در حالی که کیکر Greg Thomas’ زادگاه پتالوما کمتر از 40 مایل از برکلی سفر خود به کال فوتبال برنامه به سهم عادلانه خود را از تاب و چرخش — دو حادثه سال در ایالتی آریزونا پس از یک سال از انتقال در کالج شهر سان فرانسیسکو است. اما هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, توماس به دست آورده و شروع نقش در کال برای دو فصل ساخت دو رقمی ضربات در هر سال و اثبات می شود یک سرویس کیکر در این بخش من سطح.

لغو Pro روز بدان معنی است که بهترین ارزیابی از توماس است پشت خود را به بازگشت سال ها به عنوان ضربه زن برای یک تیم است که اغلب تلاش برای امتیاز — نه لزوما بهترین ترکیب برای یک NFL longshot. پس از ضرب و شتم از گیب Siemieniec در سقوط اردوگاه 5’9″ توماس pieced با هم 12 17 عملکرد با 46 متری در سال 2018 خود را بیشتر قابل توجه عملکرد در جاده ها در برابر واشنگتن است.

در حالی که ارشد خود را شماره نمی نشان می دهد یک بهبود از یک شماره نظر خرس اغلب تلاش با هدف زمینه واحد به عنوان جمعی و رنج دو مسدود ضربات حداقل دو تا از آن نیست به طور کامل توماس’ گسل. او آمار 11 از 17 آغاز به عنوان یک ارشد اما آغاز کردن سال داغ برجسته توسط یک سه سه عملکرد در کال پیروزی شمال تگزاس.

شاید بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای خود را? 17-حیاط و پا زدن برای حفظ خرس به یاد ماندنی بیش از ناراحت واشنگتن — در حدود ساعت 1 صبح ، و با وجود تلاش وسط فصل توماس میخ خود را در زندگی حرفه ای طولانی از 49 متری در برابر استنفورد فاصله او به احتمال زیاد آمار از در تمرین قبل از.

توماس’ مسیر به یک کار حرفه ای پتانسیل نهفته در فايلهاي با NFL جوخه های. در حالی که اعداد آیا پرش نمی کردن صفحه اگر او می تواند ضربه از 50 او یک فرصت است.

جاش یون است سردبیر و رئیس جمهور. تماس با او را در [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @joshcal2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو