دیوید Fairhurst: “رها D&I در حال حاضر و در صورت کمبود استعداد در آینده”

دیوید Fairhurst است جهانی سابق رئیس مردم افسر در مک دونالد

سازمان هایی که رها تنوع و شمول طرح در طول coronavirus بحران می تواند خطر “دوباره به حاشیه راندن” کارگران محروم و در صورت کمبود استعداد در سال های آینده برجسته HR پزشک هشدار داده است.

صحبت کردن به طور انحصاری به پرسنل امروز, دیوید Fairhurst سابق جهانی رئیس مردم افسر در مک دونالد معتقد است افراد جوان تر کارگران و مردم از دیگر گروه کمتر – که سود در سال های اخیر از گنجاندن طرح – می تواند “تحت فشار قرار دادند به حاشیه جهان کار” اگر کارفرمایان برداشت از این برنامه چرا که آنها احساس آنها یک اولویت فوری.

مدت کوتاهی قبل از Covid-19 همه گیر آمار اشتغال در انگلستان آمار یک رکورد 76.3% و D&I طرح کمک به گسترش استخرهای استعداد برای کارفرمایان از جان گذشته برای پیدا کردن کارکنان.

Fairhurst پیش بینی کرده بود این “نیروی کار کلیف” اتفاق می افتد در سال 2014 در مصاحبه با فایننشال تایمز: که کاهش نرخ تولد و خروج از کارگران مسن تر از بازار كار منجر به حاد کمبود نیروی کار است که مانع رشد اقتصادی است.

این را هنوز هم اتفاق می افتد, او استدلال می کند و “سریع تر بهبودی سریع تر این چالش ها کار عرضه و تقاضا باز خواهد گشت”. سازمان هایی که در ادامه به سرمایه گذاری در تنوع و یا توسعه برنامه ها در طول همه گیر خواهد شد که یک “مزیت مهم رقابتی” در حالی که کسانی که “خطر سقوط به استعداد دام آنها را در تلاش برای فرار از”.

طرح های در معرض خطر

اما تنوع مشاور Stephen فراست مدیر عامل شرکت فراست شامل معتقد است که شواهد و مدارک است که سابق اتفاق می افتد و نه دومی. او تخمین می زند که تقریبا سه چهارم زنان بریتانیا شرکت کرده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد و خود را در D&I, برنامه. بررسی های اخیر توسط تنوع شبکه d&i رهبران نیز منعکس نگرانی در میان چهار در 10 D&I حرفه ای است که تنوع می افتند دستور کار در سازمان خود.

در مک دونالد Fairhurst درگیر شد, در تعدادی از پیشگام طرح به گسترش دسترسی به بازار کار: از آن اقتباس شیوه های آن و استخدام خطوط لوله با توجه به کارگران مسن تر به عنوان مثال; این یکی از اولین انگلستان کارفرمایان برای ارائه به کارفرما-آموزش معتبر و در آلمان ارائه شده در محل کار آموزش زبان برای جذب کارگران مهاجر.

و در حالی که این مسئولیت اجتماعی طرح های آنها نیز کمک به ساخت یک خط لوله از کارکنان در یک بازار استعداد بود که سریع پیمانکاری.

او معتقد است که coronavirus گرفته است نه به دور خطر کارفرمایان رسیدن که نیروی کار کلیف او پیش بینی کرد شش سال پیش آن را به سادگی با تاخیر آن است.

“ما در کار رشد و تعداد جای خالی و اعتقاد بر این خطوط در هر محور به علت گرد هم می آیند در انگلستان در اواسط سال 2020 – اما پس از آن این ویروس اتفاق افتاده است,” او گفت: پرسنل امروز. “با توجه به چه نوع از بازیابی ما آن را به احتمال زیاد به بیش از سه تا پنج سال دوره که نیروی کار کلیف هنوز chugging و رفتن به اتفاق می افتد.”

همراه با کاهش در نیروی کار مهاجر با تشکر Brexit کار محدودیت ها و پست-Covid بی میلی به حرکت در بین کشورهای کارفرمایان را دوباره در صورت حاد کمبود استعداد. حتی در جایی که توسعه برنامه های منتقل شده اند حاضر این ممکن است هدف شکست در برخی از موارد است.

“این نیروی کار در دسترس بودن مسئله است. اگر ما از دست دادن این افراد در حال حاضر از آن باعث خواهد شد که مشکلات در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان.”

سوزان Reichle مدیر عامل شرکت بین المللی بنیاد جوانان که به تازگی راه اندازی یک جهانی جوانان تابآوری صندوق معتقد است فشار گنجاندن برنامه های آنلاین هیچ کاری نمی کند برای کسانی که مشکلات دسترسی به این منابع است.

او می گوید: “شده است وجود دارد تغییر قابل توجهی توسط سازمان به آنلاین تحویل از برنامه های است که ایجاد یک مانع برای افراد جوان که ممکن است به روز کامپیوتر و یا ممکن است در تلاش برای پرداخت هزینه برای دسترسی به اینترنت.

“این افراد جوان که رهبری ما باید برای به دست گرفتن آینده ما است. به عنوان یک جامعه ما نمی توانیم به آنها را پشت سر بگذارید.”

قهرمانان و خائنانی

Fairhurst که چپ مک دونالد در پایان 2019, بنیانگذار جدید مشاوره به نام OrgShakers و مشتاق به حمایت از سازمان به تعامل با نمایندگی از گروه های افزایش کارکنان تندرستی و اطمینان حاصل شود که D&I استراتژی باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در دستور کار است.

او در حال کار با یک گروه از همکاران از جمله سابق بانک تسکو مردم مدیر ترزا پراکتر و مایا یک بوردو سابق HRD از ما ناشر تریبیون چاپ و نشر و همچنین کارشناسان در منابع انسانی تحول داده بینش و نامزدی.

Fairhurst همچنین توصیه می کند شرکت های مانند Wagestream ساخته شده است که یک سیستم را قادر می سازد که کارکنان برای دسترسی به دست آورده و دستمزد قبل از payday در IYF فراست گنجانده شده است و بقیه کمتر از یک سازمان ترویج مشاغل و فرصت های شغلی برای بیش از 50s.

او می داند که چرا سازمان ممکن است دوباره سرمایه گذاری در د و من در حال حاضر زمانی که درآمد فشرده و منابع تحت فشار قرار دادند. اما این مهم است که به در نظر گرفتن عواقب طولانی مدت او می افزاید.

“این نیروی کار در دسترس بودن مسئله است. اگر ما از دست دادن این افراد در حال حاضر از آن باعث خواهد شد که مشکلات در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان – شاید بعد از دو تا سه سال است.” خروج پشتیبانی در حال حاضر به صرفه جویی در پول نسبتا کمی را فقط به این معنی آنها نیاز به سرمایه گذاری مجدد در گسترش استعداد خود را به استخر در آینده است.

او همچنین از رشد استدلال که سازمان خواهد بود به عنوان “قهرمانان و خائنانی” بر اساس آنها چگونه درمان کارکنان و مشتریان در طول بیماری همه گیر. “این آسان برای متوقف کردن یک برنامه برای زنان returners, مثلا, اما چگونه می شود کسانی که مردم احساس می کنند که در مورد کارفرما در مقابل یکی که نگه داشته و سرمایه گذاری در آن برنامه? آنهایی که نگه داشتن آنها را خواهد شد پاداش با وفاداری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de