شرکت ها صورت انبوه حس کرد بیش از تقلب و ایمنی

شاتر

در زمانی که کسب و کار شهرت به عنوان کارفرمایان به ویژه آسیب پذیر چگونه آنها در برخورد با شکایات و رسیدگی به تحقیقات داخلی می تواند کلیدی برای آینده بهبود و موفقیت استدلال می کنند پولی Sprenger ارین Shoesmith و سارا توماس

اندرو گیلمن ما روزنامه نگار و وکیل یک بار گفت که “راز مدیریت بحران است نه خوب در مقابل بد آن جلوگیری از بد از بدتر شدن است.” برای بسیاری از رهبران کسب و کار و تصمیم گیرندگان به دنبال اطراف خطرات آنها در حال حاضر در صورت توقف “بد” از “بدتر” به نظر می رسد مانند یک چالش غیر ممکن.

اثر یک بحران است احساس در امواج و زمان همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد. در اولین موج تاثیر فوری برای کارفرمایان شد سریع دوباره استقرار میلیون ها نفر از کارکنان از محل کار به خانه از کار در حالی که دست و پنجه نرم کردن با یک عمده فروشی تجدید تجاری شیوه تغییرات در درآمد و بودجه و تعداد نیروی انسانی.

موج بعدی به شمار چالش های خاص خود را, و ما در حال حاضر احساس اثر: پیوسته نصب تعداد whistleblower گزارش نیاز به تحقیقات داخلی و بازسازی است.

به عنوان پرسنل امروز گزارش HMRC شده است هولناک توسط خبرچین جزئیات کارفرمای خود استفاده جعلی از دولت را طرح کردند. بسیاری از کارمندان گرفته اند داستان های خود را به طور مستقیم به سازمان های عمومی و رسانه ها توصیف علنا چگونه کارفرمایان آنها را مجبور به کار در حالی که کردند ادعا کردند بودجه برای کارکنان وجود ندارد و یا ادعا کردند پول تحت این طرح بدون گفتن کارکنان که در ادامه به کار می کنند.

کسانی که اتهامات نشستن در کنار رسیدگی به شکایات در مورد عدم اجرای محیط امن برای کارکنان بازگشت به محل کار و یا برای مراقبت از خانه و پزشکی کارگران عامل بدون کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). بهداشت و ایمنی اجرایی در حال حاضر دریافت تعداد قابل توجهی از تماس های خود را به خطوط تماس ویژه ای که در آن نگرانی های مطرح شده به طور مستقیم با بریتانیا برای ملی تنظیم و انتظار می رود بسیاری از ماه های آینده به عنوان اقتصاد می شود در مسیر بازگشت.

این نگرانی ها, اگر جدی و در برخواهد داشت خطر ابتلا به کارگران از, ممکن است منجر به یک تحقیق رسمی بسته شدن ساختمان و در نهایت تحت تعقیب کیفری.

کارفرمایان بانک ها و تنظیم کننده نیز دست و پنجه نرم کردن با یک استخر در حال رشد خبرچین این ادعا که برخی از آنها سوء استفاده دولت سه طرح به ارائه تضمین برای حمایت از اعطای وام به شرکت های آسیب دیده از بیماری همه گیر. طرح طراحی شده برای شرکت های کوچکتر و تنها معامله گران و گزاف گویی برگشت وام طرح (BBLS) است که وام بیش از £14bn به تاریخ به نظر می رسد در حال حاضر تقلب خاص, خطرات, دلیل خزانه شامل self-صدور گواهینامه توسط وام گیرندگان به منظور تسهیل سریع تر تصمیم گیری وام.

در آمریکا صدها میلیارد دلار تصویب شده توسط کنگره را از طریق چک Protection Program (PPP) دادن وام تا $10m و همچنین اقتصادی آسیب فاجعه وام فراهم می کند که بودجه محدود تا $10,000 و این طرح همسان هستند در بسیاری از حوزه های قضایی دیگر تحت تاثیر coronavirus. در دسترس بودن مبالغ زیادی از پول را همراه با فشار بر موسسات مالی به فشار برنامه های کاربردی وام از طریق به سرعت منجر به تاسف اما نتیجه اجتناب ناپذیر است که جعلی برنامه های کاربردی ممکن است گرفتار شود به عنوان تقلب داخلی کنترل در بانک های طراحی شده برای سرعت بیشتر در شرایط استاندارد.

کارفرمایان در حال دیدن آنها حس کرد خطوط تماس ویژه نور با گزارش از اتهام تقلب و نقض مقررات و قوانین دولت دستورالعمل. این تحقیقات داخلی که انتظار می رود به دنبال این بیماری همه گیر در حال شروع بسیار سریع تر از پیش بینی”

واضح است که مشکل این است که یکی از منحصر به فرد به انگلستان: ایالات متحده اوراق بهادار کمیسیون فاش کرد که آن را دریافت 4,000 شکایت از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه 35 درصد افزایش در مدت مشابه در سال 2019. با توجه به گزارش رویترز در 27 مه سال 2020 “دو عامل به نظر می رسد رانندگی فعلی افزایش نکات: مقیاس بحران برانگیخته موج از سوء رفتار در تمام مناطق این SEC حواله و بیکاری توده انداخته خبرچین که ممکن است در غیر این صورت باید ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرمایان خود را.”

به طوری که کارفرمایان شروع به آماده شدن برای بازگشت به کار و دولت ارزیابی اثربخشی آن کردند بودجه طرح های کارفرمایان در حال دیدن آنها حس کرد خطوط تماس ویژه نور با گزارش از اتهام تقلب و نقض مقررات و قوانین دولت دستورالعمل. این تحقیقات داخلی که انتظار می رود به دنبال این بیماری همه گیر در حال شروع بسیار سریع تر از پیش بینی.

یکی از نمونه های پوشش داده شده بود بار مالی در اواسط ماه مه گزارش اتهامات که تعدادی از بانک ها آغاز کرده بودند به تحقیقات داخلی به هر گونه شواهد از وام روابط بودن اهرمی برای به دست آوردن انواع دیگر حکم برای وام گیرندگان. در 28 مارس انگلستان را در خدمات مالی انجام تنظیم کننده FCA نوشت عزیز مدیر عامل شرکت در نامه ای به وام دهندگان یادآوری آنها را از تعهدات خود با توجه به بازار انجام و تضاد منافع در قوانین در این منطقه است.

قبل از افشاگری اطلاعات در کارفرمای شما اولین تلاش برای درگیر شدن در یک شجاع گفتگو. چرا ؟ به دلیل وجود دارد بسیاری از موانع قانونی که باید بر طرف شود و کارگران باید به متخصص مشاوره قبل از تماس با مطبوعات و یا با استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش نگرانی های خود را” – وندی ادیسون SpeakOut SpeakUp

عدم اطمینان از آب و هوای فعلی با یک یقین: تحقیقات داخلی به whistleblower گزارش – که آیا آنها می آیند به طور مستقیم به شرکت و یا از طریق یک تنظیم کننده اقتدار دولت یا رسانه – آینده هستند و آنها هستند که در زمانی که تیم های داخلی وظیفه مدیریت آن هشدار ممکن است در سایت و یا در دفاتر خود را به جمع آوری تمام حقایق و شواهد با استفاده از یک روش تاسیس شده است.

Anecdotally جهانی تحقیقات عمل در Addleshaw گودارد دیده است اثر بسیار زودتر از انتظار می رود. در هر یک از ما سه هسته ای رشته بهداشت و ایمنی, تقلب, خدمات مالی و نظارتی تحقیقات – در شرایط غیر معمول همه ما خودمان را پیدا کنید در امر منجر به افزایش تقاضا برای قوی داخلی جمع آوری اطلاعات برای کمک به شرکت های مدیریت و پاسخ به هشدار.

در حالی که بسیاری از آمادگی سازمان را حس کرد برنامه – کامل با گزارش خط تلفن استاندارد روش های عملیاتی برای تحقیقات و پیام های کلیدی در چه سوء رفتار کارکنان تشویق می شوند به گزارش بیشتر نخواهد بود منابع به اندازه کافی برای مقابله با موج جدید هشدار. این یک موقعیت مخاطره آمیز به اشغال با توجه به برجستگی Covid-19 در اخبار چرخه: کارکنان که در حال تلاش برای بالا بردن هشدار داخلی اما نه اینکه شنیده خواهد پیدا کردن یک دلسوز گوش در روزنامه نگارانی که مشتاق برای پیدا کردن داستان بعدی.

وندی ادیسون سابق خلاف کاران و بنیانگذار SpeakOut SpeakUp که با این نسخهها کار با شرکت ها و کارکنان به منظور تسهیل بهتر پاسخ به خلاف کاران هشدار است مشاوره کارکنان برای رسیدن به کارفرمایان خود را قبل از تلاش برای به دست آوردن رضایت از رسانه ها و یا عمومی بدن است. “قبل از افشاگری اطلاعات در کارفرمای شما اولین تلاش برای درگیر شدن در یک شجاع گفتگو” او می گوید. “چرا ؟ به دلیل وجود دارد بسیاری از موانع قانونی که باید بر طرف شود و کارگران باید به متخصص مشاوره قبل از تماس با مطبوعات و یا با استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش نگرانی های خود را. در این زمان بی سابقه ای تغییر زمانی که مردم واقعا نگران شغل خود را, آن را واقعا یک چیز دشوار است برای ایستادن و می گویند: “من فکر می کنم شما در حال ارتکاب تقلب و کارفرما و من قصد دارم به گزارش شما.”

اما اگر کارمندان را تلاش “شجاع گفتگو” کارفرمایان باید نا امید نیست. داخلی خطر انطباق حقوقی و منابع انسانی تیم باید خود را آماده و خود را حس کرد پاسخ برای هشدار رود به عنوان یک نتیجه از همه گیر جهانی با تمرکز خاص بر روی این مسائل است که به احتمال زیاد به وجود می آیند در خود سازمان. و با توجه به تعریف گسترده ای از حفاظت افشای تحت قانون استخدام, توجه, نیاز به پرداخت می شود نه فقط برای هشدار به وضوح برچسب عنوان حس کرد و یا از طریق رسمی تدریس خصوصی در خانه بلکه برای اینکه بیشتر اکتشافی یا آزمایشی ابراز نگرانی می تواند تفسیر در تاریخ بعد به عنوان whistleblows شده اند که actioned یا که موجب قصاص یا ضرر. بر خلاف برخی دیگر قانون استخدام ادعا وجود دارد هیچ محدودیتی در حداکثر غرامت است که می تواند اهدا اشتغال و دادگاه ادعای ضرر به کسی که باعث ایجاد حس کرد.

هدف از همه این متخصصان باید برای جلوگیری از شکایت از تبدیل شدن به یک بحران است. بهترین توصیه ما این است که برای جلوگیری از بحران تصمیم گیری های آماده در پیشبرد برای شکایت ما می دانیم که در حال آمدن است. اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که یک فرایند برای نگرانی های بیان شده به تشدید حتی اگر این فرایند در بسیاری از موارد قوانین آنها را به عنوان حس کرد; اطمینان حاصل شود که این سیستم هستند مناسب است و از روش های اساسی برای انجام یک روشمند تحقیقات داخلی می تواند انجام شود حتی اگر کارکنان در حال کار از راه دور. ارزیابی و تعادل همه از خطرات ناشی عنوان یک نتیجه از هر گونه خلاف کاران آینده رو به جلو از جمله نه تنها این شرکت ریسک اعتباری اما هر عمران, جنایی قانونی و یا اشتغال در خطر است.

بر خلاف برخی دیگر قانون استخدام ادعا وجود دارد هیچ محدودیتی در حداکثر غرامت است که می تواند اهدا اشتغال و دادگاه ادعای ضرر به کسی که باعث ایجاد حس کرد”

شرکت های خدمات مالی تنظیم شده توسط FCA نیاز به ویژه با توجه به این FCA قوانین و سیستم های کنترل برای اطمینان از ارزیابی مناسب از افشاگری اطلاعات و حفاظت از خبرچین در فصل SYSC 18 از FCA handbook. این قوانین به اجرا در آمد 2016 و منعکس کننده یک منطقه انطباق خطر نه تنها برای شرکت های, اما برای افراد موضوع را به مدیران ارشد و گواهینامه رژیم است. FCA مورد نیاز را باید در نظر گرفته شود در جزئیات در کنار قانون استخدام ملاحظات.

اما مهم ترین حمایت برای مدیریت حقوقی و ریسک های اعتباری خواهد بود شنوایی کارکنان نگرانی و آنها را با ارائه یک محیط امن و قابل اعتماد ساز خود را به مسائل مربوط به توجه مدیریت و با توجه و پرداختن (و همچنین در صورت لزوم بررسی) کسانی که نگرانی های هر دو بزرگ و کوچک. وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا تقاضاهای مصرانه برای تمام توجه ما در این لحظه: مطمئن شوید که شما می توانید صدای سوت از طریق سر و صدا.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im