دیجیتال برنامه برای کمک به شمال ساسکاچوان مبارزه با COVID-19

دانشگاه رجینا استاد Tarun Katapally که یکی از محققان دریافت $400,000 از نوآوری غیر انتفاعی Mitacs به کمک سخت ضربه شمال ساسکاچوان جوامع چهارشنبه انتشار اخبار اعلام کرد.

Katapally یک جمعیت سلامت محقق شده است در حال توسعه یک برنامه با Île-à-la-Crosse ساکنان به ارائه کلید تصمیم گیری داده به بومی رهبران در طول بیماری همه گیر. این برنامه اجازه می دهد تا ساکنان به طور داوطلبانه گزارش هر گونه COVID-19-علائم مانند ردیابی حرکت خود را در جامعه به اطلاع رسانی بهتر مهار کردند.

“شمال و جوامع بومی در معرض خطر جدی از دست دادن با توجه به بیماری های همه گیر مانند COVID-19,” Katapally گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. این چالش ها برای ساکنان شمال شامل تست جامع و جمع آوری شواهد برای مهار استراتژی.

“ما باید مردم را با هم و ارائه آنها را با اخلاقی نظارت ابزار برای کمک به آنها در غلبه بر ترس خود را می شود بهتر است آگاهانه و کمک به سلامت مالی و سیستم های نظارت بر وضعیت” او گفت:.

هر گونه اطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت متعلق به با جوامع بومی. Katapally گفت که او امیدوار است این اطلاعات کمک می کند در زمان واقعی پیام در بهداشت عمومی بحران.

دانشگاه ساسکاچوان استاد کن Coates سر دوم پروژه که با هدف بررسی شمالی زنده ماندن از طیف وسیعی از فن آوری های. کسانی که اجرا حیطه از 3D چاپ ساخت خودکار وسایل نقلیه و کنترل از راه دور عمل جراحی است.

دو سال است این پروژه با همکاری جنوب کسب و کار و با Na-Cho Nyäk نمیخوام توسعه شرکت در یوکان و پردازنده Nedhe شرکت توسعه در شمال ساسکاچوان.

کوتس گفت: شمال جوامع “در حال پشت سر گذاشته در این انقلاب تکنولوژیک.” کار خود را با هدف بستن این شکاف با همکاری با بومی اقتصادی توسعه شرکت های محققان و بخش خصوصی است.

“(W)e امید به اطمینان حاصل شود که بومی و شمال جوامع به دست آوردن بیشتر از منافع حاصل از حرکت سریع فن آوری, نوآوری,” او گفت:.

هر دو پروژه بخشی از U S و U R جانسون Shoyama دانشکده سیاست عمومی که مدیر اجرایی داگ Moen گفت: در حال انجام کار “ضروری است برای اطمینان از که (شمالی و جوامع بومی) دریافت نمی پشت سر گذاشت.”

Mitacs مدیر جان هپبورن گفت: با استفاده از فن آوری دیجیتال کمک خواهد کرد که منطقه “حرکت منحصر به فرد این بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de