محتوای مقاله در ادامه

“این چیزی است که من به عنوان عضو شورای شهر در سال 2006 این چیزی است که من برای شهردار در سال 2016. من می دانم که راه را برای حل مشکلات به گوش دادن به نظرات متنوع و گرد هم آوردن بهترین راه حل برای این جدول به تقسیم مردم است.”

“وجود دارد به اندازه کافی از آن در رفتن و عدم در سایر حوزه های قضایی است.”

SASKATOON, SK--JULY29/2020 - 0730 news clark - Charlie Clark announces that he will be running for re-election in the upcoming mayoral campaign. Photo taken in Saskatoon, SK on Wednesday, July 29, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Michelle Berg)
چارلی کلارک صحبت می کند به همسر او سارا Buhler, سمت چپ و یک حامی پس از اعلام او به دنبال یک دوره دیگر به عنوان شهردار. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

کلارک تنها اعلام کرد حریف راب نوریس سابق, Saskatchewan, پارتی, وزیر کابینه به دنبال ورود مجدد به سیاست در سطح شهری. نوریس انتقاد کرده است کلارک رکورد در امنیت عمومی.

در حالی که او را به طور خاص آدرس نوریس اظهارات کلارک با اشاره به استخدام ساسکاتون رئیس پلیس Troy کوپر و افزایش بودجه برای پلیس در طول زمان خود را به عنوان شهردار.

کلارک همچنین اشاره کرد که دفتر رهبری تشکیل جامعه ایمن عمل داد ائتلافی از گروه ها و سازمان های اختصاص داده شده به پرداختن به ایمنی و مقابله با مسائلی مانند مسکن و کریستال متامفتامین اعتیاد.

“من مشتاقانه منتظر به فرصتی برای مقایسه سوابق (با نوریس) و … به شهروندان بسیار روشن انتخاب به عنوان به همین دلیل من تجربه کردم و این رهبری است که برای رفتن به نیاز به راهنمای این شهر را از طریق این زمان بسیار مهم است,” او گفت:.

ساعت پس از StarPhoenix گزارش داد که کلارک خواهد بود اعلام انتخابات خود را قصد دارد در چهارشنبه نوریس مبارزات انتخاباتی است که برگزار می شود یک رویداد عمومی پس از مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی در ماه گذشته نام یک کنفرانس خبری برای دو ساعت پس از کلارک رویداد.

کلارک را شکست داد و همین کانزاس, شهرستان طولانی ترین خدمت شهردار توسط 3,047 آرا در انتخابات 2016. قبل از آن او به مدت یک دهه به عنوان عضو شورا شهر برای بخش 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im