جرم ساده در اختیار داشتن مواد مخدر بوده است ‘اثر مخرب’ می گوید ایدز ساسکاتون مدیر

محتوای مقاله در ادامه

Mercredi گفت: او هفته گذشته با یک هالیفاکس مبتنی بر دوستان که طرفداران به صورت امن استفاده از مواد مخدر در مورد چگونه ننگ در اطراف استفاده از مواد مخدر باعث می شود مردم کمتر به احتمال زیاد به نوبه خود به خانواده و یا جامعه برای حمایت به دلیل آن را به عنوان یک موضوع عدالت به جای یک مسئله بهداشتی. او گفت: این پروژه در تماس با جمع آن نقطه است.

یک ساسکاتون سخنگوی پلیس گفت: پلیس شهرستان به طور کلی وضع به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به عنوان یک نتیجه از تحقیقات مربوط به چیز دیگری است. تحقیقات توسط واحد مواد مخدر تمرکز بر توزیع کنندگان و خریداران اتومبیل ادواردز گفت.

بیشتر در اختیار اتهامات رخ می دهد در طول گشت پاسخ به تماس برای خدمات او گفت:. برای مثال یک مامور انجام یک توقف ترافیک است که زمینه را برای دستگیری خواهد انجام یک جستجو از فرد; اگر در جستجو کشف مقدار کمی از مواد مخدر است که آنها می توانید ببینید خواهد بود برای استفاده شخصی — بر اساس مقدار و راه آن را بسته بندی شده — یک اتهام در اختیار داشتن ممکن است گذاشته شود.

اگر اختیار داشتن مقدار کمی از مواد مخدر برای استفاده شخصی است جرمزدایی توسط دولت فدرال ادواردز گفت: پلیس نمی خواهد می دانم که چگونه چنین تغییر تاثیر می گذارد کار پلیس تا زمانی که آنها را ببینید دقیق قانونی تغییر است. پلیس هنوز هم نگه داشتن آمار مربوط به در اختیار داشتن مواد مخدر اما تحت یک نوع متفاوت از قانون, او گفت:.

دکتر ثاقب شهاب, Saskatchewan ارشد پزشکی سلامت افسر در روز سه شنبه رسانه های کنفرانس گفت: این استان ساخته شده است پیشرفت در سلامت روانی و اختلال مصرف مواد به عنوان یک بالينی و موضوع پزشکی و چندین طرح برای مقابله با آن در استان و سطح جامعه.

برای افراد مبتلا به سوءمصرف مواد و اختلالات تمرکز باید بر مشارکت که ایجاد مسیر برای کاهش آسیب و یا بازیابی و شهاب گفت:, و اضافه کرد که در تجربه خود سلامت روان و اعتیاد خدمات و پلیس از نزدیک کار.

هفته گذشته پلیس منتشر دراز مدت آمار نشان می دهد که مت آمفتامین بیشتر رایج تبدیل شده در ساسکاتون. Medavie خدمات بهداشتی درمانی غرب گفت: امدادگران در پاسخ 94 overdose تماس در طول هفته از 6 ژوئیه 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>