Covid 19 swab test

عکس: شاتر

کارفرمایان به دنبال اجرای خود را Covid-19 تست روش برای کارکنان به ویژه در کشورهایی که نسبتا کمی تست صورت گرفته باید به طور کامل در نظر گرفتن پیامدهای قانونی قبل از اقدام می نویسد آدم McCulloch.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: غول آنلاین در حال توسعه است Covid-19 تست قابلیت به عنوان اولین گام به سمت یک سیستم منظم چک در کارکنان خود را در سطح جهان است. موارد Covid-19 گزارش شده و در حدود 60 نفر از آمازون 110 امکانات در سراسر ایالات متحده است.

در نامه سالانه به سهامداران بزوس گفت آمازون را برای معرفی تست منظم برای تمام کارکنان از جمله کسانی که نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. هفته گذشته او گفت که این شرکت تا به حال مونتاژ یک تیم از دانشمندان و مدیران و مهندسین نرم افزار برای ساخت داخلی تست ظرفیت و امیدوار بودم که اولین آزمایشگاه تست و در حال اجرا در آینده نزدیک.

“به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع که هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است. برای این کار ما به عنوان یک جامعه نیاز بسیار بیشتر تست ظرفیت تر از این است که در حال حاضر در دسترس” در این نامه اعلام کرد.

اما این تست بود و اجباری برای کارکنان آمازون و به کجا می خواهد تست اجباری از کارمندان که نشان می دهد هیچ نشانه نشستن از نظر قانونی ؟

تا به حال در دسترس بودن تست شده است محدود شده است قطعا در انگلستان است. در کشورهای دیگر مانند آلمان و کره جنوبی, نیاز به کارمند تست بسیار کاهش می یابد به عنوان ملی مقامات بهداشت باید موفق به ردیابی و پیگیری بسیار بالاتر نسبت جمعیت بیش از کسانی که در بریتانیا و یا ایالات متحده آمریکا.

آمازون این است که به دنبال برای رفتن بیشتر از متوسط آزمایشات از آن استفاده کرده است تا کنون نشان می دهد که کارکنان ممکن است حامل ویروس.

اما در این نامه تاکید کرد که این شرکت هنوز در مراحل اولیه آن ماموت ابتکار و راه رو به جلو نبود کاملا روشن است: “ما شروع به کار ساختمان افزایشی تست ظرفیت” بزوس می نویسد. “یک تیم از Amazonians – از تحقیقات دانشمندان و مدیران برنامه به تهیه متخصصان و مهندسان نرم افزار – نقل مکان کرد و از خود روز عادی مشاغل بر روی یک تیم اختصاص داده شده به کار بر روی این طرح. ما شروع نصب و راه اندازی تجهیزات ما نیاز به ساخت اولین آزمایشگاه و امید به شروع آزمایش تعداد کمی از ما در خط مقدم کارکنان به زودی. ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در بازه زمانی مربوطه اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیرند.”

وجود موانع قانونی برای گسترده در تست انجام شده توسط کارفرمایان. قانون استخدام متخصص و وکیل مدافع وینس تومان از شرکت حقوقی لوئیس Silkin, می گوید: “به نظر می رسد مانند یک ایده خوب برای کمک به نگه داشتن کارکنان ایمن با شناسایی آن دسته از کارکنان که غیر علامتی با Covid-19. اما برای آزمایش خون همه کارکنان مملو از مشکلات است.”

اطلاعات در مورد یک کارمند بهداشت ‘داده های شخصی حساس’ تحت GDPR و کارفرما خواهد نیاز به رضایت کتبی از کارکنان قبل از این اطلاعات می تواند به اشتراک گذاشته شود” – وینس تومان لوئیس Silkin

او اضافه می کند که بر خلاف ما آن است که به طور کلی ممنوع است در اینجا برای یک کارفرما به نیاز کارکنان به انجام تصادفی آزمایش پزشکی به آدرس یک کارگر وضعیت پزشکی است.

تومان می گوید: “به کارگردانی تست ممکن است قابل توجیه در برخی صنایع وجود دارد نگرانی های ایمنی مانند رانندگی قطار یا پرواز یک هواپیما. خون-تست از کارکنان استفاده شده است در شیوع لیستریا/سالمونلا, مثلا, اما این بسیار خاص تست برای جلوگیری از آسیب رساندن به عموم و انجام شده توسط مقامات بهداشت عمومی و HSE.

“اطلاعات در مورد یک کارمند بهداشت ‘داده های شخصی حساس’ تحت GDPR و کارفرما خواهد نیاز به رضایت کتبی از کارکنان قبل از این اطلاعات می تواند به اشتراک گذاشته شود.”

او می گوید که در حالی که قرارداد ممکن است نیاز به یک کارمند برای ارسال به صورت تصادفی تست مواد مخدر, این امر می تواند غیر معمول برای شرکت به یک اصطلاح در کارکنان خود قرارداد اجازه می دهد برای آزمایش پزشکی.

“نتیجه آزمایش خون می آمد در حواله از دسترسی به گزارش های پزشکی سال 1988 قانون و نیاز به کارمند رضایت برای پرونده های پزشکی به صورت مشترک با کارفرما” می افزاید: تومان. “در شرایط عادی کارمند به طور کلی درخواست که آنها را ببینید پرونده های پزشکی قبل از آنها عرضه شده به کارفرما و کارمند می تواند در این مرحله حاضر به اجازه می دهد برخی از اطلاعات به اشتراک گذاشته شود/افشای.”

در ایالات متحده به عنوان جاهای دیگر کارکنان در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که محل کار امن هستند می گوید Rajaie Batniji یک دکتر و بنیانگذار کارفرما سلامت برنامه جمعی, سلامت, مظنه در بازار سایت در هفته گذشته.

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر است که کارفرمایان در حال رفتن به به سرب در گرفتن گسترده تست برای Covid انجام می شود” Batniji می گوید.

او اضافه می کند که بسیاری از کارگران استفاده می شود برای گرفتن فصلی واکسن آنفولانزا و دیگر آزمایش های پزشکی در محل کار. اما بازار, گزارش قانون فدرال به طور کلی محافظت کارگران از ارزیابی پزشکی توسط کارفرمایان می باشد.

ادگار Ndjatou مدیر اجرایی در سازمان های غیر انتفاعی محل کار و انصاف می گوید وب سایت: “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باید کار می کرد قبل از اجازه دادن به کارفرما این نوع از دسترسی به کارمند اطلاعات پزشکی است.”

که می تواند به معنای کار تضمین برای کارگران که داشت به بیمار است. همچنین کارفرمایان می تواند برای تست کارگران بارها و بارها که نیاز به یک سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

این احتمال وجود دارد که اکثر کارکنان خواهد خوش آمدید تست توسط کارفرمایان پس از همه, که می خواهم به کار نمی دانستن که در اطراف شما ممکن است حامل یک ویروس مرگبار? اما هر سازمان اجرای برنامه نیاز به عمل پیچیده و به طور بالقوه خطرناک پروتکل.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو