صدای جمعی: آگاه از چالش های مهاجرین در صورت

محتوای مقاله در ادامه

مهاجرت به کانادا احتمالا می تواند معنی برخی فرهنگی دست دادن لباس های سنتی و یا مراسم عروسی سنتی. این می تواند بسیار دشوار است. این آسان نیست و قطعا طول می کشد زمان برای دریافت استفاده می شود.

من به یاد داشته باشید در نظر گرفتن تعطیلات به کشور پاکستان و آن را جادویی. فرهنگ و سنت و راه و کل شهر از نگاه من در خانه احساس راحتی کنید. عروسی فوق العاده بزرگ و لباس ما عینک زیبا بودند. خیابان کاملا متفاوت همیشه وزوز با ماشین و این احساس من به جهان دیگر.

مورد استفاده قرار گرفتن به یک فرهنگ جدید می تواند بسیار ترسناک — این همه در یک جامعه جدید است.

برای برخی از مردم این خوب نیست برای سلامت روان خود را. برخی ممکن است تجربه اضطراب می شود و یا بسیار نا امید چون آنها اصلا خود سیستم حمایت اجتماعی با آنها. استرس همچنین می توانید از نگرانی در مورد مالی پرداخت تحصیل تطبیق با زندگی در کانادا و البته اشتغال شرایط.

بهتر است برای مهاجران به آموزش خود را و یا ذهنی خود را آماده برای محیط جدید آنها در حال حل و فصل را به طوری که آنها نمی خواهد هر گونه شوک ناگهانی و یا اضطراب از آنجا که آنها در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و ذهنی آماده برای یک تغییر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>