Covid-19 بهداشت شغلی ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد'

شاتر به عنوان اولین "بحران" فاز coronavirus همه گیر را برطرف می کند اما با تهدید موج دوم هنوز تمام بیش از حد و

توسط AKHSHIJNEWS در 24 تیر 1399

شاتر

به عنوان اولین "بحران" فاز coronavirus همه گیر را برطرف می کند اما با تهدید موج دوم هنوز تمام بیش از حد واقعی در حال حاضر یک لحظه مناسب به تأمل در آنچه شغلی بخش سلامت آموخته است و تا کنون از Covid-19 همه گیر استدلال نیک Pahl مدیر اجرایی SOM.

در SOM (جامعه طب کار) ما به سرعت پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. وجود دارد تیره روز در بهار که در آن آه حرفه ای بودند که furloughed یا برکنار در همان زمان به عنوان دولت تلاش می کند با بهداشت و درمان کار می کنند حمایت می کند.

یک SOM لحظهای بررسی در مارس یافت بیش از 1500 آه حرفه ای استفاده نمی شود یا اینکه furloughed یا بیکار. ما تسهیل اعضای داوطلب و کار در بیمه خدمات درمانی تهیه آه در بیمه خدمات درمانی و ارائه به روز رسانی روزانه برای اعضای.

یک قطعه نظر در خدمات سلامت, مجله و سپس SOM جمهور, Dr خواهد Ponsonby برجسته نیاز برای سلامت رهبران و سیاستمداران به قدم به عقب جلوگیری از استفاده نظامی از زبان سبک و در نظر گرفتن سلسله مراتب کنترل برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران است.

SOM آغاز کمپین "نه بیشتر مراقبت های بهداشتی کار می کنند مرگ" با حمایت BMA و دیگران. ما فعالانه به چالش دولت ارائه پشتیبانی و مشاوره. ما خوشحال شدیم که Miriam Margolyes صحبت کردن در حمایت از بهداشت حرفه ای به عنوان بخشی از هسته گیر پاسخ.

ما نمی تواند آن را انجام داده اند و بدون بسیاری از همکاران و کارشناسان. پروفسور ایوان مک دونالد توصیه نیاز به نشان مبتنی بر استانداردهای PPE. ما toolkits بر بازگشت به کار را نداشته اند در هر نقطه در نزدیکی به عنوان خوب یا موثر بدون CIPD, BITC, Acas و ذهن است.

SOM تسهیل کرده است به طور منظم و چند رشته ای آه جلسات با سازمان از انجمن محلی مشاور پزشکی (که تولید می شود بسیار عالی Covid سن ارزیابی ریسک) بریتانیا شغلی بهداشت جامعه روانشناسی بریتانیا, جامعه, موسسه خبره ارگونومی و عوامل انسانی VRA, iOH و دانشکده بهداشت شغلی پرستاری ،

این اجازه موثر ارتباط با بهداشت و ایمنی اجرایی (HSE). ما کار با دانشکده طب کار در مشاوره چهره به چهره medicals در نور HSE ارشاد در نظارت بهداشتی. SOM نیز خوشحال به همکاری با کالج سلطنتی روانپزشکان و CIPD در مشاوره بر سلامت روان در محیط کار – به مساحت نگرانی رفتن به جلو.

ما همچنان به همکاری با کالج سلطنتی پرستاری هر دو در فنی و بهداشت شغلی مشاوره و همچنین در webinar ها و حوادث. وجود دارد در حال حاضر هزاران آموزشی با SOM میزبانی و همکاری با این که ACOEM در ایالات متحده در خاورمیانه و آمریکا و ایرلند و همچنین انگلستان است. SOM مجله تخصصی طب کار به تازگی به چاپ چندین مقاله مهم با برخی از زمین شکستن تحقیقات توسط محققان از سراسر جهان – به زودی منتشر می شود در یک Covid-19 "موضوع خاص".

بهداشت حرفه ای رهبری

باید سازمان هایی که باید بهداشت حرفه ای به عنوان هسته برای کسب و کار خود شانس بهتر است ؟ صحبت کردن CMOs به تازگی آن را به نظر می رسد که "بیمه" اوه واقعا کمک به کسب و کار در همه گیر برنامه ریزی و بهبود. رهبری از آه درون سازمان کلیدی است. ما در حال حاضر نیاز به حمایت و تشویق جدید بهداشت شغلی رهبران – SOM میزبانی یک "نسل بعدی" رهبری گروه در مدت کوتاهی می تواند کمک به ارائه مشاوره, پشتیبانی نظیر و بهداشت شغلی و مدیریت پشتیبانی می کند.

فراتر از "catastrophising" سلامت روحی و روانی و از دست دادن شغل

با نگرانی عمومی در مورد ضرر و زیان کار و استثمار و متزلزل ماهیت کار برای بسیاری از مردم ما نیاز به ایستادن برای کیفیت خوب شغل. مردم باید با احترام رفتار شود و نجابت در محل کار. بهداشت حرفه ای نقش کلیدی در کمک به افراد برای سالم ماندن و شاد و در انجام این کار کمک خواهد کرد که مقابله با چالش های بهره وری پایین و کسب و کار انعطاف پذیری است.

SOM خوش شانس است که پروفسور نیل Greenberg به عنوان یک امانت. او عاقلانه مبتنی بر شواهد مشاوره برای ما به "catastrophise" مسائل مربوط به سلامت روانی – آن را ممکن است یک فرصت برای تغییر و رشد است. همچنین شایان ذکر جنبه های عملی – چنین به عنوان سازمانی غربالگری بودن موثر است.

سیاسی وکالت

SOM نوشته شده به وزیر بهداشت مت, Hancock, HSE مدیر عامل و سایر ذینفعان کلیدی در طول بیماری همه گیر. این بحران نشان داده است کمبود دولتی مشاوره در طب کار – بهداشت عمومی انگلستان و کلید ادارات دولتی مانند DWP و DHSC. این نیاز به تغییر است.

وجود دارد در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای آه به تأثير مثبت بر سلامت و تندرستی از جمعیت کار و رفاه ملت است. با سرمایه گذاری در اوه دولت می تواند حمایت از کارفرمایان برای حفاظت از نیروی کار و مدیریت ریسک. ما باید حمایت از RCN دانشکده شغلی پزشکی BMA و متحد و اتحادیه TUC در این کار. SOM می خواهم به کار با DWP/DHSC و HM خزانه به عمل به سرعت در نور Covid-19 بحران برای اطمینان از جمعیت بریتانیا روشن ارائه دسترسی به آه مشاوره و ارزیابی.

وجود دارد در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای آه به تأثير مثبت بر سلامت و تندرستی از جمعیت کار و رفاه ملت است. با سرمایه گذاری در اوه دولت می تواند حمایت از کارفرمایان برای حفاظت از نیروی کار و مدیریت ریسک."

SOM به تازگی خواسته مجلس سوال در مورد برنامه های دولت برای انتشار پاسخ به مشاوره "بهداشت و درمان است که همه کسب و کار: طرح های پیشنهادی برای کاهش بیماری های مرتبط با کار از دست دادن" بعد از این سال. به عنوان خوانندگان امیدوارم بدانید, مشاوره مجموعه ای از طرح های پیشنهادی به منظور تشویق کارفرمایان به اقدام مثبت برای حمایت از کارکنان که در حال مدیریت شرایط بهداشتی در محل کار و برای مدیریت عدم وجود بیماری بیشتر موثر است. این است که در حال حاضر انتظار می رود در پاییز.

در حال حاضر وجود دارد و حتی اقتصادی مورد به پیاده سازی دسترسی به آه برای تمام کارفرمایان برای بهبود بهره وری. اوه خدمات کلیدی در حمایت از کارکنان به کار و نگه داشتن آنها را در کار با خیال راحت در طول این زمان به چالش کشیدن. شرکت های کوچک و متوسط و خود اشتغالی خواهد نیاز به حمایت و اطمینان از ایمن بودن محیط کار با تمرکز ذهنی سالم در محل کار. تحقیقات اولیه نشان می دهد که بسیاری از مردم بازگشت به کار در طول Covid-19 بحران باز خواهد گشت تا حدودی با "تهی" سلامت روان. اوه خدمات ثابت شده است برای فعال کردن کسانی که در مرخصی استعلاجی به دلیل مشکلات روحی و روانی برای بازگشت به کار با موفقیت. اقدامات پیشگیرانه در محل از طریق نرم افزار های بهداشت حرفه ای نیز بسیار مهم است.

به عنوان بخشی از جدید ما "دسترسی جهانی به آه" کمپین SOM می خواهم برای دیدن:

 • آموزش بهداشت انگلستان و معادل آن در تفویض دولت های سرمایه گذاری در آموزش از آه حرفه ای مانند طب کار کارآموزان و آه پرستاران.
 • سرمایه گذاری در متخصص آه مشاوره در دولت ایجاد اوه ملی اطلاعات-تنظیم و UKRI سرمایه گذاری در یک مرکز تحقیقات و بهداشت کار برای ترجمه مدارک به سیاست.
 • مشوق های مالیاتی توسط خزانه بنابراین کارفرمایان می توانند سرمایه گذاری در بهداشت حرفه ای.
 • دسترسی به آه برای GPs.
 • ملی مدیر بالینی برای کار و بهداشت و منجر به این کار می کنند.

اجازه دهید ما به بهداشت پیش از تغییر منحنی و مقیاس. مرحله بعدی خواهد بود پیچیده و به طور بالقوه سخت تر به حرکت. داده ها از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد وجود دارد خطر روشن برای عموم نقش مانند اتوبوس و رانندگان و نگهبانان و کارکنان مراقبت. شیوع آینده به نظر می رسد که از محل های کار مانند گوشت کارخانه در ولز و پس از حصول اطمینان از تصمیم گیری در مورد بازگشت به کار هستند درست در حال مشاهده از طریق یک شهرت لنز "ساختمان برگشت بهتر" مهم است.

در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد "طبیعی" ما نیاز به حرکت از "پاسخ" به "بازیابی" و سپس "رشد". این شامل قرار دادن بهداشت شغلی به عنوان مرکزی برای کسب و کار. به عنوان رولز رویس گفت: به SOM: "در بعد از همه گیر در جهان وجود خواهد داشت بیشتر موشکافی و انتظار از ذینفعان از جمله سرمایه گذاران تنظیم کننده و فعلی و آینده نگر کارکنان برای درک آنچه در سازمان در حال انجام در مورد بهداشت ایمنی و سلامت کارگران خود را. بهداشت حرفه ای است که در حالت ایده آل قرار داده و برای تحقق این انتظارات است."

جدید SOM بهداشت شغلی تجاری ارائه دهندگان گروه به ریاست دکتر مایک زرگر بررسی شده است که چگونه مقیاس بهداشت شغلی رخ می دهد – می شود آن را از طریق:

 • با استفاده از فن آوری های در حال توسعه و تصویری و تلفن مشاوره و استفاده از "رباتیک OHTs" را به آزمون.
 • سرمایه گذاری در آموزش و پرورش جدید آه پزشکان/ پرستاران; میزبانی وب تجاری ارائه دهندگان نظامی و بیمه خدمات درمانی.
 • آموزش مدیران و منابع انسانی در آه و آنچه به دنبال و چگونه مراجعه کنید.
 • تشویق بیشتر مردم برای ورود به آه و اطمینان به دانشگاه اطمینان حاصل شود تمام متخصصان سلامت درک اوه اصول و ببینید کار به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از یک شیوه زندگی سالم است.
 • جذاب بهداشت حرفه ای برای یادگیری در مورد اوه نه تنها در سطح کارشناسی بلکه در اواسط حرفه ای سطح به عنوان مثال از طریق دیپلم.
 • ارائه منظم سری از محل بازديد به یادگیری در مورد آه به طور منظم برای تشویق کارآموزان.

من را تشویق خوانندگان به پیوستن به کمپین ما برای دسترسی جهانی به بهداشت حرفه ای. هدف آن بیان سیاسی و عمومی به عنوان به آنچه که آه می توانید انجام دهید برای کارکنان خود را چگونه به استفاده از اوه و بازگشت سرمایه گذاری.

در نهایت...

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن در این وضعیت اما آنچه که جالب خواهد بود این است که آیا Covid-19 همه گیر می بیند تغییرات بنیادی برای حمایت از آه. بحران و انعطاف پذیری تبدیل خواهد شد بیشتر و مشخصات بالا و شاید آه در نهایت می تواند به عنوان یک واقعا استراتژیک قابلیت. بنابراین خوانندگان:

 • تماس با MP خود را درخواست آنها را به حمایت از SOM دسترسی جهانی به بهداشت شغلی کمپین – جزئیات بیشتر در وب سایت ما.
 • اگر شما یک پرستار پروفسور آنه Harriss جدید SOM رییس جمهور و رهبری یک گروه به دنبال بازخورد و نظرات خود را در مورد SCPHN مدرک تحصیلی/آموزش مشاوره که NMC در حال حاضر انجام.
 • برای ما ارسال نمونه از مواردی که بهداشت حرفه ای واقعا کمک کرد به عنوان مثال کسی است که در ایطو با Covid-19 که بازگشت به کار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب