یک ایستگاه لوله در لندن به عنوان مستند محدودیت کاسته هفته گذشته
Dezonne اریکا/ABACA/ABACA/PA تصاویر

Niggles, درد, درد و اضطراب ذخیره می شود تا در طول مستند نیاز به سرمازده در جوانه قبل از تبدیل شدن آنها در دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت. اما چگونه می تواند به شرکت های به خصوص بنگاههای کوچک و متوسط شناسایی این خطرات به خصوص که در آن کارکنان هنوز هم ممکن است کار از راه دور? کارل Laidler ارائه می دهد برخی از پاسخ.

افزایش سرمایه گذاری در خدمات بهداشت حرفه ای پیش بینی شده است توسط HR رهبران به عنوان مدیران اجرائی در سراسر انگلستان دنده تا برای به دست آوردن شرکت های خود را به کار می کنند.

گزارش های اخیر از REBA و Unmind است به این نتیجه رسیدند که بیش از یک چهارم (28.7%) از کارفرمایان در حال حاضر و یا در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری در آه خدمات برای کمک به حمایت از آنها و کارکنان خود را در طول زمان بحران و فراتر از آن.

درباره نویسنده

کارل Laidler مدیر سلامت در حوزه بهداشت سپر

در حالی که کارفرمایان نیاز کارشناس پشتیبانی به کشف کردن که چگونه با خیال راحت به آن تغییر به فیزیکی کار, گزارش ها نشان می دهد که کارکنان شده است ذخیره سازی تا یک بار کامل از niggles, درد, درد, اضطراب و استرس در طول آنچه که ما ممکن است اصطلاح “مستند فاز یک”.

آیا افراد همچنان به کار از راه دور و یا بازگشت به محل کار و یا آنچه که ما در حال حاضر ممکن است تماس بگیرید “مستند فاز دو” – این مسائل را در حال حاضر باید به فراتر از “رفع موقت” رویکرد است که طبعا غالب در بدترین بحران است. این است رفتن به نیاز به هزینه موثر راه و روش ارزیابی و بسیار عمیق تر همکاری بین OH, HR, ارائه دهندگان و مشاوران.

عنوان شغلی بهداشت و تندرستی به تازگی هشدار داد آه پزشکان ممکن است پیدا کردن خود را به عنوان چیزی از اولین خط دفاعی در این “طبیعی” و به طور بالقوه در معرض خطر غرق شدن را به عنوان یک نتیجه. آه را در برخورد با همه چیز را از مسائل فردی به شرکت گسترده راه حل های مانند دسترسی به PPE حصول اطمینان اجتماعی فاصله می تواند حفظ شود و حتی حل تعارض.

در تلاش برای اطمینان

همه ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد و اجتناب ناپذیر گمنام. نه حداقل از این برای کارفرمایان این است که آیا آنها می شود مسئول اگر بازگشت کارکنان سقوط بیمار با Covid-19.

تنها یقین در همه این است که زندگی در حال رفتن به تغییر. این “موقت” مقدمات کار است که در حال حاضر در محل قرار داده و ممکن است خوب تر شدن دائم برای بسیاری از.

مرحله به مرحله بازگشت برای کسانی که در دراز مدت کردند که به احتمال زیاد عنوان شده در سال های اخیر هدایت توسط موسسه خبره پرسنل و توسعه است. اگر چه همه ما در حال رفتن به مجبور به قبول یک درجه خطر کارفرمایان هنوز هم یک وظیفه مراقبت برای به حداقل رساندن ریسک در قدرت خود را.

به تاریخ بهداشت و محیط زیست (HSE) نشان داده نرمی در اطراف مختلف قانونی سلامت و ارزیابی ریسک به عنوان مثال تعلیق شنوایی و آزمون های تنفسی و ارائه اضافی عملی ارشاد برای تجهیزات صفحه نمایش (DSE) آزمون.

این نشان معقول و در مجموع بیشتر بصری “فکر می کنم روی پای خود” رویکرد در طول تودهای به مستند. به عنوان مثال: روشن ساخت که آن را خوب به کار ساعت مناسب است که در اطراف خانه تحصیل و دیگر تعهدات; تاکید بر اهمیت اختصاص داده شده در محل کار هر جا که امکان پذیر است و نیاز به استراحت منظم.

در حالی که “ما همه در این با هم” اثر کشیده ما را از طریق مستند فاز بزرگتر نگران است که پس از رکود اقتصادی و بیکاری خواهد بود قریب به اتفاق برای برخی از.

استرس و افسردگی روند

لانست روانپزشکی گزارش می دهد که Covid-19 تغییر نکرده است, همه چیز در رابطه با سلامت روانی, اما آن را برجسته موجود روند.

این است که تا حد زیادی از عهده UCL جمعیت بررسی که نتایج آن به اشتراک گذاشته شده با هفته دولت NHS انگلستان و سازمان بهداشت جهانی است. این Covid-19 اجتماعی مطالعه نشان می دهد که سطح اضطراب مشخصی در اطراف شروع به مستند اما شده اند به تدریج فروکش که ما بیشتر استفاده می شود به این وضعیت است.

در زمان نوشتن, آخرین نتایج (هفته نه گزارش منتشر شده 20 آوریل) نشان داد که استرس مربوط به Covid-19 افتاده بود کمی در حالی که دیگر نگرانی در مورد مواد غذایی, سرمایه گذاری و بیکاری پایدار باقی مانده است. اضطراب و افسردگی سطوح هنوز بالاتر از حد معمول گزارش شده به طور متوسط. آنها بدترین در میان افراد میانسال و کسانی که با کاهش درآمد خانوار, کسانی که با کودکان و کسانی که زندگی در بیش از حد شلوغ خانوار.

برای بسیاری از افراد در حال حاضر زندگی با بیماری های روانی قبل از همه گیر ناتوانی در دسترسی به پشتیبانی آورده است در مورد مسائل خاص. روانپزشکان هشدار از یک “سونامی” از بیماری های روانی از مشکلات ذخیره می شود تا در طول مستند. بررسی سلامت روان پزشکان توسط کالج سلطنتی روانپزشکان در بر داشت که 43 درصد شاهد افزایش موارد فوری در حالی که 45 درصد کاهش در روال قرار ملاقات.

اسکلتی-عضلانی روند

در ضمن ما نیز دیدن گزارش از یک افزایش قابل توجهی در اسکلتی عضلانی شکایت. موسسه کاریابی مطالعات’ کار در خانه تندرستی بررسی انجام شده در طول مراحل اولیه مستند نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در گزارش جدید درد و درد به خصوص در گردن (58%) شانه (56%) و پشت (55%) نسبت به وضعیت جسمی طبیعی.

در حال حاضر کارفرمایان را مجبور به در نظر گرفتن میز-یو پی اس مجموعه در خانه اگر کارکنان خود را در حال رفتن به کار از خانه برای چند ماه آینده. جالب است که گوگل به تازگی اعلام کرد که آن را به جهانی کارکنان 1000 دلار (£812) محلی یا ارز معادل کمک هزینه برای پوشش هزینه لازم است تجهیزات و مبلمان اداری. در مجموع 70 درصد از کارکنان آن خواهد شد کار از راه دور برای بقیه سال.

در حالی که بسیاری از شرکت ها خواهد شد که چنین جیب عمیق احساسات مشابه است برای همه. آن را در حال حاضر زمان برای سوئیچ از اورژانس ثابت و مطمئن-انجام حالت دراز مدت هدف مداخله در حالت.

One-size-fits-all نخواهد کرد

از یک کارفرما دیدگاه این به معنی نیاز به بهبود تعامل با موجود سلامت روان و تندرستی خدمات. این بود که به چالش کشیدن به اندازه کافی برای بسیاری از پیش همه گیر.

در واقع یک نظرسنجی از شرکتهای کارفرمایان و کارکنان انجام شده توسط سپر سلامت در سال گذشته در همکاری با Opinium نشان داد اختلاف بین نوع حمایت از کارفرمایان فکر آنها ارائه شده و ادراک از آن پشتیبانی توسط کارکنان.

نزدیک به سه چهارم (73%) از کارفرمایان فکر سلامت روان خود را پشتیبانی “موثر” در مقایسه با تنها 57 درصد از کارکنان تفکر همان است. همان رفت و برای سلامت کلی و رفاه و پشتیبانی با 51 درصد از کارفرمایان با دادن حمایت خود را یک رتبه بالا در مقایسه با 33 درصد از کارکنان.

زمان به هدف بیشتر

تنها راه برای غلبه بر چنین مسائل را بهتر شناسایی مورد نیاز پشتیبانی و هدف مداخلات مناسب است.

برای رسیدن به این مکانیزم باید در محل قرار داده برای فعال کردن افراد – اعم از راه دور کار می کند یا نه – برای تغذیه به کارفرمای خود را از هر گونه مسائل ممکن است آنها رو قبل از تبدیل شدن آنها به عمیق. و در تجربه ما مردم اغلب شادتر تکمیل پرسشنامه از آنها در حال صحبت کردن به طور مستقیم با خط خود را مدیر یا انسانی.

برای مثال ما بهداشت حرفه ای خدمات پشتیبانی در سپر سلامت شامل کار از خانه پرسشنامه که می پرسد “نرم” سوال در مورد خانه و محیط کار با توجه به ایجاد کار و زندگی تعادل تماس با همکاران و حمایت از خط و مدیر.

پس از تکمیل اطلاعات به عنوان راهنمایی برای منابع انسانی و آه. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان کمک به آنها پرچم به خط manager که یک عضو از کارکنان در تلاش برای تکمیل قطعه کار و حمایت نیاز دارد.

اگر یک کارمند در نظر گرفتن زمان بیمار با استرس, به یک آه مدیریت ارجاع و یا “استرس مداخله گزارش” ممکن است مناسب باشد.

مسلح با نتایج حاصل از این منابع انسانی, OH خود را ارائه دهندگان و مشاوران می توانند با هم کار کنند برای قرار دادن در محل مناسب مکانیسم های مقابله ای است که ممکن است شامل معرفی به منافع موجود و خدمات – مانند برنامه کمک به کارمند بهداشت روان برنامه یا فیزیوتراپی امداد – و/یا آن را می تواند ارائه راهنمایی به خط, مدیر برجسته مسائل و توصیه.

در حالی که عدم قطعیت باقی مانده است “لو زمینهسازی du jour” همانطور که ما وارد مستند فاز دو آن است که آرامش را به می دانم که وجود دارد راه و روش برای دریافت حمایت درست و در جای مناسب در زمان مناسب در هر کجا که نیروی کار ممکن است.

منابع
“Covid-19 و کارمند تحقيقات سلامت روان,” REBA, Unmind, مارس 2020, https://reba.global/reports/mental-health-survey

“COVID-19: بازگشت به محل کار”, موسسه خبره پرسنل و توسعه https://www.cipd.co.uk/knowledge/fundamentals/emp-law/employees/workplace-guide-returning-after-coronavirus

“Coronavirus: آن را بهداشت شغلی به جای بیمه خدمات درمانی است که غرق پست-مستند?”, شغلی, بهداشت و تندرستی, مارس 2020 (ژوئن 2020 در چاپ) https://www.personneltoday.com/hr/coronavirus-will-it-be-occupational-health-rather-the-nhs-that-is-overwhelmed-post-lockdown/

“سلامت روان و Covid-19: گفتگو را تغییر دهید”, لانست روانپزشکی ممکن است در سال 2020 https://www.thelancet.com/journals/lanpsy/article/PIIS2215-0366(20)30194-2/متن کامل
Covid-19 اجتماعی مطالعه UCL https://www.covidsocialstudy.org/results

“روانپزشکان ترس ‘سونامی’ از بیماری های روانی پس از مستند” بی بی سی مارس سال 2020 https://www.bbc.co.uk/news/health-52676981

بیوان S, ماسون, B, Bajorek زهرا “IES کار در خانه تندرستی نظرسنجی: موقت یافته”, آوریل 2020, https://www.employment-studies.co.uk/resource/ies-working-home-wellbeing-survey

“گوگل به کارمندان $1,000 کار از خانه کمک هزینه” فوربس مارس سال 2020 https://www.forbes.com/sites/beasleydavid/2020/05/27/google-gives-employees-1000-work-from-home-allowance/#6b3656444c04

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو