شاتر

چند استدلال می کنند که HR تیم شده اند مشغول پس از coronavirus در زمان برگزاری برخی از هفته پیش اما چگونه این تاثیر چگونه آنها را مدیریت تیم خود و تخصیص منابع? جو Faragher بررسی شیوع و تاثیر آن بر نقش منابع انسانی.

در شروع سال 2020 منابع انسانی to-do list قشنگ بسته بندی شده در حال حاضر: گرفتن سر خود را در اطراف نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت آماده شدن برای تغییرات به IR35 و مرتب کردن اعداد و ارقام برای آخرین دور از مسابقۀ گزارش – all در بالای تعهدات موجود.

اما از اوایل ماه مارس به بعد و حتی قبل از نخست وزیر خواست هر کس به کار از خانه و سختگیرانه تر مستند اقدامات اجرا شد نمایش داده شد شروع به سیل در مورد چگونه خود را سازمان خواهد مقابله با تهدید coronavirus.

در طول روز که به دنبال این سوالات به تدریج بیشتر در تعداد و سخت تر به جواب – از من چه می شود فصل بلیط به من حتی یک کار زمانی که مستند است به پایان رسید ؟

‘کسب و کار به عنوان معمول’

به عنوان ما در حال حاضر وارد هفته پنجم از مستند یک XpertHR نظرسنجی از متخصصان منابع انسانی نشان داده است که آنها در حال حاضر در حال حرکت فراتر از برخورد با بحران فوری مرحله از این بیماری همه گیر را کمی کمتر کسب و کار-مسائل مهم مانند نمایش داده شد در مورد در نظر گرفتن تعطیلات در حالی که در کردند ،

به عنوان دولت بسته های حمایتی مانند Coronavirus کار احتباس طرح رفته اند زندگی می کنند این فعال بسیاری از کارفرمایان به نظر کمتر اقدام شدید و تمرکز بر استراتژی برای حفظ شغل و حمایت از کسانی که هنوز هم کار می کند – حتی اگر از راه دور.

بسیاری از متخصصان منابع انسانی گفت: آنها صرف تمام وقت خود را با تمرکز بر همه گیر مسائل مربوط به کاهش چهار هفته به 32.2 درصد نسبت به 42.8% دو هفته به بحران است. XpertHR مطالب مدیر علامت Crail خواستار این “کسب و کار به طور معمول”.

او می گوید: “ما در حال حاضر در حال حرکت از یک مرحله اولیه از مدیریت بحران که در آن هر کس تقریبا ساخت آن را به عنوان آنها رفت و همراه به یک دستور در نظر گرفته و مجموعه ای از دراز مدت ترتیبات.”

یکی از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی توصیف HR حجم کار را به عنوان “بسیار چالش برانگیز” و بسیاری گزارش شده است که فشار بر آنها را همراه با ساعت های طولانی در نظر گرفتن عوارض آن بر سلامت روان خود را.

پیدا کردن تعادل

سحر مور, سکس افراد مدیر در مورفی J & Sons, یک شرکت ساخت و ساز می گوید: چالش شده است به “اعتصاب تعادل بین سرعت واکنش به یک وضعیت در حال تغییر اغلب توسط ساعت و یا روز به مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن چشم در آینده”.

این شرکت با استخدام بیش از 4000 نفر با تغییر شرایط و الگوهای کار و در سراسر سرزمین های مختلف (مانند ایرلند و کانادا) که در آن دولت محدودیت نیست همان انگلستان است.

“حجم ایمیل ترافیک تا حد زیادی افزایش یافته است من صرف مقدار زیادی از زمان در یک صفحه نمایش با حضور مایکروسافت تیم های جلسات و مانند آن – شما در حال حاضر کار طولانی در روز اما تا پایان کار دیگر” او می افزاید. او کار کرده است با ساعت شرکای کسب و کار برای اطمینان از کارکنان سلامت است که با اولویت بالا در ارائه خدمات مانند سلامت غربالگری مشاوره و سلامت مالی برنامه.

“این کردند روند قرار داده است همه در یک الگوی برگزاری” – سیمون شکار Oakleaf مشارکت

آنا کلاپتون HR رهبری در زمینه غربالگری شرکت Verifile در حال حاضر outsources HR دولت شده است ادامه از خدمات از این نقطه نظر اما حجم کار هنوز هم قابل توجه از نظر پاسخ به تغییر دولت دستورالعمل.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

“برون سپاری به معنی ما می تواند انعطاف پذیری منابع بالا و پایین به عنوان تقاضا در می آید” او می گوید. “بسیاری از ما کار متمرکز شده است و در سراسر راه ما ارتباط برقرار کنید. ما نیز به ارمغان آورد گاه به گاه در برخی از کارگران به انجام پس زمینه غربالگری و ارجاع و مصاحبه. ما به دنبال در چیزهایی که در یک هفته-توسط-هفته بر اساس.”

تغییر راه ما

حتی در کسب و کار که در آن از راه دور و یا توزیع کار در حال حاضر به خوبی ایجاد شده روز به روز کار را برای منابع انسانی تا به حال به محوری به طور قابل توجهی.

کارولین Arora, مردم, مدیر مستقل در جامعه Hoxby می گوید تیم او در حال کار در همان راه از نظر محیط زیست به عنوان آنها همیشه 100% از راه دور اما راه آنها را اقتباس کرده است. “ما تا به حال به انعطاف پذیری بنابراین مردم می توانند به کار در اطراف خانه-تحصیل و یا کار در شب. ما بیشتر احترام خود را workstyles و همچنان مایع,” او توضیح می دهد.

در مستقل جامعه خود, بسیاری از کارگران در Hoxby کتاب کردم با ظرفیت بیشتر که به معنی این می تواند ارائه به مشتریان که به دنبال حمایت اضافی. در همان زمان این تیم ارائه شده است مقدار زیادی از حمایت در قالب مجازی تندرستی فعالیت هایی مانند یوگا جداگانه شل کانال به بحث در مورد پدر و مادر و چالش های آموزشی در از راه دور کار نیز در دسترس برای همه در www.remoteworkmates.com.

یکی از جنبه های انسانی است که برای بسیاری از سازمان – آمده است به طور ناگهانی متوقف است استخدام. بحث در مورد بازار کار در رادیو 4 امروز برنامه این هفته, جیمز رید رئیس نی.co.بریتانیا گفته است که مشاغل جدید در سایت در هفته سوم ماه آوریل به پایین 68 درصد نسبت به همین هفته در سال 2019.

و با وجود افزایش حجم کار برای بخش منابع انسانی, تعداد بسیار کمی در حال استخدام برای پشتیبانی خارجی و تنها با ادامه روند استخدام برای نقش در نظر آنها به راستی کسب و کار حیاتی است.

آینده نامشخص

“این کردند روند قرار داده است همه در یک الگوی برگزاری می گوید:” سیمون شکار افسر ارشد عامل در Oakleaf مشارکت منابع انسانی کارگزینی. “تا زمانی که آنها می دانند که آنچه که در آینده نگه می دارد سازمان انجام نمی دهد هر چیزی.

“در یک ‘عادی’ رکود اقتصادی شما می خواهم به استخدام افرادی که تجربه در تغییر مدیریت توسعه سازمانی و یا کارمند روابط مردم است که می تواند کمک به کسب و کار برای مدیریت افزونگی یا مدیریت مشاوره دوره.”

با هیچ شرکت نشانه ای که در هنگام, و یا چگونه کسب و کار جهان ظهور خواهد کرد از مستند هیچ کس نمی داند که, و یا اینکه آیا این نقش مورد نیاز خواهد بود.

هنری لی که متخصص در منابع انسانی برای صنعت خدمات مالی در مورگان McKinley دیدم حدود 80% از نقش یا لغو و یا قرار دادن بر روی نگه دارید به عنوان به زودی به عنوان دولت اعلام کرد محدودیت در اواسط ماه مارس.

“به رفتن را از طریق کل فرایند مصاحبه از طریق تصویری سخت است. مردم می خواهند برای به دست آوردن احساس برای کسب و کار و اغلب شما فقط می توانید انجام دهید که در یک دفتر.” – Henry Lee, Morgan McKinley

“نقش که زنده هستند در جبران خسارت و مزایای — به طوری که آنها مایل به اطمینان حاصل شود که کسب و کار می تواند سودآور باقی می ماند, یک ساعت شریک کسب و کار برای یک تکنولوژی شروع-تا جایی که آنها به فوریت نیاز به سیاست ها و روش ها در جای خود و منابع انسانی یکپارچه سازی سیستم های متخصص برای یک شرکت که در حال ادغام با دیگر کسب و کار — چیزی است که نمی توان را در خود نگه دارد,” او توضیح می دهد.

حتی در جایی که سازمان در حال پیشرفت با منابع انسانی نقش مسائل وجود دارد که در سراسر تاریخ شروع و مشروط دوره.

“من تشویق کسب و کار است که در حال استخدام برای ارائه به شکستن بند در قرارداد به این واقعیت اذعان کسی است که با در نظر گرفتن یک خطر در حال حاضر اگر آنها حرکت” می افزاید: Lee. “بنابراین به جای سنتی مشروط مدت سه ماه یا بیشتر است که اتاق وجود دارد به آنها اجازه ترک های قبلی برای پیدا کردن خود را در یک نقش جدید?”

و در حالی که ویدئو کنفرانس بوده است آغوش با آغوش باز در بسیاری از جنبه های از راه دور کار انجام نهایی مرحله مصاحبه با ارشد, منابع انسانی اجرایی بیش از زوم همان است که به عنوان یک چهره به چهره نشست. “به رفتن را از طریق کل فرایند مصاحبه از طریق تصویری سخت است. مردم می خواهند برای به دست آوردن احساس برای کسب و کار و اغلب شما فقط می توانید انجام دهید که در یک دفتر.”

مرحله بعدی

هنگامی که محدودیت های فراموش سهولت و سازمان ها شروع به استخدام دوباره آن را به احتمال زیاد ما ممکن است یک افزایش در روابط کارکنان و توسعه سازمانی نقش استدلال لی Krawczyk قهوه ای, بنیانگذار منابع انسانی کارگزینی Henlee Resourcing.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر جذب موقت نقش به خصوص در رفع اشکالات و بازسازی – این چیزی است که ما در گذشته در رکود است. این بستگی دارد به آنچه که کاهش مستند به نظر می رسد و آن زمانی است,” او می گوید.

“هستند بسیاری از نمایش داده شد در مورد که در آن ما از اینجا بروید.” – هلن کلش پرسنل مشارکت

منابع انسانی مشاور هلن کلش پرسنل مشارکت آغاز شده است برای دیدن یک تغییر در حمایت از او ارائه می دهد برای مشتریان. “من فکر می کردم همه چیز را حل و فصل کردن این هفته اما من هنوز هم در بسیاری کردند موافقت نامه و یا کار با آنها را در چگونه آنها مردم را از آن دوره دور,” او می گوید. “هستند بسیاری از نمایش داده شد در مورد که در آن ما را از اینجا – بنابراین برای مثال اگر کار رمپ تا دوباره چگونه آنها را حفظ اجتماعی فاصله و مردم را به تدریج.”

یکی از چالش های است که می تواند وجود داشته باشد یک دوم اوج و یا یک دوره زمانی محدودیت دوباره معرفی می گوید: سارا Barwell, مدیر استخدام شرکت سه همکاری. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت تقاضا برای افرادی که کار می کنند به سرعت که می تواند نشان دهد که آنها توانسته ایم به خوبی تصمیم گیری های تجاری در طول این زمان – به عنوان مثال حق تصمیم گیری به سرعت در مورد lay-offs یا کردند.”

اولویت های کلیدی برای منابع انسانی خواهد بود تا مهارت های مجازی رهبران در برخورد با های مختلف workstyles می گوید Arora در Hoxby. “برخی از مردم می خواهم این سبک از کار و می خواهید به تغییر شکل از چگونه کار می کنند. اما این بدان معنی است که رهبر مجازی قابلیت نیاز به ارائه پشتیبانی به این افراد ارائه ابزار مناسب و پشتیبانی است.”

Verifile را HR تیم بوده و به دنبال در ساختمان بیشتر صلیب-مهارت های کاربردی و همچنین توسعه معتبر ‘قهرمانان آکادمی’ برنامه برای متقاضیان داخلی و خارجی – “برای کمک به مردم بیشتر چالاک و انعطاف پذیر به عنوان ما می آیند از این” با توجه به آنا Clapton.

مصرف این مشاهده دراز مدت کاملا حیاتی می گوید: سحر مور در مورفی J & Sons. “ما در حال درخواست از مردم برای قبول برخی از تغییرات موقت اما ما نمی توانیم این را در کوتاه مدت; ما به دنبال به جلو به توسعه مردم ما چگونه پاداش آنها چگونه ما حمایت از آنها. ما باید به یک چشم بر این واقعیت ما بیرون آمدن از این حتی اگر همه چیز را احساس می کند واکنشی در دقیقه است.”

تغییر مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیریت تغییر شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو