کارکنان در مرخصی زایمان هنوز هم می تواند دسترسی پیدا کردند و پس از مهلت

پدر و مادر از بازگشت از مرخصی زایمان می توانید دسترسی پیدا کردند طرح پس از 10 ژوئن
شاتر

پدر و مادر که در قانونی زنان و زایمان و مرخصی با توجه به بازگشت به کار در چند ماه آینده را همچنان واجد شرایط این طرح کردند و پس از آن در غیر این صورت بسته به کسانی که تازه امروز (10 خرداد).

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد که در آخرین لحظه تغییر به Coronavirus کار احتباس طرح (CJRS) عصر روز گذشته به معنی آن دسته از بازگشت از مرخصی والدین در ماه های آینده را از دست ندهید در حمایت کردند.

سازمان به دنبال به محل کارکنان که هنوز است در کردند بر روی این طرح باید انجام دهید تا به امروز به صورت نهایی در سه هفته اسلات قبل از آن را می بندد به ثبت نام های جدید-یو پی اس در 30 ژوئن.

کمپین گروه هشدار داده بود که کارفرمایان قادر به جای کسانی که در قانونی زنان و زایمان و یا پدری را ترک کردند می تواند نگاه به کسانی که کارگران کار برکنار شده و به جای.

زنان و زایمان اقدام نوشت: به صدراعظم در اوایل این ماه به اصرار او را به یک معافیت در تاریخ قطع برای کسانی که در خانواده ترک که نمی بازگشت به کار تا بعد از 10 ژوئن.

اعلام تغییرات شب گذشته Sunak گفت: “زمانی که من اعلام کرد این تغییرات به طرح کردند ماه گذشته من روشن بود که ما می خواستیم به انجام این کار در یک راه عادلانه است که پشتیبانی از مردم بازگشت به کار به عنوان کشور شروع به دوباره باز پس coronavirus.

“اما برای پدر و مادر از بازگشت از مرخصی شرایط خود باید بدان معنی است که آنها هنوز هم نیاز به پشتیبانی و من خوشحال هستم که آنها قادر خواهد بود برای دریافت کمک های مالی آنها و خانواده خود را نیاز خواهد شد.”

این تغییر را تنها به اعمال کارکنان که کار برای یک سازمان که قبلا furloughed کارکنان.

ماه گذشته وزارت خزانه داری اعلام کرد که CJRS که تا کنون یارانه 2.7 میلیون حقوق می شروع به باد کردن از ژوئیه.

از جولای تا اکتبر کارفرمایان که ثبت نام برای این طرح می تواند furloughed کارکنان پاره وقت.

از طریق ژوئن و ژوئیه دولت ادامه خواهد داد به پوشش 80 درصد از furloughed کارکنان دستمزد به یک کلاه £2,500 – از ماه اوت دولت پرداخت خواهد شد همان است که قبل از, اما کارفرمایان باید پوشش ملی بیمه و بازنشستگی سهم.

از ماه سپتامبر دولت سهم دستمزد می گیرند تا 70% با یک کلاه £2,187.50 در حالی که کارفرمایان باید همچنان به پرداخت NICs و سهم حقوق بازنشستگی و همچنین 10 درصد از حقوق و دستمزد به £2,500 کلاه.

در ماه اکتبر این آبشار به 60 درصد از حقوق و دستمزد با کارفرما افزایش پرداخت آن به 20 درصد در کنار NICs و پرداخت حقوق بازنشستگی،.

دیوید براون, استخدام شریک در قانون شرکت شکسپیر martineau را گفت که کارفرمایان هنوز هم رو به چالش کشیدن برخی از تصمیم گیری های پیش رو: “در طول این پروسه شده اند وجود دارد بسیاری از نقاط که در آن قانون شده است و مبهم ایجاد چالش برای کارفرمایان و مشاوران به طور یکسان. اما در حال حاضر این طرح به پایان می رسم و دولت آن را روشن ساخته است که چگونه در ماه های آینده بازی خواهد کرد.

“کارفرمایان در حال حاضر باید همه این اطلاعات را در هیئت مدیره و تصمیم گیری دقیق در مورد آینده خود نیروی کار ، در نهایت آنها باید آنچه را که رفتن به نگه داشتن کسب و کار عملیاتی امکان پذیر است و این ممکن است شامل در ادامه به استفاده از این طرح کردند تا آن را به پایان می رسد در پاییز.

“بسیاری از کارفرمایان نیز در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار که با توجه به زندگی پس از کردند و موانعی ممکن است نیاز به توان ساخته شده است. این مهم است به یاد داشته باشید که افرادی که مشاغل در معرض خطر هستند و چه کسی نبوده است furloughed ممکن است پایه ای برای ایجاد یک ادعای اخراج غیرمنصفانه عنوان هر خیابان تا به حال بررسی شده است برای کمک به جلوگیری از افزونگی. به این ترتیب کارفرمایان باید انتظار می رود برای نشان کردند چرا در نظر گرفته نشده بود به عنوان یک گزینه قابل دوام برای برخی از کارکنان پس از کار برکنار شده است.

“بالاتر از همه کارفرمایان باید نگه دارید در ذهن است که کارکنان را به یاد داشته باشید که چگونه آنها درمان شده اند از طریق این بیماری همه گیر. کسب و کار است که حق آن را دریافت خواهد بهره مندی از حسن نیت و احساس مثبت در حالی که کسانی که در درمان کارکنان ضعیف در این زمان ممکن است پیدا کردن خود را در برخورد با بد میراث که سخت است برای معکوس.”

دولت با توجه به اعلام جزئیات بیشتر از تغییرات به کردند طرح در جمعه 12 ژوئن هنگامی که آن را منتشر به روز شده هدایت.

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت

فهرست تمام comp و مزایای شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>