسیا– باید یک رکورد جدید در آغوش صرف.

برای اولین بار در جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای حسابداری در مجموع بیش از 2.7 میلیارد نفر در حال حاضر از جمله سه نظامی spenders, رتبه بندی, پشت, ایالات متحده است.

در آخرین گزارش خود را در نظامی جهانی هزینه های تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI) می گوید: پنج بزرگترین spenders در سال 2019 حسابداری برای 62 درصد از هزینه های بودند که ایالات متحده و چین و هند و روسیه و عربستان سعودی به ترتیب نزولی.

چین هزینه های نظامی رسیده $261 میلیارد دلار در سال 2019 یک 5.1 درصد افزایش در مقایسه با سال 2018 در حالی که هند رشد 6.8 درصد به $71.1 میلیارد دلار است.

مجموع هزینه های نظامی جهانی افزایش یافت به $1.9 تریلیون دلار در سال 2019 به نمایندگی از افزایش 3.6 درصد از 2018 و بزرگترین رشد سالانه در هزینه های پس از سال 2010.

“این اعداد خواهد بود متناوب در هر زمینه اما در وسط یک جهانی همه گیر ما حتی بیشتر به دلیل احساس خطر می شود” گفت: Tori Bateman, سیاست حمایت هماهنگ کننده آمریکایی کمیته خدماتی دوستان.

“به جای صرف تریلیون ها در حال آماده شدن برای مخرب جنگ ایالات متحده و کشورهای دیگر در سراسر جهان باید حمایت و ارائه خود را برای مردم با سرمایه گذاری در بهداشت عمومی” او اشاره کرد.

دکتر Natalie J. Goldring ارشد همکار و مکمل استاد کامل با امنیت مطالعات برنامه در ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی در دانشگاه جورج تاون گفت: IPS هزینه های نظامی توسط چین و هند به احتمال زیاد نشان دهنده هر دو متقابل خود را رقابت در منطقه و منحصر به فرد خود را از quests برای قدرت در چارچوب جهانی.

دو کشور نیز مواجه مرز بست در سال 2017.

او با اشاره به این که SIPRI داده ها نشان می دهد که تا چه حد بسیاری از کشورها به خصوص ایالات متحده عمیقا نابجا بودجه اولویت است.

متاسفانه بسیاری از رهبران ملی به نظر می رسد برای دیدن نظامی صرف به عنوان یک شاخص از حیثیت ملی گفت: Dr Goldring که یک استاد مدعو از عمل در دانشگاه واشنگتن DC برنامه و همچنین نشان دهنده مخفف موسسه در سازمان ملل بر سلاح های متعارف و تجارت اسلحه مسائل.

“از دیدگاه کسانی از ما که حمایت از کاهش هزینه های نظامی, سران دولت لاف زدن در مورد کشورهای نظامی دلاوری اغلب نشان دهنده سمی مردانگی”.

رئیس جمهور تهمت نمونه بارزی از این پدیده او اعلام کرد.

اعتبار: SIPRI

در مورد ثبت هزینه های دو غول Siemon Wezeman محقق ارشد در SIPRI سلاح و مخارج نظامی برنامه گفت: IPS: “دلایل اصلی عبارتند از: درک و یا حتی از تهدید.”

چین او با اشاره به نظر می رسد با سوء ظن و نگرانی در محیط اطراف خود و منافع خود را بیشتر دور (از جمله منابع که در آن چین وابسته است از خاورمیانه و آفریقا; بازار و حمایت از صادرات و حمل و نقل خطوط که در آن نیز وابسته به).

این شامل یک نگرانی در مورد قدرت آمریکا و نیت.

هند در جنگ با پاکستان به درگیری های داخلی و ترس بزرگ و رو به رشد چین معلق در هوا در رقابت چینی-هندی مرز او اشاره کرد.

چین که متحد با پاکستان دوستانه با میانمار و بنگلادش و نپال و سریلانکا نیز می بیند هند را ناسالم بهره در اقیانوس هند گفت: Wezeman.

“آنها هر دو فکر می کنم از خود را به عنوان قدرت های بزرگ و چین و حتی به عنوان یک ابرقدرت.

و هر دو به نظر می رسد به این باور است که هر گونه عمده و یا وضعیت ابرقدرت است که تا حدی بر اساس نظامی ممکن است” او اشاره کرد.

بنابراین هر دو تا ساختمان قابل توجه نیروهای نظامی نه تنها برای صفحه اصلی دفاع بلکه به صورت بالقوه عملیات دور از میهن مسلح با سلاح های با تکنولوژی بالا از گسترش محلی اسلحه صنعت – همه گران گفت: Wezeman.

قطعا برای چین او استدلال نظامی و افراد مسلح پلیس (که به حساب ما به اندازه کافی نظامی آموزش دیده و مجهز را شامل می شود در برآورد ما از چین مصارف نظامی) در حال سنگ بنای کنترل دولت بر مردم.

با توجه به SIPRI ایالات متحده یک بار دیگر غالب نقاط جهان در آن هزینه های نظامی, حسابداری برای 38 درصد از هزینه های نظامی جهانی در سال 2019 بیش از آینده نه کشورهای ترکیب شده است.

در واکنش به آخرین SIPRI گزارش 39 مستقر در ایالات متحده فکر می کنم مخازن غیر انتفاعی و ایمان مبتنی بر سازمان منتشر شد بیانیه ای خواستار دولت آمریکا برای کاهش هزینه های نظامی با توجه به آمریکایی کمیته خدماتی دوستان.

در ضمن چین اختصاص 14 درصد از جهانی مجموع هزینه های نظامی در سال 2019. هند (3.7 درصد) و روسیه (3.4 درصد) و عربستان سعودی (حدود 3.2 درصد) بودند از نزدیک مفتول در کویل در, سوم, چهارم و پنجم ،

جهانی هزینه های نظامی بود و 7.2 درصد بالاتر در سال 2019 از آن در سال 2010 نشان دادن یک روند است که نظامی صرف رشد شتاب در سال های اخیر گفت: Dr نان تیان, SIPRI محقق.

‘این است که بالاترین سطح از هزینه های پس از سال 2008 بحران مالی جهانی و احتمالا نشان دهنده اوج در هزینه ها.’

در مورد تاثیر منفی coronavirus بحران در آینده هزینه های نظامی, Dr Goldring گفت: IPS هیچ کس نمی داند چه تمام عواقب ناشی از کوروناویروس خواهد بود.

او گفت: اقتصاددانان هشدار می دهند از چشم انداز جهانی, افسردگی, در حالی که همچنین با این استدلال که بسیاری از کشورها در حال حاضر دچار رکود است.

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تازگی هشدار داده است که coronavirus است به احتمال زیاد به بازگشت در پاییز و که ممکن است آن را حتی سخت تر برای مدیریت است که در حال حاضر در این مورد.

“این زمان را برای کشور به ارزیابی مجدد اولویت های خود را. در غیر این صورت اگر چه هزینه های نظامی و سلاح های نقل و انتقالات ممکن است کاهش می دهد به عنوان یک نتیجه از اثرات اقتصادی از coronavirus این کاهش به احتمال زیاد تنها به طور موقت.”

“Coronavirus آزمون کشورها تمایل به قرار دادن نیازهای مردم ، متاسفانه ما تنها قادر به تعیین نگاهی به گذشته چه که اتفاق افتاده است به عنوان ما به بررسی میزان که کشورهای دوباره اختصاص بودجه از هزینه های نظامی برای دیدار با مردم نیازهای حیاتی از جمله نیازهای خود را برای غذا و آب و سرپناه و مراقبت های بهداشتی و ایمنی فیزیکی.”

“این است که هیچ وقت برای کسب و کار به عنوان معمول گفت:” دکتر Goldring

Wezeman گفت: “ما نمی خواهم به پیش بینی آینده. هر کس موافق است که در حال حاضر این covid-19 بحران خواهد شد در نتیجه یک بحران اقتصادی شدید در حال حاضر این سال”.

او گفت: صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) انتظار دارد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به پایین در بسیاری از ایالت ها و یا حداقل رشد بسیار کمتر از حد انتظار فقط چند ماه پیش.

“این تاثیر در درآمد دولت و در اولویت های هزینه – در حالی که مراقبت های بهداشتی و اجتماعی هزینه های سرمایه گذاری به اقتصاد دوباره رفتن احتمالا در بسیاری از کشورهای در حال رفتن به یک اولویت بالاتر از دفاع.”

این چیزی است که اتفاق افتاده است گفت: در سال های اخیر بحران اقتصادی از جمله در 2008-2009 و در اواخر سال 1990. در برخی از ایالتها کاهش در حال حاضر ساخته شده است (به عنوان مثال تایلند و مالزی).

اما هزینه های نظامی نه تنها بستگی اقتصاد — مسائل دیگر بخشی از این تصمیم چقدر به صرف به خصوص تهدید برداشت که ممکن است در برخی از کشورهای مهم تر از دیگر هزینه های دولت نوشته های او اشاره کرد.

در حالی که برخی از منابع مالی در مصارف نظامی بیشتر انعطاف پذیر هستند (به طور عمده در خریداری تجهیزات) است که می تواند کاهش سرعت بیشتر هزینه کاملا ثابت (حقوق و حقوق بازنشستگی را تا بخش بسیار زیادی از هزینه های نظامی در اکثر ایالت ها) و در نتیجه کاهش و یا کاهش رشد در هزینه های نظامی تنها می تواند اجرا شود بیش از چند سال Wezeman اعلام کرد.

*Thalif Deen سابق مدیر نظامی خارجی در بازارهای در دفاع بازاریابی خدمات (DMS);
یک مقام ارشد دفاع تحلیلگر در هوا بین المللی و نظامی سردبیر خاورمیانه/آفریقا در جین اطلاعات ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو