شاتر

با مستند محدودیت در انگلستان تنظیم برای سهولت بیشتر این آخر هفته به انگلیسی, شورای ایمنی (BSC) به صدا هشدار به کارفرمایان که آنها باید هوشیار باشند به تهدید Covid-19 به کارگران است.

از 4 جولای – اصطلاح “سه شنبه” – بارها و کافه ها و رستوران ها و موزه ها, کتابخانه ها, سینما, هتل های آرایشگری و آرایشگران تمام خواهد شد و قادر به باز کردن. دو متر اجتماعی فاصله حکومت نیز در حال آرامش به “یک متر به علاوه”.

اما با تهدید از ویروس و نه دور به عنوان شاهد با لستر بودن قرار داده و به محلی مستند به دلیل افزایش موارد کارشناسی شده است خاطر نشان کرد کارفرمایان آنها هنوز هم یک وظیفه مراقبت برای حفاظت از کارکنان خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس.

شورای برجسته دولت جدید راهنمایی که شامل اجتناب از چهره-به-چهره صندلی کاهش تعداد افراد بهبود تهویه تغییر الگوهای تغییر و افزایش پوشش صورت از جمله اجباری پوشش صورت در حمل و نقل عمومی.

کارشناسی ارشد اجرایی مایکل رابینسون گفت: “Covid-19 است بدیهی است که رفته دور آن باقی مانده است یک خطر و درست است که کارفرمایان که وظیفه مراقبت به کارکنان خود را انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت از آنها را به عنوان آنها آماده به دوباره باز کردن در ماه جولای.

Covid-19 است بدیهی است که رفته دور آن باقی مانده است یک خطر و درست است که کارفرمایان که وظیفه مراقبت به کارکنان خود را انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت از آنها

“نخست وزیر گفت که احتیاط این است که ‘دولت شعار’ و من امیدوارم که آن است. احتیاطی اصل در قلب مدیریت ایمنی و بهداشت – برنامه ریزی اقدام و چک کردن فرآیندهای ما می تواند به کاهش خطر و امن نگه داشتن مردم.

“مانند نخست وزیر و من امیدوارم که مردم حس مشترک اعمال می شود و این بدان معناست که با توجه به این خطر بسیار واقعی است که می ماند حتی به عنوان مستند به پایان می رسد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو