سرمقاله: استان باید در نظر بگیرید شمالی خطر

محتوای مقاله

ساسکاچوان باز است اما اگر ساکنان می خواهید افزایش آزادی آنها باید مطمئن شوید که آنها به دنبال در حال انجام اقدامات به منظور حفاظت از سلامت ما و پود جامعه ما است.

اگر شما فکر می کنم زندگی به عقب رفته است “عادی” شما در اشتباه هستند. به عنوان شیوع این بیماری در شمال می رسد استان باید به ما یادآوری می کنند, Saskatchewan سیستم ایمنی بدن است از نابسامانی های این ویروس است.

ما باید مراقبت ویژه برای محافظت از کسانی که در معرض خطر هستند با توجه به جایگاه اجتماعی و مسائل اقتصادی.

کاملا مناسب Saskatchewan ساکنان می تواند سپاسگزار است که ما در حال تجربه میزان شیوع این بیماری دیده می شود در بخش های دیگر در کانادا و در کشورهای دیگر مانند ایتالیا و ایالات متحده است. به عنوان برتر اشاره کرد در اوایل این هفته, Saskatchewan کمتر تا به حال اخراج از هر جای دیگری در کانادا است. آن را نیز تا به حال بیشترین تعداد کسب و کار در 66 درصد است که تا به حال هیچ اخراج در همه.

ما سوگواری شش افرادی که فوت کرده اند و ما سپاسگزار ما از دست داده است ، بیمارستان های ما هستند نه ضعف. ما تا حد زیادی این لوازم نیاز داریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>