COVID-19 – چین می گوید مجمع بهداشت جهانی آنها

کمک به توسعه و کمک های ویژه جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه فق

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399
کمک به توسعه و کمک های ویژه جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

سلامت

در جهان, بهداشت, مجلس, رئیس جمهور چین گفت: آنها خود را "بهترین های بنیادی مرزی انتقال" از COVID-19 و کمک به دیگر کشورها است.

People wearing face masks at a Bus stop in Macau, China near a public hospital. This week’s 73rd World Health Assembly had member states adopt a resolution to review the global response to the coronavirus pandemic. Photo by Macau Photo Agency on Unsplash

مردم با پوشیدن ماسک صورت در یک ایستگاه اتوبوس در ماکائو چین در نزدیکی یک بیمارستان عمومی. این هفته 73 مجمع بهداشت جهانی تا به حال عضو اتخاذ یک قطعنامه به بررسی واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس ماکائو آژانس عکس در Unsplash

سازمان ملل متحد, مارس 20 سال 2020 (IPS) - این هفته 73 مجمع بهداشت جهانی تا به حال عضو اتخاذ یک قطعنامه به بررسی واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس. سازمان جهانی بهداشت (WHO) نیز تحت بررسی برای پاسخ به شیوع بیماری.

مجازی, مجلس, رئیس جمهور چین مشخص شده چین در پاسخ به COVID-19 همه گیر و گفت: آنها خود را "بهترین های بنیادی مرزی انتقال" و برای کمک به کشورهای دیگر نیاز دارند. او گفت که چین پشتیبانی از این ایده از یک "بررسی جامع" جهان در پاسخ به همه گیر آن موجود به منظور اندازه گیری بازده از پاسخ.

"این کار باید بر اساس علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در یک هدف و بی طرفانه شیوه" یازدهم گفت:, و اضافه کرد که "همبستگی و همکاری" قویترین راه برای شکست دادن ویروس.

یازدهم همچنین اعلام کرد که چین خواهد صندوق 2 میلیارد دلار در طول سه سال آینده با تمرکز بر کشورهای در حال توسعه برای حمایت از آنها تلاش برای مبارزه با COVID-19.

چین در پاسخ به COVID-19 نیز تحت سنگین موشکافی به خصوص به عنوان گزارش در ادامه به ظهور است که چین ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر تعداد COVID-19 مورد از این کشور داده ها را نشان می دهد.

رئیس مجمع Keva Bain از باهاما, بوق و کرنا کردن که مدیر آن دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus خواستار رهبری خود را از طریق این زمان "الهام بخش است."

"این دوره از COVID-19 ushers در فن آوری های جدید," او اضافه شده است. "آن نیاز به دانش جدید و نوآوری های جدید انعطاف پذیری [و] با معنی احترام کشور و تعاملات را به عنوان به خوبی به عنوان جدید و بیشتر مشارکت جهانی."

انتقاد شدید از آمریکا

مجلس به پایان رسید در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه نامه خود به Tedros که در دفاع از برش پشتیبانی به این سازمان در ماه آوریل است.

در نامه نوشته شده در توییتر تهمت ادعا کرد که حفظ همان سطح نظارت برای چین به عنوان آن را برای ایالات متحده و شکست خود را به نگه چین پاسخگو خود را برای عدم شفافیت در مورد داده های خود را COVID-19 موارد "شده است بسیار پر هزینه برای جهان".

برخی از کارشناسان بر این باورند که چنین انتقاد شدید از این که در این زمان می تواند مشکل ساز باشد.

دکتر جنیفر هوانگ Bouey یک محقق ارشد در مرکز آسیا و اقیانوس آرام در سیاست گفت: IPS است که افرادی که دارای نقش کلیدی در حاوی یک ویروس است که تا جهانی.

"من پیدا کردم آن را بسیار مایه تاسف است که این اتفاق در این لحظه دلیل است که در یک موقعیت اولیه برای انجام هماهنگی و پشتیبانی فنی به صورت یک بیماری است که می تواند عبور از مرز" او گفت: IPS. "این دقیقا همان زمان که کشور نیاز به کار با هم و کمک به کشورهایی که سیستم های ضعیف تر."

Bouey پژوهش متمرکز است چگونه چین و بهداشت عمومی پاسخ شکل گرفته است پس از آن برای اولین بار خطاب به سندرم حاد تنفسی (سارس) بحران تقریبا از دو دهه پیش. سارس نیز ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس سارس یا SARS-CoV.

"در طول سارس وجود دارد بدون دیتا-مجموعه سیستم در همه," او گفت: "اما پس از سارس دولت قرار داده و در بسیاری از کمک های مالی به centralise سیستم نظارت."

او منسوب چین عدم پاسخ مناسب به miscommunication بین محلی و دولت مرکزی متعلق به یک "بسیار بالا-پایین سیستم" که در آن مردم محلی نمی خواهید پاسخگو برای ظهور بیماری است.

بدون در نظر گرفتن او گفت: بیماری "بی رحمانه آشکار" برخی از مشکلات در سطح کشور و سطح بین المللی و این که چه کسی باید سرزنش شود برای آن پاسخ اولیه در ماه ژانویه به دلیل مقیاس همه گیر نشده بود به طور کامل متوجه باشند که در آن نقطه.

راه رو به جلو

در همین حال سایر کارشناسان گفته اند چه خواهد شد تفاوت این است که چگونه این زمان واکنش ترجمه برای اقدام مناسب در آینده است.

"این یک چیز است به بحث در مورد تست های تشخیصی داروها و واکسن ها در حال جهانی به موقع و فضاي در دسترس, اما اگر کشورها و چند جانبه موسسات ارائه کمک های مالی به توسعه دهندگان انجام نمی بنابراین لازم با رشته های متصل و سپس این باقی خواهد ماند و کلمات بر روی کاغذ و نه در ترجمه به دارو در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران دست" کتی Athersuch ارشد مشاور سیاست در پزشکان بدون مرز (MSF) دسترسی به کمپین گفت: IPS.

او گفت که این بسیار مهم است که داده ها و فن آوری مورد استفاده برای تست و سند موارد "آشکارا به اشتراک گذاشته شده به اطمینان حاصل شود که تولید می تواند در مقیاس است که مورد نیاز است به منظور ارائه به مردم در همه جا در جهان و نه فقط برای کسانی که در بالاترین درآمد کشور است."

Bouey تکرار مشابه احساسات و وجود دارد گفت: درس هر کشور می تواند از این بحران است.

"ما همیشه در چرخه یا غفلت و یا وحشت بنابراین آیا COVID-19 می تواند به ما کمک کند غلبه بر آن — برای قرار دادن به یک طرح یا مقررات [برای دیدن] آیا این سیستم های نظارت هنوز هم حساس و آیا ما هنوز هم تا به امروز در این استراتژی برای یک بیماری همه گیر -- این درس برای هر دولت و همچنین سازمان های بین المللی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب