‘قومیت پرداخت شکاف گزارش کمک خواهد کرد که دستیابی به برابری’

MI اخبار/NurPhoto/PA تصاویر

این ناگهانی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تحت فشار قرار دادند تا تماس به صورت اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش بیشتر تا دستور کار و کارفرمایان در حال تشویق به شروع به جمع آوری اطلاعات آنها نیاز دارید در حال حاضر.

در سخنرانی خود در وست اشتغال فروم کنفرانس بام برابری جنسیتی در محل کار و برابری و حقوق بشر کمیسیون صندلی دیوید اسحاق گفت: پیشرفت های قابل توجهی می تواند در بهبود برابری اگر کسب و کار منتشر شده و پس از عمل اختلاف در پرداخت بین گروه های قومی.

“یکی از مطیع تماس از مسابقه بحث ما تا به حال بیش از دو هفته گذشته است,” چه هستند که ما را به انجام در حال حاضر؟’. این است که یک بار در یک نسل فرصت به دنبال حل این مسائل گفت:” اسحاق.

“ما نیاز به اقدام ما نیاز به ساخت بر توصیه های ساخته شده توسط این McGregor اسمیت گزارش خوب و کار است که کسب و کار در جامعه و دیگران انجام داده اند.

“ما می خواهم به پرداخت شکاف گزارش اجباری و ما می خواهم برای ساخت بر داده هایی که در حال حاضر وجود دارد … من احساس نمی کند که خود را بیش از حد بوروکراتیک را به شما معرفی و در پاسخ به اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش.”

مانند مسابقۀ نیاز به گزارش اسحاق گفت: EHRC خواهد پشتیبانی معرفی اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش برای کارفرمایان با 250 یا بیشتر کارکنان است.

چنین مورد نیاز در نظر گرفته شده توسط دولت برای برخی از زمان با یک مشاوره به پیشنهاد بسته شدن در ماه ژانویه 2019.

اسحاق گفت: “نمی خواهید برای دیدن بیشتر بوروکراسی محوری بر کارفرمایان و احساس گزارش در مورد پرداخت تفاوت تجربه متفاوت در محل کار گروه “نه دشوار است و نه بیش از حد طاقت فرسا”.

“250 [کارکنان] شکل است که به معنای به عنوان یک شاخص از یک سازمان بزرگ است که قادر خواهد بود به مقابله با هزینه های اضافی و اجرایی مرتبط با این. این بسیار یک بار که ما امیدواریم که برای نقد و بررسی.

“در مسابقۀ گزارش ما در حال حاضر نشان می دهد که این رقم کاهش می یابد به 50 است. در شرایط اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش وجود دارد خواهد بود در ابتدا یک مقدار زیادی از پشتیبانی برای شروع در 50 اما من امیدوارم که آن را حرکت به 50 قبل از بیش از حد طولانی است.”

او گفت: پرداخت شکاف گزارش بود “بسیار خام” ابزار اما در نظر گرفته شد “بسیار موثر به درخشش نور در بسیاری از مسائل است که همه ما می دانیم که باید به آنها رسیدگی شود”.

“آنچه ما به خصوص نگران نیست فقط به طور متوسط پرداخت آن را مورد اندازه گیری, استخدام نگهداری و پیشرفت علاوه بر پاداش. آنچه که ما دیده ایم در مسابقۀ گزارش بسیار تجزیه و تحلیل دقیق از آنچه که در پشت برخی از چهره های,” او اضافه شده است.

من احساس نمی کند که خود را بیش از حد بوروکراتیک را به شما معرفی و در پاسخ به اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش” – دیوید اسحاق برابری و کمیسیون حقوق بشر

Fudia Smartt, استخدام وکیل در اسپنسر وست گفت: مفهوم قومیت پرداخت شکاف گزارش در نظر گرفته شده توسط ترزا ممکن است دولت اما عمل نکرده و احساس آن معرفی شده بود را در خود نگه دارد در حالی که انگلستان در برخورد با Brexit و Covid-19.

“اما من فکر می کنم با سیاه زندگی مهم حرکت به جلو وجود دارد واقعی ناگهانی علاقه به دنبال در موضوع نابرابری در این کشور و مقابله با قومیت پرداخت شکاف را به فقط یکی از این مسائل است که می تواند آدرس که” او گفت:.

کارفرمایان فاقد اطلاعات

یکی از عمده موانع به گزارش متوسط پرداخت از گروه های مختلف قومی فقدان اطلاعات موجود به خصوص با توجه به کارکنان بی میلی خود را برای ارائه قومیت داده ها به دلیل نگرانی ها در مورد محرمانه بودن و چگونه از آن استفاده خواهد شد.

کتی بنتتنوع و شمول مشاور مدیر در PwC گفت: “از آن نیاز به برخی از تفکر به خصوص اگر شما در حال جهانی و شما می خواهید به جمع آوری در خارج از انگلستان است. چگونه شما می رویم به توضیح است که شما می خواهید به جمع آوری این داده ها و آنچه که شما در حال رفتن برای انجام با آن؟”

یکی از این سازمان شده است که به طور داوطلبانه انتشار قومیت خود پرداخت شکاف است NatWest که منتشر کرده است دو ساله قومیت های پرداخت شکاف گزارش در کنار آن مسابقۀ گزارش. همکار تجربه منجر به قومیت کارن فلین-Macfarlane گفت: این بانک با استفاده از آن سیستم منابع انسانی برای جمع آوری قومیت داده و این که تا به حال استفاده شده است به منظور توسعه اهداف چگونه آن را می خواستم رهبری آن تیم به نگاه.

به منظور تشویق کارکنان به ارائه اطلاعات خود را از یک حریم خصوصی متوجه منتشر شد به آنها اطلاع در مورد چه خواهد بود جمع آوری و چرا از آن بود که جمع آوری شده و چگونه این امر می تواند امن نگه داشته. به دنبال اين بود تا با ارتباط از رهبران کمپین های رسانه های اجتماعی و از طریق “قومیت هفته” در آن برگزار شد به عنوان بخشی از NatWest ورود ماه.

فلین-Macfarlane گفت: هنگامی که سازمان تا به حال توضیح داد که چه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ دهی رز از حدود 77 درصد به 81 درصد.

او گفت: “این تغییر در فرهنگ نمی آید به صورت خودکار. مردم همیشه کمی با احتیاط در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و ما تا به حال به انجام بسیاری از کار که برای به دست آوردن اعتماد و اطمینان مردم فاش… یکی از بخش های کلیدی این بود که مردم فکر می کردند که این داده ها رفت و به همه در HR اما که نمی تواند بیشتر از حقیقت واقعا.

“ما همچنین توضیح داد که یکی از اهداف برای جمع آوری داده بود به انجام قومیت پرداخت شکاف گزارش. ما می دانستیم که آن رفتن به می آیند و ما فکر کردیم که این یک راه خوب برای نشان دادن این تفاوت که این فعالیت را.”

ساختمان اعتماد

سازمان همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه داده می شود طبقه بندی شده برای جلوگیری از شناسایی افراد در سازمان وجود دارد که در آن می تواند بخش کوچکی از بام کارکنان گفت: Adrian Hyyrylainen-Prosجهانی شمول و تنوع عضویت مدیر توسعه در کارفرمایان شبکه برای برابری و شمول است.

او گفت: “وجود دارد نیاز به یک فضای اعتماد در درون سازمان به طوری که داده ها جمع آوری می شود بدون کارکنان بازجویی آنچه در آن استفاده می شود. تنها راه در حال انجام است که ساخت آن را بخشی از یک ورزش است که هر کس می داند ارزش و داشتن اطلاعات از محل کار سراسر همه ویژگی های متفاوت است.”

PwC را بنت گفت که جمع آوری قومیت و پرداخت داده بود “واقعا ورزش در اعتماد”.

او گفت: “اگر شما واقعا در تلاش برای ساخت این اعتماد است که می تواند یک شاخص وجود دارد برخی از گسترده تر مسائل فرهنگی در درون سازمان. که احتمالا زمان برای مکث و بپرسید که آیا وجود دارد برخی از مسائل گسترده تر در اطراف شمول و این که آیا شما نیاز به صحبت کردن با کارکنان و ایجاد فضای امن برای آنها به بحث در مورد چگونه آنها احساس می کنند و یا چرا آنها به شما اعتماد کنند.”

Smartt گفت: ایجاد یک حس کرد تدریس خصوصی در خانه به عنوان یک فضای امن برای مردم به افزایش نگرانی ها می تواند کمک به تشویق افراد به افزایش نگرانی ها در مورد تبعیض “و بدون ترس در مورد متهم از بازی یک مسابقه کارت و یا تلاش برای دشوار خواهد بود”.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im