دیجیتال, کشاورزی, پیوند, هندی, کشاورزان به مصرف کنندگان می تواند تاثیر امنیت غذایی

آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک ویراستاران’ انتخاب, ویژه, محصولات غذایی و کشاورزی امنیت غذایی و تغذیه, مواد غذایی, پایداری, عناوین شرایط اضطراری انسانی منطقه, دسته بندی, پایداری, TerraViva سازمان ملل متحد

امنیت غذایی و تغذیه

Indian farmers are no longer able to get their produce easily to market since the coronavirus outbreak. Experts say that leveraging technology to match supply and demand of resources and food is key to overcoming the issues of starvation and food supply interruptions. Credit: Neeta Lal/IPS

هند کشاورزان دیگر قادر به تولید خود را به راحتی به بازار از شیوع کروناویروس. کارشناسان می گویند که اعمال نفوذ فن آوری برای مطابقت با عرضه و تقاضا از منابع و مواد غذایی کلیدی برای غلبه بر این مسائل از گرسنگی و تامین مواد غذایی وقفه. اعتبار: Neeta لعل/IPS

دهلی نو Jul 9 2020 (IPS) – فن آوری های دیجیتال در بخش کشاورزی در حال کمک به نشانی دوقلو مشکلات امنیت غذایی و زنجیره تامین اختلالات باعث COVID-19 در هند, در حالی که افزایش درآمد کشاورزان خرده پا.

اعمال نفوذ فن آوری برای مطابقت با عرضه و تقاضا از منابع و مواد غذایی کلیدی برای غلبه بر این مسائل از گرسنگی و تامین مواد غذایی وقفه Anshul Sushil مدیر عامل و بنیانگذار شرکت در Wizikey آنلاین پلت فرم ارتباط بیش از 500 مرتبط با کشاورزی, کسب و کار می گوید IPS.

“Agritech است در نهایت گرفتن سهم عادلانه خود را از توجه و نوآوری و پژوهش است که اتفاق می افتد در هند در حال حاضر تغییر خواهد کرد راه ما همه مواد غذایی از مزرعه تا چنگال. فن آوری و تحول در این صنعت را تضمین عرضه مستقیم و صاف توزیع” سوشیل می گوید.

با توجه به کارآفرین رشد وطنی agritech شروع یو پی اس مانند Ninjacart هند بزرگترین تکنولوژی محور زنجیره تامین پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان Dehaat و Jumbotail که با هدف تقویت agritech اکوسیستم با به حداکثر رساندن بهره وری و افزایش زنجیره تامین بهره وری و بهبود بازار در ارتباط هستند و کمک به مقابله با چالش های بخش کشاورزی و تولید مواد غذایی با موفقیت انجام شد.

تعدادی از شهری agritech راه اندازی کرده اند اهرمی مدل تسهیل مستقیم معاملات بین جوامع و کشاورزان را قادر می سازد دومی به شیر به تقاضا در شهرستانها.

دیجیتال, سبز, یک سازمان است که قطار هند کشاورزان در شیوه های پایدار در حال توسعه است صدای فعال واتساپ chatbot. این فناوری ارائه خواهد شد بدون درز بازار ارتباطات را قادر می سازد کشاورزان خرده پا برای بهبود درآمد خود را در میان اقتصادی اختلالات ناشی از COVID-19.

کشاورزان می توانند با استفاده از chatbot برای به اشتراک گذاشتن نوع, مقدار و قیمت محصولات آنها مایل به فروش با استفاده از یک chatbot دسترسی از طریق WhatsApp. خریداران از جمله خریداران کوچک از جامعه محلی به دنبال مواد غذایی مغذی بزرگ صنعتی و خرده فروشی خریداران با استفاده از همان chatbot رابط به کشف موجود تولید با استفاده از کشاورز-آپلود عکس برای ارزیابی کیفیت. خریداران می توانید به طور مستقیم تماس با کشاورزان از طریق واتساپ برای تکمیل معامله.

“در بهترین زمان هند کشاورزان را محدود به گزینه های فروش — به طور معمول به تجار محلی و یا بازارهای منطقه ای — که در حال حاضر قیمت های پایین و بالا بودن هزینه های معامله (وقت و پول) برای حجم نسبتا کوچک است.

“حمل و نقل محدودیت و تعطیلی بازار با توجه به COVID-19 بیشتر محدود گزینه های خود را با پیامدهای عمده برای معیشت هند عرضه مواد غذایی و اقتصاد روستایی” توضیح می دهد که Rikin گاندی مدیر عامل شرکت دیجیتال سبز.

با استفاده از فن آوری برای مطابقت با عرضه و تقاضا از منابع کشاورزی و مواد غذایی حیاتی خواهد بود برای جذب هجوم مردم در میان شکننده شرایط که در آن کشاورزان که در حال حاضر کار در حاشیه نازک قادر به فروش محصولات خود و در صورت عدم اطمینان در مورد فصل آینده می افزاید: متخصص.

در میان همه گیر جهانی است تاثیر مخربی بر زندگی و معیشت هند به جامعه کشاورزی همچنان یکی از مهمترین آسیب پذیر است.

  • به عنوان در هر مورد بین المللی کار سازمان آمار 43.9 درصد از هند مجموع نیروی کار مشغول به کار در بخش کشاورزی در سال 2018 است.
  • نزدیک به 700 میلیون سرخپوستان تکیه می کنند به طور مستقیم یا غیر مستقیم در کشاورزی-مشتق امرار معاش. کشاورزی و متفقین بخش کمک 16.5 درصد به این کشور مبلغ 2.6 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی با توجه به اقتصادی دولت بررسی 2019-20.

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا تخمین می زند که COVID-19 منجر به افزایش در تعداد زیادی از مردم در مواجهه با ناامنی غذایی حاد منجر به شکوفایی در کودکان سوء تغذیه موارد در حالی که هل دادن به عقب دستیابی به اهداف توسعه پایدار.

این 2020 جهانی تغذیه, گزارش, جهان پیشرو مستقل ارزیابی تنش نیاز برای عادلانه تر و انعطاف پذیر و پایدار غذا و سلامت سیستم برای اطمینان از امنیت غذایی برای همه است.

هند 1.4 میلیارد نفر در حال حاضر یک چالش دلهره آور برای کشور COVID-19 پاسخ. کشور تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات, محدود جمعیت آن در خانه از مار. 25 مارس 18.

انتظار این مستند تا به حال انشعابات در سلامت مردم است. یک نظرسنجی از 12 ایالت پیشرو سازمان های جامعه مدنی با عنوان “COVID-19 ناشی مستند – چگونه است که مناطق داخلی کشور مقابله?” نشان داد که بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان به کاهش تعداد دفعاتی که آنها در حال غذا خوردن هر روز و 68 درصد را محدودتر هم پایین آیتم ها در وعده های غذایی.

A World Bank analysis predicts that 12 million Indians will plunge into extreme poverty (living on less than $1.90/day) in 2020 as a result of COVID-19. Credit: Neeta Lal/IPS

یک تجزیه و تحلیل بانک جهانی پیش بینی کرد که 12 میلیون نفر از سرخپوستان را به شیرجه رفتن فقر شدید (زندگی در کمتر از $1.90/روز) در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از COVID-19. اعتبار: Neeta لعل/IPS

بدتر شایع گرسنگی است jeopardising سلامت میلیون ها نفر. با توجه به گرسنگی جهانی شاخص های همه گیر تنها به تشدید این وضعیت با احتمال بیشتری از مردم در حال مرگ از گرسنگی از coronavirus در پی مستند. این تنها اضافه کردن به هند بار از سوء تغذیه.

با توجه به ملی سلامت خانواده Survey 2015 – 2016, 38.4 درصد از کودکان زیر پنج سال در حال توقف (کم ارتفاع) و 21 درصد در حال تلف (وزن کم ارتفاع) و 35.8 درصد کم وزن (وزن کم سن).

حتی بیشتر نگرانکننده است پیش بینی افزایش فقر است.

یک تجزیه و تحلیل بانک جهانی پیش بینی کرد که 12 میلیون نفر از سرخپوستان را به شیرجه رفتن فقر شدید (زندگی در کمتر از $1.90/روز) در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این است که در علاوه بر این به حدود 415 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر وجود داشته باشد زیر خط فقر در مناطق روستایی هند است. این جمعیتی اشاره به افراد با درآمد کمتر از کشور سرانه درآمد ماهانه حدود 100 دلار است.

هند حفظ حدود 60 میلیون تن از دانه های مواد غذایی در آن جرنرس با توجه به مواد غذایی شرکت هند. این مواد غذایی پایداری شاخص های ایجاد شده توسط شرکت Barilla مرکز مواد غذایی و تغذیه و واحد اطلاعات اقتصادی رتبه هند در میان دیگر کشورهای با درآمد متوسط با بالا متوسط نمره از 65.5 از 100 در کشاورزی پایدار, اما اختلال سنتی زنجیره تامین نهفته است کشاورزان بد.

CSC Sekhar استاد اقتصاد موسسه رشد اقتصادی دانشگاه دهلی می نویسد: در ستون خود برای بار اقتصادی که درآمد کشاورزان از محصولات فاسد شدنی و محصولات طیور در حال رفتن به بسیار پایین تر به دلیل تلفات محصول ذخیره سازی مشکلات و توقف از شبکه حمل و نقل.

این کارشناس طرفداران عاقلانه ترکیبی از سیاست های ترکیب پرداخت های مستقیم رایگان ارائه مواد غذایی علاوه بر ایجاد اشتغال در زیر گل سرسبد MGNREGA کار اشتغال طرح [مهاتما گاندی تضمین اشتغال مصوب سال 2005 هند قانون کار و تامین اجتماعی اندازه گیری است که تضمین حق کار] برای اطمینان از اقتصادی و دسترسی فیزیکی به مواد غذایی برای بخش های آسیب پذیر.

به عنوان در هر غذا و کشاورزی سازمان ملل چهار رکن امنیت غذایی هستند در دسترس بودن دسترسی به ثبات و بهره برداری. این نشان می دهد فیزیکی در دسترس بودن مواد غذایی; اقتصادی دسترسی به مواد غذایی; ثبات در دسترس بودن و دسترسی و ظرفیت جذب (سلامت).

اما در دسترس بودن و دسترسی در نتیجه تبدیل به بحرانی در این مورد می نویسد: Sekhar.

“عمومی و بخش خصوصی خریداران به دنبال راه هایی برای قابل اعتماد دسترسی به محصولات و تلاش برای پیدا کردن قابل اعتماد جمع آوری شده عرضه است. این تغییرات باید برجسته نیاز به یک جدید بازار دیجیتال را قادر می سازد که کاهش هزینه های معامله برای خریداران و فروشندگان و ارزش بیشتری جذب برای کشاورزان خرده پا می گوید:” گاندی.

جدا از این نوآوری نیاز به مشارکت بخش خصوصی و دولتی این کشور در ایمنی مواد غذایی خالص نیز نیاز به گسترش یک افسر در وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه که نمی خواهید به نقل از, می گوید, IPS.

هند شبکه امنیت اجتماعی گسترده است و استادانه درست شده مجموعه ای از برنامه های وجود دارد برای کمک به فقرا از جمله بزرگترین غذایی-اجتماعی بر اساس برنامه; های عمومی سیستم توزیع را پوشش می دهد که 800 میلیون نفر است. تمام این برنامه ها در صورت تنگناها به دلیل مستند.

در مقاله “امنیت غذایی برای کودکان در میان Covid19: دلیلی برای نگرانی”, Shoba سوری, عضو ارشد در Observer Research Foundation, a New Delhi-بر اساس اتاق فکر متحده این مستند باعث شده است تا به کودکان محروم از تغذیه پشتیبانی از اضافه کردن به بار از خانواده ها قادر به پاسخگویی به پایان می رسد با توجه به کاهش دستمزد و بلندی فقر است.

به ویژه آسیب پذیر هستند زاغه ساکنان و مهاجران بازگشت به روستاهای خود که اغلب از دست غذا در حمایت از برنامه های دولت می گوید: آشا دوی داوطلب با دهلی نو مبتنی بر سازمان های غیر دولتی.

“صدها نفر از هزاران نفر از کارگران و دستمزد بگیران که از دست داده اند شغل خود را همچنان به صورت عدم قطعیت در مورد معیشت و امنیت غذایی برای خانواده خود را. مختلف گروه های حاشیه ای مانند بیماران مبتلا به ایدز و کارگران جنسی شکایت به ما افزایش گرسنگی به دلیل از دست دادن درآمد. ما نیاز به رسیدن به آنها را فورا” Devi می گوید IPS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>