وقتی پرسیده شد که برای یک کلمه برای توصیف سابق مربیگری شریک دایان Ninemire کال سافتبال موقت کاپیتان Tammy Lohmann به سختی نیاز به یک ثانیه به فکر می کنم.

“پرشور” او گفت:. “نه ، با حروف بزرگ تمام راه را در سراسر.”

پانزده سال در کنار Ninemire شده اند که بیش از زمان کافی برای اندیشیدن به این سوال. Lohmann به عنوان نخستین دستور برای تقریبا نیمی از Ninemire 32 سال تصدی خود به عنوان خرس’ سر مربی. در آن زمان او شاهد کار کسی را به خود اختصاص شدید — کسی که از او مراقبت نه تنها در مورد جعبه نمرات و به طور متوسط پنبه حلاجی شده اما در مورد هر فردی نام در صف کارت.

Ninemire پا را از موقعیت خود در این فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی, اما نام او و میراث هستند واقعا در سنگر دانشگاهی و سافتبال (persian) تاریخچه. او برنده 1,355 بازی — ترین تا کنون توسط یک مربی در کال — در حالی که پیشرو خرس به کالج زنان جهان سری 12 بار.

در سال 2002 قبل از شروع سال را به رقابت های قهرمانی جهان در شهر اوکلاهما Ninemire در زمان او بازیکنان را به میدان مرکز و به جای در حال اجرا دریل به سادگی خواندن یک مقاله روزنامه ای به آنها. مایک Candrea مربی دفاع از قهرمانان آریزونا بود در مصاحبه ای گفت که هیچ کس نمی تواند دست کم یک دانشجوی سال اول-سنگین کال طرف.

چه حق با او بود.

خرس حیرت زده تیم پس از تیم و مسیر نهایی که در آن آنها در مواجه با هیچ یک دیگر از Wildcats با عنوان روی خط. پارچ Jocelyn جنگل پرتاب کامل-بازی یک hitter وظیفه را به خانه آبی و طلا اولین و تنها عنوان ملی و از طریق آن همه Ninemire وجود دارد در ستاره شرق.

“او یک مربی است که من از نگاه کردن به حتی قبل از اینکه من رو در اینجا” Lohmann گفت.

پشت تمجید و آمار در این زمینه بود که یک رهبر که دیدم اهمیت زندگی فراتر از او ، در حال حاضر بیش از همیشه برخی از کالج برنامه های ارزش دو و میدانی بیش از دانشگاه و برای چند را انتخاب کنید, آن را حس می کند کامل. هنگامی که در اوایل دور پیش نویس انتخاب و یک چند دلار جایزه امضای هستند در رسیدن به یک مدرک دانشگاهی می تواند به نظر می رسد مانند یک چاره اندیشی موقت است.

برای Ninemire که هرگز به این بود.

“ما در حال رفتن به یک میلیون دلار در بازی سافتبال اما جایی که ما خانم های جوان می تواند یک میلیون دلار است که در نیروی کار” او گفت:. “من فکر می کنم که به عنوان یک ورزشکار و دانشجو بودن در کال قرار می دهد و آنها را یک سر و گردن بالاتر از بقیه چون آنها این نوع از مردم که بسیاری از شرکت ها دوست دارم به استخدام.”

این هیچ راز که بهترین بازیکن سافت بال در کشور امروز سقوط خواهد کرد به خوبی از حقوق doled به NFL خیمه اول سرآمد. این شانس را به چالش کشیده شود آکادمیک در کال است یک دارایی بسیار زیاد به بازیکنان که خود را ببینید آتی کردن الماس.

“من شده است در کال پس از سال 1982” Ninemire گفت. “من فکر می کنم که آنچه همیشه من در اینجا این است که درک است که آن را تنها در کشور که در آن شما می توانید برنده مسابقات قهرمانی و فارغ التحصیل از شماره یک مدرسه است.”

او با تاکید بر پيشرفت تحصيلی نشان داده در بازیکنان او مربی. Ninemire منجر 73 Pac-12 All-علمی انتخاب و چهار علمی تمام آمریکایی ها از طریق کال با شدت بالا کلاس های درس و بازیکنان به اندازه کافی برای پر کردن خرس’ فهرستی از بیش از سه برابر بیش از.

“این است که من 40 سال از من فارغ التحصیل از دانشگاه خودم و من با استفاده از درجه من هر سال که من مربی,” او گفت:. “من فکر می کنم دانش آموزان من همان را انجام خواهد داد به عنوان حرکت آنها را به زندگی خود را دارند و داشتن یک مدرک از دانشگاه کالیفرنیا چیزی است که همه آنها باید بسیار افتخار می کنیم.”

ارشد اردن جریمه یکی از خرس ها که انجام خواهد شد در Ninemire تاریخ از موفقیت تحصیلی و کسب مدرک خود در این سال است. این جامعه شناسی عمده و آب و برق به بازیکن در زمان زمینه برای آخرین چهار فصل تحت Ninemire و او به خوبی آگاه از کمک مربی او ساخته شده است که به کال دو و میدانی.

“من فکر می کنم که او شده است یک مدافع نه فقط برای کال سافتبال اما برای همه ورزش زنان در دانشگاه و برای که ما بسیار سپاسگزار است. آن را قطعا یک افتخار فقط دانستن است که ما قادر به انجام آن میراث با او” جریمه گفت.

در ضمن Lohmann را حمل بر موقت به عنوان سر مربی از خرس ها تا زمانی که تصمیم نهایی ساخته شده است در موقعیت. حتی با عدم وجود Ninemire, Lohmann گفت: هیچ انتظارات تغییر خواهد کرد. به عنوان تیم حرکت می کند به آن به روز رسانی در محدوده توت فرنگی کانیون در سال 2021 برنده شدن ذهنیت بازیکنان و مربیان همان خواهد ماند.

همانطور که برای Ninemire او در حال حاضر هوازدگی نامشخص زمان ناشی از COVID-19 از امنیت خانه خود را. و اگر چه او ممکن است در این زمینه آمده است فصل آینده او تعهد به این تیم هیچ جا نمی رود.

“شما می دانید آنچه را که آنها همیشه می گویند — هنگامی که یک خرس همیشه یک خرس,” او گفت:. “من همیشه به یاد من همیشه با افتخار از اینکه بخشی از این برنامه و من همیشه پشتیبانی دانشگاه کالیفرنیا و کال خرس.”

Chanun Ong را پوشش می دهد و سافتبال. با او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو