کارفرمایان می تواند به صورت قانونی تهدید اگر کارگران بازگشت و گرفتن Covid-19 کارشناس هشدار

شاتر

کارفرمایان انگلستان می تواند خطر مواجهه با اقدام قانونی از کارکنان که بازگشت به کار و قرارداد Covid-19 ویروس ایمنی و بهداشت کارشناس هشدار داده است.

پروفسور اندرو Watterson از دانشگاه استرلینگ, سوال, آیا مناسب روش ها و منابع در جای خود به شناسایی و بررسی تمام کار های مربوط به بیماری و مرگ و میر مرتبط با این ویروس به طور خاص غیر بهداشتی یا اجتماعی مراقبت از تنظیمات.

در چنین مواردی کارکنان و خانواده های آنها ممکن است Covid-19 لینک به رسمیت شناخته شده و یا جبران – که می تواند به نوبه خود منجر به دادگاه مدنی اقدام هشدار داد.

استاد Watterson به نام برای شواهد بیشتر و وضوح از دولت در دقیقا چگونه آن “آزمون ردیابی و منزوی کردن” رویکرد حفاظت از کارگران به ویژه هنگامی که تست نشده کارگران ممکن است بدون علامت باشد.

او همچنین دوباره تاکید کرد که “بحرانی” اهمیت استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی و دو متر اجتماعی فاصله.

استاد Watterson آگهی شغلی و محیط زیست گروه تحقیقاتی مستقر در داخل دانشگاه در دانشكده بهداشت و علوم ورزشی.

نگرانی های خود را مشخص شده است در یک مقاله منتشر شده در مجله راه حل های جدید و در یک نامه جداگانه منتشر شده به عنوان یک BMJ پاسخ سریع.

وجود دارد نیز شده بود کمبود تحقیقات در مورد تاثیر و تاثیر بالقوه این ویروس در بسیاری از کارگران که نه شاغل در بهداشت و درمان یا مراقبت اجتماعی از جمله کسانی که مشغول به کار در مغازه, ساخت و ساز, مواد غذایی و پردازش حمل و نقل و کسب و کارهای کوچک.

استاد Watterson گفت: این مهم برای کارفرمایان و تنظیم کننده برای تعامل با کارگران و نمایندگان آنها در بهداشت و مسائل ایمنی مربوط به ویروس.

“کارفرمایان وظیفه دارند به گزارش بیماری های شغلی است. اما Covid-19 هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری شغلی تحت تجویز صنعتی بیماری های طرح که تولید غرامت کارگران,” او گفت:.

“تحت قانون فعلی حوادث که در آن یک کارگر در معرض و یا احتمالا در معرض به Covid-19 گزارش شده است به بهداشت و ایمنی اجرایی تحت گزارش از صدمات و بیماری های خطرناک وقوع مقررات 2013.

“نگرانی وجود دارد که شغلی COVID-19 موارد نخواهد شد و کسانی که ممکن است به طور کامل مورد بررسی به رسمیت شناخته شده و یا جبران می شود.

“در تاریخ بعد می تواند وجود داشته باشد اقدامات مدنی در دادگاه توسط کارکنان که قرارداد این ویروس در محل کار یا خانواده خود را اگر مرگ و میر رخ داده است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>