احداث سلامت بهتر OH طرح به عنوان Covid-19 طول می کشد عوارض خود را

تصویر: شاتر

در ساخت بهتر سلامت (CBH) بهداشت حرفه ای طرح برای بخش ساخت و ساز است که تعطیل با تاثیر از coronavirus همه گیر بودن تا حدودی به سرزنش خود ارائه B&CE تایید کرده است.

این حرکت به دنبال یک تصمیم سال گذشته توسط B&CE نه برای سود سازمان به توقف توسعه جایگزینی سیستم برای CBH و در حال حاضر به خروج بهداشت حرفه ای در بازار به طور کامل.

تصمیم گیری ساخته شده بود به دلیل تاخیر و افزایش هزینه های افزایش پیچیدگی از ارائه این طرح در واقع آن را در حال اجرا در دست داشته اند و نیاز به سرمایه گذاری سنگین برای ارتقاء و دراز مدت کاهش تقاضا به خصوص با توجه به “تبدیل محیط اقتصادی” پست Covid-19 آن گفت.

B&CE اجرایی پاتریک هیت-دراز گفت: “B&CE پشتیبانی کسب CBH به نمایندگی از صنعت, برنامه ریزی برای جایگزینی آن با یک سیستم یکپارچه است که تحقق نیازهای ساخت و ساز و بهداشت حرفه ای صنایع.

“به عنوان پیشرفت ساخت آن به طور فزاینده پیچیده و پر هزینه تحویل است و نه عملی تجاری در این زمان. ما در حال حاضر تصمیم دشوار برای خروج بهداشت حرفه ای بازار با بستن CBH و پایان دادن به ساخت یک جایگزین سیستم,” او اضافه شده است.

در سال 2016 یک گزارش CBH توسط B&CE نتیجه گیری کرده بود وجود دارد در دراز مدت عدم درک و بهداشت شغلی نقش اوه ارائه دهندگان خدمات در صنعت ساخت و ساز.

این به نوبه خود منجر شده بود به “تناقضات و عدم هماهنگی در رویکرد به مدیریت بهداشت حرفه ای” با ناکارآمدی مانند تکرار medicals و زمان و دولت محدودیت مانع تحویل.

در واقع بسیاری از شرکت های ساخت و ساز اغلب کوچک subcontracted یا خود اشتغالی نیز محدود توانایی آه دهندگان به تاخت و تاز به این صنعت با وجود آن که یکی که در آن بهداشت و سلامت (به خصوص سلامت مردان) باقی می ماند مسائل مهم است.

برای مثال یک بررسی اخیر توسط تجارت بدن اجاره موسسه ساختمان (CIOB) به این نتیجه رسیدند که یک چهارم کارگران ساختمانی (26%) به فکر خودکشی در سال گذشته است.

حتی قبل از قطعیت آورده coronavirus همه گیر 97 درصد از افراد مشغول به کار در ساخت و ساز گفت: آنها احساس کرده بود تاکید کرد حداقل یک بار در سال 2019 معمولا رانده نگرانی در مورد امنیت شغلی ساعات کار طولانی و زمان و دور از خانواده و عدم حمایت از HR تیم است.

این یافته مشخص شده در CIOB درک سلامت روان در محیط ساخته شده, گزارش, حاکی از وجود یک “بحران خاموش” در ساخت و ساز گفت: CIOB جمهور پروفسور چارلز Egbu.

بیش از نیمی (56 درصد) از پرسش شوندگان به این گزارش گفت: سازمان خود نداشت بهداشت روانی سیاست در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>