سینما, گالری ها و موزه ها انتظار برای بازگشایی در روز 4 ژوئیه

شاتر

سینما موزه ها و گالری ها در انگلستان خواهد بود و مجاز به بازگشایی در روز 4 ژوئیه بوریس جانسون است که انتظار می رود امروز اعلام.

نهادهای فرهنگی انتظار می رود برای باز کردن در کنار, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگاه به عنوان طولانی به عنوان آنها قادر به قرار دادن اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

راهنمایی دقیق به آنها اجازه می دهد برای باز کردن با خیال راحت نیز منتشر شود و فکر است شامل اقداماتی مانند سیستم های یک طرفه از قبل رزرو بلیط و افزایش تهویه.

نخست وزیر را نیز اعلام خواهد کرد که 2 متر اجتماعی فاصله ارشاد خواهد بود و کاهش به 1 متر از 4 جولای که دولت امیدوار است به شما اجازه می دهد بسیاری از محل های کار که بسته شده اند و از ماه مارس به بازگشایی شده است.

اما برخی گفته اند با تغییر 2 متر حکومت می تواند گیج کننده و ناخوشایند برای کارفرمایان است که باید فقط و فقط بازگشایی محل کار خود را.

الیوت Kenton از قانون شرکت Fieldfisher گفت: “اگر چه دو متری حکومت بود که همیشه در معرض تغییر مطابق با شيوع Covid-19 در جامعه وجود دارد یک سوال در مورد سازگاری بین این آرامش و دقیق ‘Covid-Secure’ دستورالعمل دولت برای تولید کسب و کار است.

“بسیاری از محل های کار در حال حاضر صرف زمان و پول اجرای سیستم ها و روش ها به کارکنان می تواند کار دو متر از هم جدا. در برخی از موارد این است درگیر محل کار کاهش ظرفیت محدودیت اینصورت فضای کاری و احداث موانع. بسیاری از کسب و کار در حال حاضر ممکن است تعجب که آیا تلاش های خود را هدر شده اند و اینکه آیا آنها نیاز به انطباق با این اقدامات در پرتو این آرامش دو متری قانون است.

“خبر خوب برای کسب و کار است که سرمایه گذاری در Covid-Secure reconfigurations و فرآیندهای است که اگر چه آنها ممکن است مایل به دوباره خود را ارزیابی ریسک اگر حکومت آرام است این احتمال وجود دارد که بسیاری از اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات کنترلی شامل خواهد شد هنوز هم مرتبط است.”

داگ راسل, ایمنی و بهداشت افسر shopworkers’ اتحادیه Usdaw گفت: با تغییر 2 متر اجتماعی فاصله ارشاد در حال حاضر بسیار پرهزینه خواهد بود با توجه به علامت ها و نشانه هایی که معرفی شده اند در بسیاری از فروشگاه های.

او گفت: نگهبان: “بسیاری از کار سخت رفته بدانند چگونه شما می توانید دریافت این پیام در سراسر برای 2 متر و به صداقت آن کامل نیست اما یک تغییر ناگهانی مسیر از طریق فرایند خواهد بود یک کابوس است.

“در حال حاضر یکی از کلیدی باعث بحث و دعوا است بیش فیزیکی و جدایی و اگر شما یک وضعیت که در آن نیمی از جمعیت فکر می کند اجتماعی فاصله است و نیم دیگر بسیار می ترسم در مورد گرفتن بیش از حد نزدیک و سپس این می تواند به مشکلات منجر شود.”

دیروز وزیر بهداشت مت Hancock گفت: coronavirus بود “در حال عقب نشینی” و که انگلستان بود که “در مسیر” به سهولت مستند محدودیت در ماه آینده. اما هیچ 10 هشدار داده است که محدودیت خواهد بود و دوباره به راه افتادند اگر وجود دارد یک سنبله از عفونت.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im