Priti Patel

دبیر خانه Priti پاتل
عکس: شاتر

اشتغال دادگاه ادعا تسلیم شد امروز در برابر انگلستان دبیر خانه Priti پاتل تحت حس کرد ،

خانه سابق دفتر دبیر دائمی Sir Philip Rutnam گفته او سازنده را رد کرد و از نقش او پس از متهم دبیر خانه از رفتار قلدری. او گفت: دفتر هیئت دولت است که پاتل بود خوار مقامات در جلسات قرار داده و خواسته های غیر منطقی در کارکنان است.

پاتل که همچنین در حال بررسی توسط دفتر کابینه او رفتار را رد کرده است ادعا می کند که او را اذیت کارمندان دولت در سه ادارات دولتی و دریافت حمایت کامل از نخست وزیر بوریس جانسون.

Rutnam گفت: او را “محافظت افشای” تحت حس کرد ، این مورد برای اولین بار از زمان اشتغال در دادگاه شنیده اتهامات درباره یک وزیر دولت سابق دبیر دائمی.

Rutnam ادعا می کنند به احتمال زیاد تمرکز بر پاتل درمان ارشد کارمندان در دفتر خانه. وجود دارد گزارش های رسانه ها نشان می دهد که یک دفتر خانه رسمی سقوط پس از یک زمان ملاقات با دبیر خانه. همچنین این فکر که پاتل با موفقیت مرتب برای دیگر مقام ارشد در وزارت به نقل مکان کرد و از کار خود را.

پس از این وقایع Rutnam نوشت: به همه ارشد کارمندان دولت در بخش برجسته کردن خطرات ناشی از استرس در محل کار و به دنبال یادآوری وزیران که کارمندان نباید انتظار غیر واقعی کار خارج از ساعات اداری.

Rutnam استعفا داد و در 29 فوریه خواندن بیانیه ای خارج از خانه خود را که متهم پاتل از سازماندهی یک “باطل” کمپین علیه او از دروغ گفتن در مورد دخالت خود را در آن و ایجاد یک فضای ترس و وحشت در بخش.

با توجه به نگهبان Rutnam است که انتظار می رود نشان داده می شود توسط گاوین منسفیلد QC رئیس لیتلتون اتاق و یک قانون استخدام متخصص. او پشتیبانی خواهد شد توسط کلایو هوارد از شرکت حقوقی اسلیتر & Gordon.

پاتل است به احتمال زیاد به عنوان یک شاهد, به عنوان به خوبی به عنوان مشاور ویژه و دولت خواهد بود پرسید: برای افشای کامل از ایمیل ها و مکاتبات بین Patel, او, کارکنان, دفتر کابینه و هیچ 10.

دفتر کابینه پروب به اتهامات در حال انجام توسط Sir Alex الان نخست وزیر مستقل مشاور وزرای منافع اما الزام آور نیست به هیچ وجه; نخست وزیر می تواند ابطال Allan و حفظ یافته های مخفی.

رئیس اجرایی از افشاگری اطلاعات مشاوره بدن, محافظت, لیز گاردینر گفت: این مورد نشان داد که چگونه “حس کرد قوانین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن حتی کسانی که در بالاترین مقام به حساب.”

او گفت: “بیش از حد اغلب ما دیدن مدیران و پرسنل ارشد نادیده گرفتن کدهای رفتاری و رفتار قلدری است که بیش از حد رایج در محل کار امروز. وزیران به عنوان دفتر عمومی دارندگان مجبور به پایبندی به نولان اصول و خود وزرا کد. این شامل حال پاسخگو به مردم برای تصمیم گیری های خود و scrutinised که. ما را به تماشای این مورد با علاقه.”

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو