COVID-19 مرگ و میر قبل از واکسن?

برجسته جهانی, عناوین سلامت

سلامت

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 (IPS) – چگونه بسیاری از COVID-19 مرگ و میر رخ خواهد داد قبل از واکسن در دسترس می شود در سراسر جهان? همانطور که با بسیاری از به ظاهر سوال ساده در مورد آینده نامشخص مناسب پاسخ به این پرسش مهم است: “بستگی دارد”.

در مجموع در سراسر جهان تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 قبل از واکسن گزارش شده بود نزدیک به یک چهارم میلیون نفر در پایان ماه آوریل و به مقدار پنج برابر افزایش از آغاز آوریل سخت است برای پیش بینی. آن بستگی به یک میزبان از عوامل مهم که بسیاری از آنها به خوبی درک نشده و به سرعت در حال تغییر.

در صورت عدم وجود واکسن و موفقیت های محدود در محدود کردن گسترش COVID-19 درصد از جمعیت جهان آلوده شدن می تواند به 70 درصد سطح تقریبا تخمین زده شده برای رسیدن به گله ایمنی. با یک عفونت سطح 70 درصد و 1 درصد مرگ و میر در نتیجه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 55 میلیون دلار یا در حدود 0.7 درصد از جمعیت جهان

در میان کسانی که عوامل این بیماری همه گیر را به مدت انتشار این بیماری contagiousness و مرگ و میر ویروس, ویروس’ پایه نرخ باروری (R0), انسان, بدن پاسخ های دسترسی و کیفیت مراقبت های بهداشتی در دسترس برای درمان این بیماری مصونیت پس از بیماری جمعیت حساسيت و اثربخشی سیاست های کاهش برای کاهش این ویروس گسترش یافته است.

درست است تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد هرگز شناخته می شود دقیقا به چند دلیل. بسیاری از COVID-19 مرگ و میر خواهد شد undercounted و underreported برخی به عمد توسط دولت و مقامات و دیگران از دست رفته به دلیل ضعف آمار حیاتی و گزارش سیستم. همچنین مشخص کردن علت مرگ است که همیشه ساده و روشن به عنوان علل متعدد ممکن است در یک فرد مرگ است.

واضح است که در سراسر جهان در دسترس بودن واکسن موثر علیه COVID-19 باقی مانده بیشترین اولویت در شکست دادن این بیماری همه گیر. دانشمندان در سراسر جهان به طور جدی کار بر روی واکسن برای COVID-19 و همچنین به عنوان درمان بالقوه برای این بیماری است.

تا به امروز هیچ واکسنی برای COVID-19 و خاص و داروهای ضد ویروسی در برابر این بیماری است. اگر چه امیدوار علائم ظهور بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که یک واکسن است که تجویز می شود به طور گسترده ای در مقیاس جهانی بعید است که رخ می دهد قبل از 2021. علاوه بر این حتی اگر یک واکسن کشف شد و در دسترس ساخته شده است و مشخص نیست چه مدت ایمنی به این بیماری ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

که هشدار داده است که افرادی که تا به حال COVID-19 لزوما ایمنی با حضور آنتی بادی از گرفتن این ویروس دوباره و دوباره. به عبارت دیگر در حالی که برخی امیدوار هستند با توجه به ایمنی به عنوان هنوز هیچ شواهدی وجود ندارد که افرادی که تا به حال COVID-19 نمی خواهد یک دوم عفونت است. در نتیجه دولت در حال هشدار داد و با توجه به صدور “ایمنی گذرنامه” و یا ریسک گواهینامه به افرادی که تا به حال COVID-19 و با فرض اینکه این افراد در حال امن برای بازگشت به فعالیت های عادی.

تا زمانی که یک واکسن موثر می شود در دسترس و مقرون به صرفه در سراسر جهان تعداد COVID-19 مرگ و میر مشخص خواهد شد تا حد زیادی توسط دو نفر از عوامل مهم. این اولین بار است که این درصد از جمعیت جهان است که تبدیل خواهد شد آلوده هر دو از کسانی که بیمار شدن و کسانی که بدون علامت. و دوم فاکتور بسیار مهم در تعیین تعداد COVID-19 مرگ و میر است, درصد از کسانی که آلوده خواهد شد که مرگ ناشی از این بیماری است.

در اوایل این نقطه در همه گیر را گسترش مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی و آماری افسران رویارویی با خطرات جدی از هر دو دست کم گرفته و تخمین بیش از حد انتظار تعداد عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19.

برخی برای سیاسی و اقتصادی نظم عمومی و مربوط دلایل تمایل به نسبت پایین تر برآورد تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر. دیگران که نگران حال آماده نشده undersupplied و ضعف بیماری و همچنین به عنوان جدی underreporting از coronavirus مرگ و میر تمایل به لاغر نسبت به برآورد بالاتر از COVID-19 کشته و عفونت.

به تاریخ گزارش رسمی شماره COVID-19 مرگ و میر به ازای هر یک میلیون جمعیت تعدیل نشده برای سن-جنسیت و ساختار متفاوت است در سراسر کشور. در میان ده کشور که تمام کشورهای توسعه یافته گزارش COVID-19 نرخ مرگ و میر در پایان آوریل در بازه زمانی از یک کم نزدیک به 200 مرگ در هر میلیون جمعیت در ایالات متحده به بیش از 650 مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت در بلژیک (شکل 1). در چین که در آن رمان coronavirus اول شناسایی شده در ووهان در دسامبر 2019 در گزارش COVID-19 مرگ و میر قابل ملاحظه ای پایین تر در 3 به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت دارد.

منبع: گزارش ملی اطلاعات وارد شده توسط Worldometer.

COVID-19 نرخ مرگ و میر برای متراکم شهری مراکز قابل ملاحظه ای بالاتر از ملی نرخ. شهر نیویورک یکی از این فاصله از coronavirus گزارش شده است که 25 درصد از ساکنان آن ممکن است آلوده شده توسط COVID-19 تا پایان مارس – مشابه بسیاری در استکهلم – و COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک مترو منطقه پیشی گرفته بود بیش از 1 ، 000 مرگ و میر به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت دارد. مرگ و میر در ووهان به تازگی مطرح شده است با COVID-19 مرگ و مير در حال حاضر در حدود 350 مرگ و میر به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت دارد.

برخی از مدل های از این بیماری همه گیر را گسترش فرض کنیم که این بیماری می تواند آلوده از 40 به 70 درصد از جمعیت جهان است. اگر COVID-19 عمل شبیه به ویروس های دیگر برخی از گزارش که یک عفونت نرخ حدود 60 تا 70 درصد خواهد در تئوری منجر به “گله ایمنی” است که اتفاق می افتد زمانی که به اندازه کافی نسبت بالایی از جمعیت تبدیل به سیستم ایمنی بدن به عفونت و بیماری است که در آن متوقف می شود این بیماری از گسترش. برخی را رد کرد که سطح بالایی از عفونت به دلیل آن است که پیشگیری و نشان میدهد که اکثر مردم را تبدیل به بیمار با بسیاری از نیاز به بستری شدن در بیمارستان و تعداد زیادی در حال مرگ است.

اکثر افرادی که مبتلا به تبدیل COVID-19 انتظار می رود که بدون علامت و یا بهبود می یابند بدون نیاز به درمان خاص. هنگامی که افراد مسن و افراد میانسال با شرایط جدی پزشکی مانند بیماری های قلبی, دیابت, بیماری های ریه, آسم و چاقی, آلوده با کروناویروس داده های موجود می یابد و آنها به طور قابل توجهی بالاتر از خطرات ناشی از تبدیل شدن به شدت بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان و احتمالا مرگ ناشی از این بیماری است.

به طور کلی مرگ و میر از COVID-19 برآورد شده است توسط برخی به جایی حدود 1 درصد است. دیگر تخمین محل مرگ و میر در حدود 0.5 تا 1 درصد است. در مقایسه میزان مرگ ناشی از آنفلوآنزای فصلی است که به طور قابل توجهی کوچکتر به طور معمول در حدود 0.1 درصد در ایالات متحده است.

استفاده از هر دو بیشتر و کمتر احتمال دارد ارزش برای عفونت نرخ مرگ و نرخ COVID-19 به جمعیت جهان از 7.8 میلیارد بازده طیف گسترده ای برای انتظار می رود تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان (شکل 2). به عنوان جهان است که در مراحل اولیه این بیماری همه گیر انتخاب شده ارزش برای این ورزش هستند آزمایشی و نیاز به به روز رسانی به عنوان داده های آماری در میزان عفونت و مرگ و میر در دسترس است.

در پایان بالا از محدوده که در آن 70 درصد از جمعیت جهان آلوده است و 2 درصد از آنها جان خود را از coronavirus که در نزدیکی مورد مرگ و میر از 1.8 درصد در خارج از کشور کشتی کروز الماس شاهزاده تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر می رسد بالا از 110 میلیون دلار یا حدود 1.4 درصد از جمعیت جهان است. در پایان کم که در آن 10 درصد از جهان آلوده است و 0.1 درصد از این افراد مرگ تعداد مرگ و میر است و نزدیک به 1 میلیون یا 0.01 درصد از جمعیت جهان است.

همانطور که پیشتر گفته شد برخی از کارشناسان بر این باورند که نرخ مرگ و میر از COVID-19 است به احتمال زیاد به ده بار که از آنفلوانزای فصلی و یا حدود 1 درصد است. اگر یک سوم از جمعیت جهان را به تبدیل شدن به آلوده به ویروس است که سطح عفونت گزارش شده در سال 1918 پاندمی آنفلوانزا در نتیجه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 خواهد بود حدود 26 میلیون یا 100 بار به عنوان بزرگ به عنوان رسمی تعداد COVID-19 مرگ و میر در پایان مارس و 0.33 درصد از جهان امروز است.

به عنوان یک نقطه مقایسه 1918 پاندمی آنفلوانزا در نظر گرفته مرگبارترین بیماری همه گیر در تاریخ بشر کشته کمتر از 50 میلیون و شاید به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر است. تعداد کسانی که از مرگ نمایندگی متناوب 3 و 5 درصد از جمعیت جهان در آن زمان بود.

در صورت عدم وجود واکسن و موفقیت های محدود در محدود کردن گسترش COVID-19 درصد از جمعیت جهان آلوده شدن می تواند به 70 درصد سطح تقریبا تخمین زده شده برای رسیدن به گله ایمنی. با یک عفونت سطح 70 درصد و 1 درصد مرگ و میر در نتیجه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 55 میلیون دلار یا در حدود 0.7 درصد از جمعیت جهان است.

برخی بر این باورند که بزرگ گزارش داد تعداد افرادی که از درگذشت COVID-19 ممکن است متورم شود زیرا بسیاری از مردم فوت کرده اند به زودی به هر حال به عنوان به خوبی به عنوان اغراق آمیز به دلایل سیاسی. اخیرا گزارش اطلاعات مرگ و میر برای 11 کشور در طول ماه گذشته تضعیف می کند که مفهوم پیدا کردن که به مراتب بیشتر مردم در این کشورها از سال های گذشته است. برای مثال تعداد روزانه مرگ و میر بیش از دو برابر تعداد معمول در پاریس و شش برابر مقدار عادی در شهر نیویورک است.

یک تجزیه و تحلیل در ایتالیا بیش از دوره 23 مارس 21 مارس یافت که برای هر رسما ثبت COVID-19 مرگ وجود دارد ممکن است یکی دیگر از مرگ که رفت و نشده. علاوه بر این برخی از سازمان های دولتی گزارش می دهند که coronavirus مرگ و میر است و کوچک شماری آن را به عنوان تنها تعداد کسانی که پس از تست مثبت است.

با توجه به کمبود اطلاعات خوب و نسبتا سطح بالایی از مرگ و مير و از COVID-19, بی سابقه تلاش های مورد نیاز برای کند کردن گسترش عفونت یا “پهن کردن منحنی”. بدون به طور گسترده ای در دسترس COVID-19 واکسن جمعیت نیاز به در نظر گرفتن انواع اقدامات مناسب از جمله پناهگاه-در-محل-اجتماعی فاصله تماس, ردیابی, گسترده, سریع, تست, خود, انزوا, شستن دست و صورت ، اما به عنوان بسیاری از بارها و بارها هشدار داد اگر تلاش ها برای سرکوب از گسترش این بیماری تا حد زیادی آرام و یا متوقف خیلی زود COVID-19 خواهد آمد و کشتن بسیاری از مردم به ویژه در میان معرض خطر جمعیت در یک مقدار کوتاه از زمان.

اما برخی از آنها بیان قوی نگرانی که “درمان بدتر از بیماری”. در ديدگاه عظیم اقتصادی و اجتماعی و حقوق بشر عواقب بسته شدن عادی زندگی از جمله کسب و کار و مدارس و اماکن عمومی و خدمات سفر توابع تجمعات و…. در حال خطر ناک طولانی مدت و بدتر از تلفات رمان coronavirus.

آنها که از ترس بیکاری, گرسنگی, فقر, مالی, بدهی, ورشکستگی, سرمایه گذاری, شکست, کاهش, درآمد, کشاورزی, شکست, عرضه مواد غذایی, اختلالات, فلج اقتصاد گسترده ناامیدی و افسردگی آورده اجباری مستند و مرتبط با محدودیت های شدیدی را منجر به افزایش عوارض و مرگ و مير و بیشتر بدبختی انسان از آن ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. در نتیجه بسیاری از به طور فزاینده ای در تصمیم گیری برای پایان دادن به این مستند و به تدریج به حالت عادی بازگشت زندگی روزانه با محدود محدودیت بر اساس منطقه خاص خطرساز و روند در COVID-19 عفونت و مرگ و میر نرخ.

برای حمایت از تصمیم گیری های خود را برای پایان دادن به مستند برخی با اشاره به سوئد تجربه با کوروناویروس. که کشور را تحمیل نمی سفت و سخت lockdown اما نگهداری عمومی زندگی به عنوان محدودیت به عنوان ممکن است با توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها و بسته شدن کالجها و مدارس بالا و نه پایین تر از سطح مدارس ممنوعیت تجمعات از 50 یا بیشتر افراد نگه داشتن رستوران ها و بارها باز و اعتماد عمومی به اتخاذ اقدامات داوطلبانه برای کاهش سرایت را گسترش.

به عنوان یک نتیجه از سوئد coronavirus, استراتژی, کشور, پایتخت, استکهلم است که انتظار می رود برای رسیدن به گله ایمنی در مه. تلاش برای رسیدن به گله ایمنی از طریق قرار گرفتن در معرض, اما ثابت شده است, بحث انگیز است. در سوئد تعداد coronavirus مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت 256 در پایان مارس است بسیار بیشتر از این تعداد در کشور همسایه دانمارک (78) فنلاند (38) و نروژ (39). همچنین سوئد را استراتژی خود قرار داده افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود در قابل ملاحظه ای در معرض خطر بیشتری از تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و به طور بالقوه در حال مرگ از coronavirus.

تا پایان مارس مردم بیش از سن 70 سالگی در سوئد اختصاص 86 درصد از این کشور مرگ و میر است که تقریبا شبیه به سطح مشاهده شده در ایالات متحده که در آن 80 درصد از COVID-19 مرگ بودند به کسانی که سن 65 سال و بیش از. بسیاری از سالمندان مرگ و میر رخ داده است در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات که در آن بیماری به طور معمول به راحتی گسترش می یابد.

به طور موثر مقابله با وضعیت کنونی و آینده بیماری های همه گیر مقامات دولتی و سازمان ها نیاز به

  • گفتن حقیقت
  • بود شفاف
  • ارائه صدا اطلاعات
  • کاستن عمومی اضطراب
  • ایجاد اعتماد عمومی را,
  • تکیه پزشکی/بهداشت تخصص
  • جمع آوری و استفاده از داده های علمی,
  • آدرس اطلاعات غلط
  • جلوگیری از سیاسی و
  • مقاومت در برابر ننگ سرزنش و اجتماعی اختلاف.

علاوه بر این مقامات مسئول باید با توجه به هشدارهای زودهنگام آماده به عمل به سرعت و به شدت و به طور مداوم ارتقاء مداخلات مناسب برای جلوگیری از ویروس’ گسترش و هماهنگی تلاش های محلی و ایالتی و مقامات ملی.

اکثر پزشکی و کارشناسان بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر تقریبا اجتناب ناپذیر است که COVID-19 منتقل خواهد شد در سطح جهانی و در نگاهی تلفات در جمعیت جهان است. به طور موثر مقابله با COVID-19 گیر همکاری های بین المللی و تلاش جهانی نیاز به حمایت تقویت و به درستی تامین می شود, به خصوص به عنوان بدترین coronavirus هنوز در پیش روست برای جهان است.

یوسف چامی مستقل و مشاوره متخصص و مدیر سابق جمعیت ملل متحد را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im