محتوای مقاله در ادامه

شهاب اشاره کرد سفر بین مستعمرات ادامه داشت علیه بهداشت عمومی مشاوره از این رو شیوع جدید در شمال شرقی ساسکاتون حتی اگر اولیه شیوع بیماری های اتفاق افتاده در جنوب غربی است.

“متاسفانه در بسیاری از مواقع در زمان آزمایش اتفاق می افتد انتقال اتفاق افتاده است برای چندین روز و هفته منجر به مشکلات قابل توجهی برای جامعه و خطر بالقوه برای دیگر جوامع و همچنین” شهاب گفت.

او تاکید کرد که Hutterites نباید صورت تبعیض به دلیل شیوع بیماری و به دنبال تست جوامع در حال کمک به شیوع بیماری تحت کنترل است.

وزارت معارف با اشاره 244 از 322 فعال موارد در ساسکاچوان شد و در استان Hutterite مستعمرات که او گفت: یک ترکیب جمعیت در حدود 6,000 مردم است.

که 76 درصد از ساسکاچوان, موارد,” او گفت:. “این است که به عنوان بالا به عنوان یک عفونت رای دادن که من آگاه هستم در شمال امریکا است.”

وزیر روستایی و دور افتاده بهداشت وارن Kaeding تاکید کرد اکثر مستعمرات بودند در پی توصیه های بهداشتی و برخی از آنها در پایان به عقب از شیوع بیماری خود را.

Kaeding و معارف نکرد سختگیرانه تر اقدامات از جمله موانع اگر نرخ همچنان به افزایش, اما تاکید کرد تمایل به سرب با آموزش و پرورش بر اساس رویکرد است.

موارد همچنان در تنظیمات دیگر

ساسکاچوان نیز گزارش موارد جدید در جنوب (3), Regina (2) مرکزی (1) مناطق.

که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد ثبت شده در استان به 1,268 و تعداد فعال موارد به 322. پانزده از این موارد در بیمارستان است. استان نیز گزارش 22 جدید و بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im