محتوای مقاله

ما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. در این هفته ما از شنیدن جریان آزاد رقص تئاتر شرکت مدیر هنری جکی Latendresse که تا به حال به سازماندهی مجدد شرکت در جشن سالگرد 25th فصل در پی جهانی همه گیر. در حال حاضر که محدودیت های به آرامی در حال برداشته Latendresse نظارت یک بازگشت به حالت عادی به صورت بلند مدت در حال اجرا ساسکاتون رقص شرکت می باشد.

س: چه چیزی زندگی خود را مانند نگاه در حال حاضر در یک COVID-19 ،

یک: چند ماه بود مثل توقف یک یورتمه رفتن اسب. ما قصد داریم چیزهایی که تا کنون در پیشبرد آن به معنای واقعی کلمه مانند تلاش برای متوقف کردن یک قطار سرعت … خودم و رقصنده در واقع ما صرف مقدار زیادی از زمان در ماتم از دست دادن چیزهایی که ما آماده شده بود ، آن را در واقع کاملا غمگین, بسیاری از غم و اندوه بود اتفاق می افتد در زندگی من و در این رقص شرکت می باشد.

ما مشغول به کار بود برای چند ماه به صورت بسیار زیادی تولید ما بودند رفتن به انجام این کار با ارکستر سمفونیک و ناامیدی وقتی که تاریخ می آید و می رود و همه از کار سخت و فداکاری از هنرمندان نوع می رود خود خسته شده اید … بنابراین بسیاری از ما زندگی فقط برخورد با آن برای اولین بار از ماه آینده به تحقق است که من فرم هنری است برای رفتن به کاملا متفاوت واقعا برای برخی از زمان آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im