احتیاط با Covid-19 تست

با بسیاری از کسب و کار با توجه به اینکه برای استفاده از Covid-19 آزمایش به عنوان بخشی از خود را در بازگشت به

توسط AKHSHIJNEWS در 27 تیر 1399

با بسیاری از کسب و کار با توجه به اینکه برای استفاده از Covid-19 آزمایش به عنوان بخشی از خود را در بازگشت به محل کار استراتژی Towergate بهداشت و حفاظت برت تپه خواستار احتیاط.

به عنوان کسب و کار شروع به سطح شیب دار تا فعالیت دوباره بسیاری از آنها به دنبال Covid-19 تست کیت برای تعیین اینکه آیا کارکنان یا باید قبلا این کوروناویروس.

در حالی که آزمون ها را می توان بخش مهمی از بازگشت به 'عادی' و سازمان ها نیاز به درک مزایا و محدودیت های آنها. تست تنها بخشی از حمایت کلی برای سلامت کارکنان و رفاه و کسب و کار باید به فکر به ارائه پشتیبانی برای دیگر مناطق روانی و سلامت فیزیکی که ممکن است منفی نهفته در بیماری همه گیر.

تست می تواند کمک به اطلاع کارفرمایان چگونه به بهترین حمایت از نیروی کار خود را. با آنتی ژن تست برای مثال یک سواب نمونه از پشت گلو و بینی می تواند به شناسایی اگر یک عضو از کارکنان در حال حاضر این ویروس را قادر می سازد کسب و کار به سرعت عمل و مسئولانه با پیروی از دستورالعمل های بیمه خدمات درمانی و تشویق خود انزوا.

آنتی بادی آزمایش نیز می توان با در نظر گرفتن یک نمونه خون برای ارزیابی اینکه آیا یک کارمند است قبلا ویروس. اما کارفرمایان باید داشته باشیم که وجود ندارد در حال حاضر هیچ شواهد بالینی برای اثبات مصونیت اگر کسی تا به حال Covid-19 قبل و یا چه مدت هر بالقوه ایمنی ممکن است.

این مهم است که کسب و کار یادآوری کارکنان که تا به حال virus قبل از آن که لزوما آنها را به ایمنی به عفونت مجدد و به چوب به دولت و قوانین اجتماعی مانند فاصله به ادامه برای به حداقل رساندن خطر گسترش یافته است.

برخی از سازمان ها هنوز هم ممکن است را انتخاب کنید به ارائه آنتی بادی آزمایش به کارکنان شاید برای درک گسترش Covid-19 از طریق نیروی کار خود را. این می تواند کمک به آنها را نقطه الگوهای که ممکن است نشان می دهد در معرض خطر محیط و یا به ساخت یک پروفایل از کارکنان که آلوده شده اند در صورت تحولات در مورد اینکه آیا یا نه در گذشته عفونت فراهم می کند در آینده ایمنی.

در حالی که آزمایش می تواند کمک به کارکنان اعتماد به نفس بیشتری در بازگشت به محل کار – دانستن است که همه گیر است که جدی گرفته شود – طیف وسیعی از اقدامات ایمنی هنوز هم نیاز به در محل مانند sanitising ایستگاه, اجتماعی-فاصله میز و ایستگاه های کاری و یا تقسیم شیفت به کاهش تعداد کارکنان در محل.

اگر آزمون در حال رفتن به استفاده از آن را حیاتی است که آنها خریداری شده از منابع معتبر. در حال حاضر تنها در بهداشت عمومی انگلستان آنتی بادی-تایید شده از آزمونهای معتبر هستند و آنها باید با تجویز توسط یک حرفه ای بهداشت و درمان. بیمه خدمات درمانی نیز فراهم می کند راه رفتن در درایو را از طریق و در خانه تست کیت اگر مردم می خواهید برای دیدن اینکه آیا آنها یک ویروس زنده.

این مهم است که کسب و کار یادآوری کارکنان که تا به حال virus قبل از آن که لزوما آنها را به ایمنی به عفونت مجدد."

آنتی ژن تست نیز موجود است از طریق سازمانهای خصوصی و ضروری است که کسب و کار بررسی آن است که معتبر سازمان قبل از سرمایه گذاری. دولت نیز به تازگی تایید کرد که coronavirus آزمون را درمان نمی شود و به عنوان یک سود مشمول مالیات در نوع خود است.

همه گیر ممکن است به خوبی گرفته اند و عوارض جسمی و روانی رفاه کارکنان. بنابراین در حالی که تست می تواند یک عنصر مهم از بازگشت به کار, آن است که فقط یک جنبه از حمایت گسترده تر از تندرستی.

بیمه خصوصی پزشکی, نقدی, برنامه ها و کمک به کارمند برنامه ها همه به حق خود را در حال حاضر به عنوان کارفرمایان و کارکنان را به حال خود تمرکز کشیده به سلامت ارائه طیف وسیعی از خدمات از راه دور برای حمایت از سلامت جسمی و روانی. در حال حاضر زمان برای اطمینان از مزایای ابلاغ شده و بهره برداری تشویق است.

Brett Hill

در مورد برت هیل

برت تپه است مدیر توزیع در شرکت بیمه Towergate بهداشت و حفاظت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im