شورای پشت حرکت برای صنعتی غرب مزاحم مطالعه

محتوای مقاله در ادامهبه عنوان یک نتیجه, شهرستان, سالن چند ابزار سیاست به نگرانی ساکنان که مشخص شد به عنوان دور

توسط AKHSHIJNEWS در 7 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

به عنوان یک نتیجه, شهرستان, سالن چند ابزار سیاست به نگرانی ساکنان که مشخص شد به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1978. گاف گفت: احتمال دارد هیچ راه حل مناسبی است اما مسئله این است که فوری و ساکنان به دنبال رهبری از شهرستان.

"من فقط به دنبال پاسخ," او گفت:, و اضافه کرد که ایده آل مطالعه شامل شرکت های فعال در غرب, منطقه صنعتی و همچنین مردم ساکن در این محلات مجاور.

SASKATOON, SK--JULY 14/2020 - 0715 news west industrial - Coun. Hilary Gough is putting forward a notice of motion for a study aimed at finding solutions to the longstanding problems created by the West Industrial area, which residents of Pleasant Hill and King George say is getting worse. Photo taken in Saskatoon, SK on Tuesday, July 14, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
بند 2 Coun. گاف هیلاری تصویر در اوایل این سال در غرب, منطقه صنعتی. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

آدم پولاک که زندگی سراسر از Cindercrete محصولات Ltd. s کارخانه سیمان و طولانی مبارزه برای تغییر در منطقه صحبت کرد به گاف حرکت در فرم غیر معمول از قبل ضبط شده را ارائه داده است.

او تصریح کرد: نگرانی در مورد این شهر تصمیم به اجاره یک نوار از زمین در امتداد خیابان 17 به شرکت سیمان. پایان است که اجاره را به ایجاد یک "حائل" بین مجاور صنعتی و مسکونی خواص او گفت:.

"بیش از گذشته 42 سال در این شهرستان ساخته شده است از این موضوع آگاه است و انجام می شود کمی به هیچ چیز به مقابله با آن. بیش از 15 سال گذشته از Cindercrete اجاره نامه امضا شد, خسارت بدست نمایی بدتر" او گفت:.

اجاره زمین طبقه برای استفاده های صنعتی است که محدود تر از سنگین صنعتی نامگذاریهای. مقامات شهرستان را گفت: قبلا که این شرکت با استفاده از آن را برای ذخیره سازی به معنی آن است که در انطباق با تمام الزامات ى آئین نامه.

کیت Pfeil این شهر خدمات املاک و مستغلات مدیریت شورای گفت اجاره منتهی می شود اگر آن شرایط نقض — که شده است — و یا در شش ماه اطلاع از هر شهر و یا Cindercrete.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن