سیگار دریاچه معدن اورانیوم به راه اندازی مجدد عملیات در سپتامبر

محتوای مقاله

کانادا بزرگترین تولید اورانیوم را راه اندازی مجدد معدن عملیات در ماه سپتامبر پس از بستن فعالیت ها در ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Cameco Corp. اعلام ساخته شده در مورد آن سیگار دریاچه معدن در روز چهارشنبه. این معدن واقع در 600 کیلومتری شمال ساسکاتون.

“ما انتظار داریم ما کسب و کار انعطاف پذیر شود. مشتریان ما همچنان نیاز به سوخت اورانیوم به قدرت کربن-رایگان برق هسته ای خواهد شد که بخشی از زیرساخت های حیاتی مورد نیاز برای اطمینان از بیمارستان و مراقبت از تاسیسات و سایر خدمات ضروری در دسترس هستند در طول این بیماری همه گیر” Cameco رئیس جمهور و مدیر عامل تیم Gitzel گفت: در این شرکت در گزارش سه ماهه.

این گزارش اشاره می کند که سلامت و ایمنی “در حال اولیه ملاحظات برای زمان ما سیگار دریاچه معدن راه اندازی مجدد تصمیم” اما عوامل تجاری نیز در نظر گرفته از جمله بازار-عوامل مرتبط با آن.

با توجه به گزارش سه ماهه آن را هزینه Cameco $37 میلیون به حالت تعلیق در تولید و به طور موقت قرار داده و سیگار دریاچه در مراقبت و نگهداری حالت از مارس. این گزارش اشاره می کند از دست دادن ناخالص از 14 میلیون دلار در طول سه ماه گذشته و $65 میلیون دلار زیان خالص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>