Coronavirus: آن را بهداشت شغلی به جای بیمه خدمات درمانی است که غرق پست-مستند?

شاتر

به عنوان افکار به نوبه خود چگونه بریتانیا به تدریج می تواند بازگشایی برای کسب و کار پست-مستند آن است که تبدیل شدن بیش از حد روشن است که بهداشت شغلی پزشکان ممکن است پیدا کردن خود را در برخورد عظیم عملی و اجتماعی و روانی و سلامت جسمی چالش در محیط کار. تا آنجا وجود دارد واقعی ترس حرفه ای می تواند در نهایت به طور کامل غرق شده است. Nic Paton ،

کارکنان گزارش هر روز حداقل چهار درجه حرارت چک. ثابت اضطراب. اجباری ماسک ، جلسه اتاق کاهش می یابد و به حداکثر سه نفر است. کافه تریا جداول تقسیم کردن عمودی موانع. “آخرین عفونی” نشانه ها در همه جا. قرمز و زرد یا سبز “QR” کدهای و در گوشی خود به معنی چگونه در خطر شما را از عفونت – این که آیا شما OK بنابراین برای سفر به تازگی اجتماعی فاصله حمل و نقل عمومی.

چنین واقعیت “dystopian” زندگی در ووهان در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه به عنوان اصلی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با احتیاط شروع به بازگشایی برای کسب و کار با توجه به تجزیه و تحلیل بلومبرگ کسب و کار هفته.

چین و جامعه چین است که البته بسیار متفاوت به خود ما است. اما تجربه ووهان و دیگر شهرستانها جلوتر از ما در همه گیر “منحنی” ممکن است کمک به حداقل چیزی دیدی نسبت به آنچه “طبیعی” به نظر می رسد هنگامی که ما در انگلستان نیز پدیدار, چشمک زدن به پست-مستند نور روز.

فقط به عنوان آن به طور بالقوه به ما می دهد فقط یک اشاره از برخی از بسیار زیاد عملی و اجتماعی و روانی و سلامت جسمی چالش هایی که بهداشت حرفه ای شاغل در خارج بیمه خدمات درمانی ممکن است پیدا کردن خود رو به عنوان UK plc به تدریج ترس, بازگشایی برای کسب و کار.

در زمان نوشتن – اوایل ماه مه – با انگلستان هنوز هم در مستند اما مقدار زیادی از تمرکز و گفتگو در حال حاضر با توجه به چگونه محدودیت ممکن است در نهایت برداشته شود چند از این چالش ها در حال حاضر شروع به تبدیل شدن به روشن است. در واقع این دولت است که در این هفته با توجه به رونمایی طرح خود را برای زمانی که و چگونه همه ما بازگشت به کار. و ترس است که ما باید ببینید که مقیاس از چالش خواهد بود به طوری که بهداشت شغلی ارائه و پزشکان می تواند غرق شود.

عظیم سلامت روان خرید اینترنتی

خیلی از کشور قرار گرفته قابل توجهی روانی شوک بیش از گذشته چند ماه و سلامت روحی و روانی و ترس و اضطراب به احتمال زیاد بزرگ مسائل اقتصادی cogs در نهایت شروع به نوبه خود دوباره.

به استناد فقط در چند اخیر مطالعات و تحقیقات بنیاد بهداشت روانی نشان داد که حتی قبل از مستند ما یک ملت را فلج کرده است و ترس و اضطراب و بلندی حس وحشت. تقریبا نه نفر از ده نفر از کارکنان نیز اعتراف به داشتن احساس جدا شده تنهایی و مبارزه با خواب در طول بحران همه گیر یک مطالعه توسط مشاغل’ پلت فرم Totaljobs پیشنهاد کرده است.

یک نظرسنجی توسط Opinium در ماه آوریل به این نتیجه رسید که تقریبا نیمی (47 درصد) از انگلستان بزرگسالان گفت: سلامت روان خود را به حال شده است که تحت تاثیر شیوع کروناویروس با بیش از یک سوم (35 درصد) و گفت آنها در مورد آینده خود نگران و به همان نسبت احساس “غرق”.

این خطر وجود دارد از یک ثانیه طاقت فرسا و نمی توان آن را بیمه خدمات درمانی در خط مقدم آن خواهد بود بهداشت شغلی و وجود دارد نه به اندازه کافی از ما, ما می دانیم که

شاید جای تعجب نیست با توجه به فشارهای آنها شده اند تحت نیمی از متخصصان بهداشت مبارزه با این ویروس نیز اعتقاد به سلامت روانی آنان وخیم شده بود با کارمندان جوان تر بیشتر احتمال دارد به احساس ضعف با توجه به این فکر می کنم تانک موسسه تحقیقات سیاست عمومی (IPPR).

“نگرانی من این است که تاثیر روحی و روانی از این” موافق یکی آه پزشک شغلی, بهداشت و تندرستی, که خواست ناشناس بماند. “اولا اثر بودن جدا شده و فاصله و سپس عوارض از مردم نیاز به یادگیری دوباره با هم کار کنند.

“من همچنین فکر می کنم PTSD ممکن است یک موضوع را به عنوان این نسل دیده است بسیاری از مرگ و میر در یک دوره کوتاه از زمان است که به طور گسترده ای به اطلاع عموم. مردم در حال اجرا بر روی آدرنالین – چه اتفاقی می افتد زمانی که متوقف می شود – مردم در حال رفتن به سقوط ؟ مردم در حال رفتن به بیرون آمدن از این با PTSD و آن را دشوار است برای دریافت نگه دارید از مناسب تروما درمان آن را به عنوان است. بیمه خدمات درمانی خدمات روانشناختی در حال حاضر کشیده قبل از این – آنها در حال رفتن به نیاز به یک تزریق بودجه به منابع سقوط کردن از این است.”

“در کلینیک من تا به حال طیف وسیعی از واکنش های شدید از ترس و اجتناب از کار (به معنای واقعی کلمه راه رفتن و امتناع از بازگشت) به کسانی که نمی فهمند هر گونه خطر و تغییر رفتار آنها می گوید:” پزشک استفانی پرورش.

“تعداد قابل توجهی از مردم گزارش مبارزه با افزایش اضطراب و این امر می تواند جالب به مقایسه گزارش شماره گزارش تعداد افراد دچار اضطراب قبل از Covid-19” او می افزاید.

با یک واکسن حداقل یک سال دور (و به طور بالقوه دیگر) در جامعه است که باید به یاد بگیرند که به نحوی به زندگی با کوروناویروس. این ممکن است نیاز به یک درک بهتر از سطح خطر بر اساس داده های به جای برداشت و پرورش معتقد.

“وجود ندارد برای رفتن به یک تعمیر سریع به Covid-19 ویروس. من علاقه مند هستم در نحوه مدیریت جامعه و افراد ادراکات به منظور رسیدن مردم به امن کار می گوید:” پرورش برجسته پیشنهادات ما ممکن است نیاز به توسعه “Covid-secure دفاتر”.

این می تواند به معنای کسب و کار نیاز به قرار دادن نشانه گفتن کارگران باقی می ماند دو متر از هم جدا و آموزش کارکنان برای رفتن به صفحه اصلی در صورتی که علائم Covid-19. آن را نیز می تواند به معنای اجتماعی فضاهای مانند محیط های اغذیه فروشی بسته بودن مگر اینکه مردم قادر به اجتماعی از راه دور و شرکت های نیاز به اطمینان حاصل شود آنها را گسترده عرضه شستن دست ها-امکانات و ژل دست.

تقاضا برای محل کار PPE

در این تقاضا برای دسترسی به, PPE در محیط کار – و از همه مهمتر آن است که آیا لازم است یا حتی عملی – ممکن است یکی دیگر از مهم بحث و نقطه فشار برای آه.

مستقل پزشک متخصص Sally-Anne Evans با این نسخهها کار با مشتریان در آموزش و پرورش و ساخت و می گوید او در حال حاضر پیدا کردن فشار ساختمان در این منطقه – با آه اغلب در پایان تیز از برخورد با درخواست از کارفرمایان و اتحادیه های کارگری و کارکنان به طور یکسان.

“در یک مدرسه برای مثال فاصله فیزیکی دشوار است و بنابراین مگر اینکه در حال حاضر هدایت تغییرات – و آن را ممکن است – اگر معلمان می خواهند به پوشیدن ماسک من مشاوره آنها باید در نظر با استفاده از یک جایگزین بزرگ, ارضا روی صورت پوشش یا شاید ساخت خود را سپر صورت به طوری که کودکان هنوز هم می توانید چهره خود را ببینید. اگر شما شروع به خرید بالينی ماسک برای معلمان که واقعا به آنها نیاز دارید, شما در حال رفتن به در گیر شدن با آن خواهد شد و باید برای تامین آنها برای یک unprescribed دوره آن خواهد بود بسیار پر هزینه و به طور بالقوه دشوار به منبع به خصوص که در آن آنها مورد نیاز در بیمه خدمات درمانی” او اشاره می کند.

ممکن است چالش های اطراف re-یکپارچه سازی تیم های که در آن برخی از اند furloughed و دیگران نیست و ممکن است نیاز به یک تلاش پیگیر حمایت از کارگران که دچار سوگ.

“من در حال حاضر می دانیم که برخی از کارگران از دست داده اند ، دیگران هم باید به حال خانواده در بیمارستان بسیار بیمار است. خیلی مسائل وجود دارد که در اطراف برای مثال اگر آنها نمی تواند بازگشت به کار به دلیل آنها در حال حمایت از مردم در خانه. وجود خواهد داشت برخی از سوگ/گناه در حال حاضر می گوید:” ایوانز.

چالش های اطراف نظارت بهداشتی

چگونه به انجام موثر و ایمن نظارت بهداشتی در این “طبیعی” نیز ممکن است یک موضوع است. “کارفرمایان مسئولیت نسبت به کارکنان بهداشتی از نظر بهداشت نظارت را متوقف نمی. بهداشت و ایمنی اجرایی شده است گفت: کاغذ غربالگری باید ادامه یابد در حال حاضر هر گونه شناسایی مشکلات می توان از طریق تلفن و سپس عادی تست را می توانید در ادامه پس از سه ماه” می گوید Evans, و اضافه کرد که راهنمایی بیشتر در اطراف آنچه باید اتفاق می افتد بعد از این دوره می تواند ارزشمند باشد.

درخواست برای متوسط گیری می تواند یک چالش های بیشتر و نه حداقل از حفاظت از داده ها/GDPR چشم انداز به عنوان داده خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان “گروه خاص”. وجود خواهد داشت و سوالات در اطراف چه کسی درجه حرارت رفتن گرفته شود که در حال رفتن به آن تفسیر و چگونه سوابق نگهداری Evans اشاره می کند. “کسی که قادر به رسیدگی به آن را به درستی به طوری که احتمالا رفتن به زمین در آه آستان. وجود دارد می تواند دلایل دیگر که چرا کسی ممکن است بالاتر از متوسط هستند که هیچ ربطی به Covid-19.”

با فرض اینکه حداقل برخی از سطح اجتماعی فاصله همچنان برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد که به احتمال زیاد به یک سوال-علامت گذاری به عنوان در اطراف چگونه به انجام اسپیرومتری با خیال راحت بیش از حد برجسته آماندا کنز اجرا می شود که چارلی رز بهداشت شغلی. SOM (جامعه طب کار) منتشر کرده است هدایت در اطراف چگونه به صفحه نمایش برای HAVS از راه دور است, اما ممکن است خیلی بیشتر مانند آن مورد نیاز در دراز مدت او نشان می دهد. به طور مشابه آنچه خواهد بود که نظارت بهداشتی مورد نیاز در اطراف تمام “اورژانس” PPE کار در حال حاضر در رفتن در غیر متخصص در ساخت و تولید تنظیمات ؟

“ما باید مردم به طور ناگهانی تولید مواد آنها هرگز تولید شده است. که در آن ارزیابی ریسک برای که ؟ من پس از یک دانشگاه و شما رو مردم کمک را در پشت بام ها. وجود دارد هر گونه قرار گرفتن در معرض وجود دارد من نمی دانم ؟ که در حال انجام ارزیابی خطر? این معمول و یا دیگر کارکنان فقط کمک کردن’ من می دانم که این یک اورژانس است اما در چه نقطه ای آن را تبدیل به “این فقط یک خاموش این جریان بوده است به مدت سه ماه, سه ماه, شش ماه’?” استدلال می کند کنز.

برای پزشک آنا Harrington, مدیر مشاوره WHIB بهداشت شغلي ممکن است نیاز به پیشرو و گفتگو با کارفرمایان در مورد بسیار گسترده تر و عمیق تر, بهداشت روان و تندرستی دستور کار پست-همه گیر که می رود بسیار بیشتر از فقط ارائه سلامت روان کمک های اولیه و یا دسترسی به EAPs.

“این است که در آن واقعی فرهنگی در دستور کار نیاز به بازی می آیند و آن را در مورد درستی تعامل با کارکنان خود را به این تصمیم به نگاهی است که تیم ما هدف است که در تیم ما چه نقش ها و توابع آنچه در آن است که شناسایی ما به عنوان یک گروه چگونه می تواند به ما در ادامه به رسمیت شناختن است که ما یک گروه با هم؟’,” او نشان می دهد.

“چه رفتارها هستند مفید است ؟ چه نوع از روش های برقراری ارتباط با هر یک از ما می تواند انجام این کار تشویق کسانی مفید رفتارهای? چگونه نگاه کنیم و تقسیم وظایف و مزایای بخشی از این گروه است؟” Harrington می افزاید: استدلال ما ممکن است نیاز به مقدار بیشتر از یک مشترک مشارکت پویا بین آه و منابع انسانی.

خطر جنگ و بیش از medicalisation

در همه اضطراب و ترس وجود دارد ممکن است ضروری برای آه نه به کارفرمایان اجازه می دهد به بیش از medicalise چیز صرفا آماندا کنز. “ما باید مدیران آینده به ما گفتن چیزهایی مانند” ما در حال رفتن به بیرون رفتن و خرید یک بار از آنتی بادی آزمایش و ما در حال رفتن به همه حرارت و ما قصد داریم برای تهیه ماسک صورت که هزینه های بسیار و هر. و آه درستی خواهد بود مشاوره خوب در واقع این است که یک ایده خوب برای این کار این و این دلیل’,” او می گوید.

“اما پس از آن کارفرما فقط ممکن است بروید و آن را انجام دهد به هر حال. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مدیریت جنگ است. از یک طرف وجود دارد رفتن به یک نقش بهداشت حرفه ای در تقویت بهترین عمل هدایت و از سوی دیگر وجود دارد برای رفتن به این تعارض از نوع, نقش, که در آن ما در میان تلاش برای مذاکره دو شرکت گسترده راه حل ها و مسائل فردی خواهد شد که medicalised بسیار سریع هستند چرا که آنها در دسته بندی دشوار.

“حتی اگر منابع انسانی را می توان در عمل هدایت هنگامی که مردم باید دوباره زمانی که آنها شده اند اجتماعی منزوی, من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به مسائلی که در آن شما باید از افرادی که می گویند “من خود جدا اما من بیش از حد وحشت زده به بیرون آمدن از آن’. اولین چیزی که HR خواهد شد و سپس انجام دهید این است که با مراجعه به بهداشت حرفه ای. اما در واقع ما ممکن است عامل بیماری ممکن است ما مدیریت مسئله ای که وجود دارد قبل از, مثلا ممکن است کسی خواسته اند تا از خانه کار می کنند اما تا به حال درخواست کاهش یافته است; به طور ناگهانی آنها را به آنچه آنها می خواستند و در حال حاضر آنها را مجبور به بازگشت به عقب” کنز اشاره می کند.

در نهایت با توجه شغلی و بهداشت دیرینه ظرفیت مسائل – واقعیت این است که چنین یک تخصص و حرفه ای – وجود دارد یک نگرانی واقعی است که یک بار فوری اضطراری از این بیماری همه گیر است و بیش از آن می تواند سلامت شغلی است که بر سلامت و تندرستی خط مقدم و خود را در خطر غرق شدن است.

به عنوان Sally-Anne Evans آن قرار می دهد: “در هر بخش کسب و کار وجود دارد کارگران پدر و مادر و سرپرستان و همه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار در برخی از راه. هر دلیلی می تواند آنها را متوقف کند کار کردن و یا متوقف کردن آنها کار خوبی است. اگر ما را پشتیبانی نمی کند مردم به خوبی کار می کنند و کمک به کسب و کار و پیدا کردن راه خود را از طریق این, سپس آن را می سازد تفاوت کمی که اقتصاد باز است.

“اما همچنین نگرانی من این است که آنچه در جریان است برای ضربه زدن به ما که این همه بیش از ؟ زمانی که بهداشت حرفه ای در حال رفتن به سمت راست در قلب آن و ما باید مردم بدانند که در مورد قبل از آن اتفاق می افتد. این خطر وجود دارد از یک ثانیه طاقت فرسا و نمی توان آن را بیمه خدمات درمانی خط مقدم آن خواهد بود بهداشت شغلی و وجود دارد نه به اندازه کافی از ما, ما می دانیم که” او می افزاید.

چالش های خاص دریایی

آبردین بر اساس آه پزشک پرستار کارن Hopkin متخصص در کار با سازه های دریایی صنایع نفت و گاز و برجسته وجود دارد که به احتمال زیاد عمده شغلی با سلامت و تندرستی مسائل مربوط به کار را از طریق پست-همه گیر. آن را نگران کننده و چالش برانگیز برای همه در این صنعت و همچنین اقتصاد موانعی چون قیمت نفت سقوط او برجسته است.

“دریایی کارگران در حال رفتن به نیاز به بهداشت شغلی حمایت بیشتر از همیشه وجود دارد یک چالش مهم در کمک به کارکنان به احساس امنیت” کارن اشاره می کند.

“برای مثال نفت و گاز پرسنل در حال حاضر دریافت یک قانونی دو سال گواهی پزشکی. بهداشت و ایمنی اجرایی و نفت و گاز بریتانیا را تمدید زمان medicals که در مورد به پایان می رسد تا پایان ماه ژوئن سال 2020 و ما در انتظار مشاوره در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از این تاریخ.

“پزشکی و تست های آمادگی جسمانی به طور معمول دیده می شود چهره به چهره پست-Covid 19 چگونه می خواهد این نگاه ؟ را عناصر حذف شود; چقدر می تواند از راه دور? به عنوان انگلستان نفت سرمایه وجود دارد بسیاری از شرکت ها در آبردین است که تکیه بر صنعت دریایی و داشتن این گواهینامه ها در محل. چگونه این کار انجام می شود با خیال راحت است که هنوز هم در حال کار کردن” او می گوید.

با توجه به چالش تدارکات صنعت وجود دارد در جریان مسائل اطراف حصول اطمینان از واجد شرایط طبیب در هر دکل نیست در دسترس نیست به دلیل مشکوک Covid-19 و حتی به سادگی نکات گرفتن پرسنل و از چاه و عروق است.

“در حال حاضر صنعت پرواز هلیکوپتر با کاهش تعداد و گاهی کاهش می یابد به هسته خدمه. اما گران است و نمی تواند پایدار” توضیح می دهد که Hopkin. حتی عملی از جسمی در فاصله یک هلیکوپتر می تواند پیچیده باشد. برای مثال در مارس محافظ ‘snood چهره-پوشش شد نورد در میان سایر ترتیبات حفاظتی.

بسیار شبیه به آماندا کنز امن اسپيرومتری عمل است و به احتمال زیاد بیشتر موضوع است. به عنوان Hopkin اشاره می کند: “آه پرسنل خواهد شد و نیاز به مشاوره در اطراف چگونه به حمل medicals را با خیال راحت. برای مثال آیا اسپيرومتری عنصر برداشته شود به طور موقت؟”

در نهایت ما به عنوان نگاه به پاییز وجود خواهد داشت دیگر بیشتر به طور منظم چالش های آینده بیش از افق اما با این وجود چالش های. “ما شروع به سفارش ما واکسن آنفولانزا در ماه ژوئیه یا اوت” Hopkin می گوید. “با بسیاری از صد انجام OH خواهد نیاز به مشاوره در اطراف ترتیبات و PPE.”

منابع
“در داخل Dystopian پست-مستند جهان در ووهان” بلومبرگ کسب و کار هفته مارس سال 2020 https://www.bloomberg.com/news/features/2020-04-23/wuhan-s-return-to-life-temperature-checks-and-constant-anxiety

“‘Covid-secure’ دفاتر به بریتانیا بازگشت به کار” بار آوریل سال 2020 https://www.thetimes.co.uk/article/covid-secure-offices-to-get-britain-back-to-work-amid-coronavirus-carnage-5d838fqxx

“سلامت و پزشکی نظارت در طول شیوع کروناویروس” بهداشت و ایمنی اجرایی https://www.hse.gov.uk/news/health-surveillance-coronavirus.htm

کوک R و لاوسون من (2020). “از راه دور ارزیابی از دست و بازو و ارتعاشات و سندرم تونل کارپال” برای SOM (انجمن طب کار), https://www.som.org.uk/sites/som.org.uk/files/Remote_assessment_of_HAVS_CTS_final_SOM.pdf

نفت و گاز انگلستان ارشاد https://oilandgasuk.co.uk/wp-content/uploads/2020/03/OGUK-MEMBER-UPDATE-20-MARCH-2020′.pdf

“نیمی از کارکنان بخش بهداشت و درمان می گویند بهداشت روانی رو به وخامت گذاشته است به دلیل coronavirus فشارهای” پرسنل امروز مارس سال 2020 https://www.personneltoday.com/hr/half-of-health-staff-say-mental-health-has-deteriorated/

“Coronavirus: نزدیک به نه در 10 ترس برای سلامت خود را به” پرسنل امروز مارس سال 2020 https://www.personneltoday.com/hr/coronavirus-nearly-nine-in-10-fear-for-their-health/

Coronavirus: کارگران نگران آینده و ” غرق “خبری” پرسنل امروز مارس سال 2020 https://www.personneltoday.com/hr/coronavirus-workers-worried-about-future-and-overwhelmed-by-the-news/

“Coronavirus – میلیون ها احساس پاچه ترس و آمادگی”, مارس 2020 پرسنل امروز https://www.personneltoday.com/hr/coronavirus-millions-feeling-panicked-afraid-and-unprepared/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de