COVID-19 به معنی توسعه موانع برای مغولستان

کمک های آسیا-اقیانوس آرام, عناوین, سلامت بشردوستانه اضطراری TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

Tapan Mishra است هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در مغولستان.

کودک در اولانباتور مغولستان. اعتبار: یونیسف/UN0316934/Pasqualli

اولانباتور مغولستان, Jul 28 2020 (IPS) – مغولستان ثبت کرده است تعداد بسیار کمی از موارد COVID-19 کمتر از 300 عنوان در تاریخ با وجود آن بیش از 4000 کیلومتر متخلخل مرز با چین است. این کشور چهره های عمده اقتصادی از این بیماری همه گیر.

تصویر کلی از COVID-19 وضعیت در مغولستان بسیار مثبت است. دولت مغولستان بسته تمام موسسات آموزشی از جمله مهد کودک ها و مدارس و دانشگاه ها در آغاز سال است.

آن را نیز معرفی اقدامات سختگیرانه اجتماعی فاصله مانند ممنوعیت تجمعات عمومی محدود کردن حمل و نقل عمومی و بسته شدن فضاهای عمومی مانند ورزشگاه و ساخت پوشیدن ماسک در عمومی اجباری است. سفر شده است بسیار محدود از جمله ممنوعیت کامل هر سفر بین المللی جاده ای و ریلی و یا هوایی.

مغولستان شده است بسیار آسیب پذیر به همه گیر نه تنها به دلیل نزدیکی فیزیکی به چین و روسیه از جمله لینک های نزدیک و وابستگی برای منافع اقتصادی بلکه به دلیل آن را ناکافی سیستم مراقبت های بهداشتی.

با وجود این چالش ها شده است وجود دارد هیچ محلی انتقال گزارش (موارد شده اند محدود به بیماران وارد کردن ویروس) و من می گویند که رهبری این کشور است برخورد خوبی با این بیماری همه گیر.

یکی دیگر از عوامل است که کمک کرده است تا در ساخت مغولستان پاسخ یک داستان موفقیت است که شهروندان این کشور را مجدانه انطباق با دولت بخشنامه ها و مقررات.

نیاز به پوشیدن ماسک اطمینان از بهداشت خوب مانند مکرر شستن دست و فیزیکی فاصله شده است به طور جدی پایبند به. حتی در طول Tsagaan Sar مغولستان سال جدید قمری در ماه فوریه آنها با پیروی از دستورات دولت و حتی سفر خود را بین خانواده و بزرگان است که یک سنت برای مغولی خانواده.

مغولی دانش آموزان تنظیم از راه دور یادگیری است. اعتبار: جهانی مطبوعات مجله/Dolgormaa Sandagdorj/ UNDP

به حداقل رساندن تاثیر

چندین آژانس های سازمان ملل هستند و حضور فیزیکی در مغولستان با ارائه پشتیبانی از خارج. در پاسخ به COVID-19 بحران نهادهای سازمان ملل گرد هم آمدند تحت رهبری دفتر هماهنگ کننده مقیم و ما شده اند پس از سازمان بهداشت جهانی طرح پاسخ و سازمان ملل متحد انسانی و اجتماعی و اقتصادی پاسخ برنامه.

این است درگیر تنظیم اجتماعی و اقتصادی نیروی کار و شناسایی نیازها و اولویت های آسیب پذیر ترین افراد در مغولی جامعه است.

تیم کشوری سازمان ملل است به خوبی استفاده شده $1 میلیون دبیر کل سازمان ملل متحد را COVID-19 پاسخ و بازیابی MPTF (چند شریک صندوق) تخصیص برای حمایت از دولت مغولستان در بهبود تست های ملی ظرفیت و بیشتر لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی.

ما شده اند همچنین حمایت از توسعه آموزش دیجیتال درسی به منظور افزایش کیفیت آموزش آنلاین به عنوان کودکان شده اند قادر به رفتن به مدرسه برای حدود شش ماه است.

ما آماده هستیم برای حمایت از دولت در هر راه ممکن خود را از سلامت انسانی و اجتماعی و اقتصادی پاسخ برنامه خود را در دراز مدت بهبود اقتصادی.

اقتصادی خرید اینترنتی

ما نمی دانیم که تاثیر کامل این بیماری همه گیر است که با داشتن رتبهدهی نشده است, اما ما می دانیم آن است که قابل توجه است. برای مثال در سه ماهه اول سال 2020 اقتصاد قرارداد با 10.7 درصد و درآمد دولت کاهش 8.6 درصد در سال در سال در حالی که هزینه رفت و تا 19.3 درصد است.

مرکز ملی بیماری های مسری (NCCD) تیم. اعتبار: NCCD از مغولستان

مغولستان دارای مقدار زیادی از بدهی, که بدان معنی است که افزایش خطر متخلف در بدهی. با توجه به صندوق بین المللی پول تولید ناخالص داخلی است و همچنین انتظار می رود به سقوط به شدت به منفی یک درصد در این سال از 5.3 درصد در سال 2019.

به تقویت اقتصاد دولت تصویب بسته های محرک اقتصادی به ارزش بیش از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی که شامل چندین اقدامات برای حمایت از گروه های آسیب پذیر از جمله مزایای نقدی; رهن مصرف کننده و کسب و کار بازپرداخت وام های معوق شد; و نرخ وام مسکن کاهش یافته بود.

موانع توسعه

متاسفانه, آن را بسیار محتمل است که این بیماری همه گیر خواهد تنظیم به پیشرفت ما شده اند ساخت در مغولستان. دولت در زمان زود اقدام موثر در برابر گسترش COVID-19 اما افزایش وام گرفتن در میان یک اقتصاد آمار کاهش صادرات به این معنی است که از آن خواهد شد مشکل برای بهبود یافتن از اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران.

در همکاری با صندوق بین المللی پول بانک جهانی و دیگر شرکای ما در حال انجام مطالعات دقیق به نگاه واقعی اثرات, اما ما همچنین در حال کار با دولت مغولستان به اطمینان حاصل شود که برنامه های بازیابی را ترک نمی هر کسی پشت سر گذاشت.

من فقط امیدوارم که اهدا کنندگان ارائه بودجه مورد نیاز است که برای حمایت از آسیب پذیر ترین افراد در مغولستان و کمک به اطمینان حاصل شود که پس از همه گیر بازیابی منافع همه اعضای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>