انگلستان ‘پوسته’ را نشان می دهد نقص, viscerality از نوجوان بودن

همانطور که می رود, “کودکان و نوجوانان خواهد بود بچه ها.” اما آنچه در انگلستان بالاترین امتیاز نوجوان, درام, از اواخر 2000s به شما بگویم این است که کودکان و نوجوانان می تواند هر f— آنها می خواهند.

با یک نام مانند “پوسته” ارجاع کاغذ استفاده می شود به رول سیگار (و چیزهای دیگر) شما می توانید شرط می بندم این نشان می دهد شما نیست میانگین clean-cut, شیر و کوکی ها تصویر از مدرسه بالا است. این E4 مجموعه تلویزیونی زیر ربط از دانش آموزان حضور Roundview کالج; برخی از شخصیت های اصلی در حال شیرین و بی گناه در حالی که دیگران دارای گونه های برامده, کثیف فکر و مستعد به گرفتن مشکل است.

انگلیسی سریال پخش شده در سال 2007 با موفقیت در حال اجرا را از طریق سال 2012 با “پوسته Redux” فصل در سال 2013. خود را مؤمن و فن پایه اول آغاز شد و پس از زندگی تونی Stonem (نیکلاس هولت), سید جنکینز (Mike Bailey) کسی Ainsworth (Hannah Murray) و کریس مایل (Joe Dempsie) به نام فقط چند بازیکن کلیدی از نسل اول است.

درون خلبان قسمت اول دقیقه آن را روشن ساخته است که این نشان می دهد نه برای کسانی که خجالتی و دور از شهوت لجام گسیخته لعن و یا گاه به گاه خط حمله. بینندگان اغلب ممکن است پیدا کردن خود فکر می کرد: “آه که نمی خواهد اجازه داده می شود در سال 2020″ اما حتی امروز انسان ها انجام دهند و می گویند توهین آمیز همه چیز تمام وقت — “پوسته” فقط به عقب ندارد از افشای چگونه برخی از مردم واقعا درمان هر یک از دیگر. زمانی که تونی باعث می شود سخنان نیشدار به Maxxie (Mitch Hewer) مانند “آیا شما با رفتن به, گی, من در حال حاضر ؟” پس از دو دوست به اشتراک گذاری عاطفی صمیمی لحظات کلمات می تواند نامطلوب به گوش.

در حالی که این نوع رفتار چیزی است که نشان می دهد تلاش برای ترویج آن نشان می دهد هر دو یابم و ریگ گوشه از پویا نوجوان روابط است. طنز بین نوجوانان است که گاهی اوقات مرزی و خارج از قرار دادن و نمایش نمی ولگرد دور از نمایش اولیه توصیفاتی از همه کمتر-از-دلپذیر طرف به خاطر اینکه به لحاظ سیاسی درست — نگه داشتن در ذهن این نشان می دهد که هر دو ذاتا دیر-2000s و انگلیسی.

متفاوت از بسیاری دیگر نشان می دهد که در مورد نوجوانان نویسندگان از “پوسته” تا به حال به طور متوسط سن 21 در زمان تولید. این دیدگاه باعث می شود که نشان می دهد احساس می کنید فقط کمی نزدیک تر به واقعیت به عنوان بسیاری از مردم این ساختمان جهان شد تازه از دبیرستان و یا آماده سازی خود را برای یک سطح در حالی که نوشتن یک ضربه نشان می دهد تلویزیون.

یکی از قابل توجه ترین تفاوت بین “پوسته” و یک آمریکایی معمولی تولید می است که همه شخصیت ها از نگاه تصویر کامل تمام وقت. نشان می دهد صحنه و لباس و طراحی گریم دستگیر میشوند به دور از پوشش تا آکنه و یا مطمئن شوید که لباس ترین چاپلوس آنها می توان به جای آن اجازه می دهد هر یک از شخصیت به مانند مردم شما در واقع با به مدرسه رفت. و در حالی که شخصیت و چهره به چهره خود را با مبارزات موفقیت و ترس در مورد آینده همه آنها حداقل برخی از اهداف مشابه: پیدا کردن خود را پرورش روابط قوی و خوبی گذاشته است.

“پوسته” دهانه سه نسل از شخصیت هر کدام در نظر گرفتن دو فصل یا “سری” به داستان خود را. این قالب شبیه به دیگر محبوب, نوجوانان, درام مانند “Degrassi: The Next Generation” که در آن شخصیت های چرخه را به عنوان خود را به پایان می رسد شل کراوات و تازه چهره وارد صحنه است.

Effy Stonem (Kaya Scodelario) یکی از شخصیت های به عبور بیش از بين نسلها. او شروع می شود به عنوان صرف کمی, خواهر تونی Stonem در دو سری اما حرکت به او را نگه دارید خود را بیشتر داستان به عنوان او وارد دبیرستان و یا “دانشکده” پیدا کردن یک محل در نسل دوم به عنوان یک جزء اصلی شخصیت است.

Effy آمدن از سن داستان دارای شنوندگان توجه به طولانی ترین; اگر چه او مجبور نیست مهم حضور در نسل اول (نوار چند زمین بسیار مخربی لحظات) طرفداران او در اوایل سال های شناور به او شدید و جوان بزرگسالی تا سال 2013 را redux فصل است که در آن چیزی را برمی گرداند به عنوان یک زن 21 ساله زندگی یک شیوه زندگی تبدیل.

این نمایش پر از کمدی موقعیت شخصیت های دوست داشتنی و گیج ارگاسم, اما آن را نیز همراه با آن لحظات سنگین و همچنین. در طول هر نسل بسیاری از شخصیت ها دست و پنجه نرم کردن با سلامت روان مبارزات به خصوص در انواع اختلالات افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه. در حالی که جامعه می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد سریع به قلم مو رنگ کردن نوجوانان به عنوان “نمایشی” این نشان می دهد آدرس دردهای در حال رشد سر بدون سایه آن منجر می شود.

بدون شک “پوسته” بحث برانگیز است. اما به عنوان Roundview معاون مدیر همیشه می گوید: “آنها فقط کودکان و نوجوانان.”

“جریان Diaries” مقالات توصیه های روزانه کال کارکنان در دستکمگرفتهشده مطالب موجود در جریان سیستم عامل است.

Skylar ده پل معاون هنر و سرگرمی ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @skylardepaul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو