آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک های, ویژه, عناوین, سلامت, انسان, حقوق بشردوستانه اضطراری, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه انتقال & پناهندگان منطقه ای دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

حقوق بشر

نزدیک به 400 Rohingya پناهنده شده اند نجات در بنگلادش پس از بودن در دریا به مدت دو ماه. کارشناسان نگران گسترش coronavirus اگر این پناهندگان قرار دارد در Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار در امتداد مرز با بنگلادش میانمار. اعتبار: ASM سوزا الدين/IPS

سازمان ملل متحد Apr 16 سال 2020 (IPS) نزدیک به 400 Rohingya پناهنده شده اند نجات در بنگلادش پس از بودن در دریا به مدت دو ماه.

بنگلادش ساحل پاسداران گزارش نجات 382 Rohingyas از جمله بسیاری از زنان و کودکان بودند که گرسنه و گیر کرده در یک قایق به عنوان آنها در تلاش برای رسیدن به مالزی, BBC گزارش روز پنج شنبه.

گارد ساحلی سخنگوی Lt شاه ضیا رحمان گفت: AFP news agency که آنها در “بزرگ به سر می برند کرجی ماهیگیری ماهیگیری” و آورده بودند به ساحل نزدیک Teknaf.

در این میان زمان بیماری همه گیر کوروناویروس — on Mar. 26 بنگلادش رفت و به سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus — این تلاش ها برای نجات شمار نگرانی های خاص در مورد پتانسیل coronavirus موارد و/یا آن را در حال گسترش در اردوگاه ها که در آن مردم باقی می ماند بسیار بالا خطر ابتلا و گسترش بیماری است.

بنگلادش دولت نیز بسته 34 اردوگاه های پناهندگان در کخس بازار منطقه on Apr. 8 اجازه می دهد تنها کمک های پزشکی و مواد غذایی ضروری به اردوگاه.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که این کشور دارای بیش از 1500 موارد گزارش شده از coronavirus و 60 مرگ و میر.

“آنها منتقل شده است و به هر پناهنده در اردوگاه های آنها در حال گرفتن توجه پزشکی است که آنها نیاز به” استفان نواز سخنگوی سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: IPS در روز پنج شنبه.

“بازماندگان که شامل تعداد زیادی از زنان و کودکان همه در ضعف فیزیکی در شرایط خشک و دچار سوء تغذیه و نیاز به توجه فوری پزشکی” نواز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

یک عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط Rohingya زنان آموزش و پرورش ابتکار عمل نشان داد یک گروه بزرگی از مردم همه نشسته بسیار نزدیک است. IPS قادر به به طور مستقل بررسی کنید اگر این عکس بود از نجات پناهندگان.

نواز همچنین اضافه شده است که با توجه به سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان (UNHCR) کسانی که در هیئت مدیره گفت: حدود 30 بیشتر پناهندگان ممکن است فوت کرده اند در حالی که در کشتی به دلیل کمبود آب و غذا و سوخت.

با استناد به گزارش ها و شایعات که در آن مردم باید این گزارش گفت: این پناهندگان باید آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: در حال حاضر هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا.

حتی اگر وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد مثبت از coronavirus در میان نجات پناهندگان او گفت که آنها “در حال تماشا پزشکی”.

دیگر طرفداران نیز نگرانی در مورد پناهندگان نجات به ویژه در شرایط فعلی.

Biraj Patnaik, سازمان عفو بین الملل آسیای جنوبی مدیر زمان دولت بنگلادش برای گرفتن پناهندگان به این کشور اما به نام برای مقامات برای اطمینان از مراقبت های مناسب برای کسانی که نجات.

“با توجه به مصیبت آنها را تصویب و از طریق شناور در دریا برای دو ماه نیاز آنها ارائه می شود با توجه فوری پزشکی و مواد غذایی کافی و سرپناه” او در بیانیه ای گفت.

“در زمانی که ترس وجود دارد که COVID-19 اعتصاب می تواند پر جمعیت و ضعیف منابع Rohingya اردوگاه های پناهندگان در کخس بازار” او افزود: “همچنین یک نیاز برای مقامات به اطمینان حاصل شود که نجات پناهندگان در حال محافظت از گسترش ویروس و دریافت مراقبت های پزشکی اگر آنها به آن نیاز دارید.”

طرفداران شده اند صدایی زنگ برای چه coronavirus بحران تاثیر می گذارد جنوبی کشورهای آسیایی توجه به زندگی در شرایطی که بسیاری از اغلب با هم زندگی می کنند در محله های نزدیک.

در حال حاضر حدود بیش از یک میلیون پناهنده در حال زندگی در اردوگاه ها در بنگلادش تعداد زیادی از آنها وارد در آخرین خروج در سال 2017 فرار از میانمار نظامی خشونت آمیز و سرکوب در جامعه است.

در روز پنج شنبه در پاسخ به آسوشیتد پرس’ پرس و جو در مورد اینکه آیا U. N. تماس بگیرید در میانمار دولت به پاسخ بیشتر نواز تصریح کرد: اشاره به این حادثه تلخ’ اخیر درخواست برای برقراری آتش بس در تمام مناطق درگیری در جریان coronavirus تهدید قرار داده شده که می توانید بیشتر باعث تشدید وضعیت کنونی به ویژه برای آسیب پذیر جوامع قرار دادن آنها بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو