صدراعظم Rishi Sunak گفت: “امروز ما با ارائه وعده ما”.
ویکتور Szymanowicz/NurPhoto/PA تصاویر

دولت Coronavirus کار احتباس طرح پورتال افتتاح شد صبح امروز (20 مارس) اجازه می دهد کسب و کار به ادعای حمایت از furloughed کارکنان به پوشش 80 ٪ از حقوق و دستمزد خود را.

HMRC مدیر اجرایی جیم Saqqara گفت که کارفرمایان ادعا برای 67,000 شغل در عرض 30 دقیقه از آن رفتن زندگی می کنند.

پورتال می تواند از طریق HMRC دولت, دروازه باز در 5.30 بعد از ظهر. شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از سایت توفنده و یا زمان بندی اما بسیاری از کاربران نیز گزارش داد که این سیستم در حال اجرا هموار ارائه شده آنها تا به حال تمام اطلاعات مورد نیاز به دست است.

به گفته وزارت خزانه داری سیستم می تواند روند تا از 450.000 برنامه یک ساعت و کارفرمایان باید پرداخت در شش روز کاری از ساخت یک نرم افزار.

HMRC تولید کرده است یک راهنمای برای کارفرمایان در نحوه محاسبه 80% از یک کارمند حقوق و دستمزد – آنها نمی توانند برای مثال ادعای اضافی ملی بیمه یا بازنشستگی سهم که بالا بسته حقوق و دستمزد و یا هر سهم حقوق بازنشستگی که در بالا اجباری کارفرما سهم.

کارفرمایان می تواند تا کمک مالی دولت برای پوشش کل از کسی حقوق و دستمزد اما این اجباری نیست.

کسانی که نیاز به قرار دادن بیش از 100 نفر از کارکنان در کردند می توانید یک فایل که حاوی کارکنان بیمه ملی شماره پای جزئیات کردند و خرما. کسانی که با کمتر نیاز به آپلود کارکنان اطلاعات به صورت جداگانه.

اعلام افتتاح این طرح در توییتر صدراعظم Rishi Sunak گفت: “دقیقا یک ماه پیش من امروز اعلام کرد این تصمیم بی سابقه به گام و کمک به مردم پرداخت دستمزد.

“ما وعده داده شده پشتیبانی در دسترس خواهد بود تا پایان مارس – امروز تحویل ما قول می دهم.”

حداقل مقدار از زمان یک کارمند می تواند furloughed برای سه هفته است. هفته گذشته دولت تغییر تاریخ قطع به طوری که کارکنان بودند که بر روی پایه و یا قبل از 19 مارس سال 2020 به جای 28 مارس خواهد بود واجد شرایط برای این طرح است.

اما ادعا می کند که این امر کمک به هزاران نفر از کارکنان که در آغاز شغل جدید در مارس شد انتقاد به این طرح نیاز به آن دسته از کارکنان به سازمان خود را در زمان واقعی اطلاعات (RTI) ارسال به واجد شرایط. چرا که کارفرمایان تنها تمایل به ارسال یکی RTI در هر ماه بسیاری از هنوز هم دست از این طرح کردند.

روز جمعه اعلام شد که این طرح در ابتدا باز برای سه ماه از 1 مارس خواهد بود توسعه یافته تا پایان ماه ژوئن. پس از این دولت اعلام کرد که مستند ادامه خواهد داد حداقل برای یکی دیگر از سه هفته.

باران نیوتن-اسمیت, اقتصاددان ارشد در بانک مرکزی, استقبال از راه اندازی این طرح است.

او گفت: “نورد از کار احتباس طرح یک تفاوت بزرگ را به ده ها هزار نفر از شرکت ها و میلیون ها نفر از مردم حفاظت از مشاغل و استانداردهای زندگی در سراسر انگلستان است. تضمین پشتیبانی می شود به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز – سریع – است که از اهمیت زیادی برخوردار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو