شاتر

کارفرمایان در حال تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتری در مورد استخدام کارکنان جدید و توانایی های خود را در تصمیمات سرمایه گذاری بهبود یافته است برای اولین بار از ماه فوریه با توجه به استخدام و اشتغال کنفدراسیون.

با توجه به آخرین JobsOutlook نظرسنجی که شامل مصاحبه با 200 انگلستان کارفرمایان سازمان’ برنامه ریزی برای استخدام کارکنان دائم در سه ماه آینده از افزایش خالص +6 در اوایل ماه ژوئن به +14 در حالی که تقاضا برای کارکنان در آینده چهار تا 12 ماه باقی مانده در خالص +12.

مثبت خالص رقم نشان می دهد که بیشتر سازمان های برنامه ریزی شده برای استخدام کارکنان نسبت کاهش یافته.

اعتماد به نفس خود را در ساخت استخدام و سرمایه گذاری تصمیم گیری افزایش یافت و به یک شبکه +4 در نیمه اول ماه جولای از شبکه -9 در ماه ژوئن.

اما اعتماد به نفس خود را در اقتصاد گسترده تر باقی مانده و فقیر در -40. REC گفت: 17 درصد تا به حال ساخته شده زوائد آن در ماه ژوئیه سال 2020 تا از 9 درصد در سال به ماه ژوئن است.

با توجه به شغل خود بازیابی ردیاب که به نظر می رسد در تعداد جای خالی ارسال شده از هفته به هفته وجود دارد 1.05 میلیون پست شغل در انگلستان در هفته 6 تا 12 ماه جولای از 990,000 در آخرین هفته از ماه ژوئن که بیشتر کسب و کار قادر به بازگشایی پس از مستند.

REC اجرایی نیل Carberry گفت: “این خوب است برای دیدن کارفرما اعتماد به نفس افزایش به عنوان مستند اقدامات سهولت – در این مرحله انتظار داریم همه چیز به بهتر شدن ماه توسط ماه. حتی در زمان هایی از این دست همیشه وجود دارد فرصت های خارج وجود دارد برای افراد جویای کار.

“اما کسب و کار هنوز هم بسیار نگران چشم انداز کلی برای اقتصاد و در حالی که برخی از آنها استخدام بسیاری از آنها نیاز به تصمیم گیری های دشوار در اطراف تخمگذار مردم.

“این خیلی زود به بگویید که چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود می یابند اما مراحلی وجود دارد که دولت می تواند به نگه داشتن شرکت استخدام و افزایش رشد – از جمله انعطاف پذیر تر مهارت های سیستم و کاهش در دولت مالیات حقوق و دستمزد بیمه ملی برای کاهش هزینه های استخدام. به همان اندازه حیاتی است که ما امن خوب Brexit تجارت معامله و تحویل قابل اجرا در سیستم مهاجرت در زمان ساخت تا اعتماد به نفس کسب و کار و سرمایه گذاری در اینجا در انگلستان است.”

با هزاران نفر از مردم داشتن است برکنار سراسر همه گیر رقابت برای شغل بالا است. رستوران گروه D&D لندن گفت: آن را دریافت کرده بود 1,000 برنامه های کاربردی برای پذیرش نقش در منچستر رستوران 20 داستان در کمتر از 24 ساعت.

مدیر مردم کارول Cairnes گفت: “تعداد زیاد متقاضیان سرسام آور است ما هرگز چنین تعداد زیادی از طریق آمده در یک مقدار کوتاه از زمان.

“در حالی که این بدان معنی است که ما را انتخاب کنید از تعداد فوق العاده زیادی از مجرب نامزدها آن را بسیار غم انگیز برای دیدن چگونه بسیاری از مردم نیاز به اشتغال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو