چکیده: در جستجوی متعال صدای: مقاومت و آشتی

محتوای مقاله در ادامه

یک بار با هم جفت به آرامی مماشات نسبت به معدن خود را در مورد 150 متری. خداوند متعال صوتی هنوز هم مشغول بارگذاری تفنگ ساچمهای خود را فریاد زد به دومنت به پلیس “من می خواهم به ساقه گروهبان.” دومنت ترجمه هشدار برای Colebrook. صورت کوچک در حال حاضر با گریه التماس کرد با خداوند با صدای به استفاده از تفنگ خود را. دومنت نیز گفت: او را به شلیک کنید. اما خداوند متعال صدای نادیده گرفته و آنها را به عنوان او دربسته در محیط تفنگ ساچمهای خود را. “او برای رفتن به ساقه او را برای رفتن به ساقه” دومنت تکرار صدای او را خیانت به خود ترس است.

Colebrook متوقف شد و اسب خود را در حدود 20 فوت از خداوند متعال صدا و با آرامش گفت: در زبان انگلیسی لهجه “بیا پسر.” اما فراری, با تفنگ ساچمهای خود را در حال حاضر در ابتدا شروع به راه رفتن به عقب. او متوقف شد و دو یا سه بار کاهش یافته و به یک زانو گرفت و هدف در Mountie. هر زمان او فریاد زد کری “برو دور.” Colebrook اسب شد spooked با فریاد و پرورش تا حدود ریختن سوار خود را به زمین. اسب پس از آن حاضر به حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>