دفاع رئیس مطالبات عمل بیشتری برای مقابله با نژادپرستی در ارتش

occupational-health-army

همه نیروهای مسلح پرسنل باید ببینید بالقوه در هر جذب و حاضر به اجازه می دهد گفت: عدم تحمل ترین بریتانیا ارشد نظامی افسر امروز.

صحبت پس از نشست سران این خدمات در چهار شنبه, General آقا نیک کارتر رئیس ستاد دفاع گفت: بیشتر نیاز به انجام برای مقابله با تبعیض نژادی در بریتانیا نیروهای مسلح ارشد ترین افسر نظامی گفته است.

با توجه به بی بی سی دفاع از منابع از این گفته شده بود “در جستجوی روح” در مورد رویدادهای برجسته توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در نامه خود به سربازان و ملوانان و پرسنل نیروی هوایی ژنرال کارتر گفت: ستاد خدمات به توافق رسیدند که این حوادث “را به ارمغان آورد و مسائل مربوط به نژادپرستی و تبعیض به شدت به تمرکز”است.

او گفت: “ما آن را مدیون به ما سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی و خدمتگزاران و زنان خواهد شد که احساس نگران در حال حاضر سعی کنید به این نگاه از دیدگاه های خود را به گوش دادن و در ادامه به ایجاد تغییر اتفاق می افتد.”

ژنرال کارتر توصیف نیروهای مسلح به عنوان یک ترکیب غنی از ادیان و رنگ و جنسیت و اعتقادات و گفت: مردم با ارزش برای توانایی های خود را “نه برای آنچه مانند نگاه کنند و یا جایی که آنها آمده است”.

اما او گفت: نیروهای مسلح نیاز به زور به سرعت تغییر دهید.

سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) پرسنل را تشکیل می دهند بیش از 8 درصد از کل نیروهای مسلح – با یک هدف را افزایش می دهد که نسبت به 10 درصد در این سال است.

برای چهار سال گذشته نیروهای مسلح بازرس گزارش سالانه بارها مشخص شده که بام پرسنل به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به شکایت در مورد آزار و تبعیض از همتایان سفید.

در پایان سال گذشته این خدمات شکایت بازرس گفت: نژاد پرستی رو به افزایش است در بریتانیا نیروهای مسلح و اقدام هماهنگ بود و نیاز به محدود کردن آن است. حوادث نژادپرستی در نیروهای مسلح شد “رخ می دهد با افزایش و افسرده فرکانس” گفت: Nicola ویلیامز.

در یک اخیر موفق مورد برای متقاضیان Nkululeko زولو و هانی Gue هر دو سابق چتربازان گفت: اشتغال دادگاه در ماه سپتامبر سال 2019 که آنها تا به حال شده است به موضوع تبعیض نژادی و آزار و اذیت که ارتش گرفته نشده بود گام های منطقی برای جلوگیری از.

آپارتاید حوادث شامل نقاشی از یک صلیب شکسته و کلمات “F**** کردن” و “n***** * * * بر عکس از مردان در سربازخانه.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im