شاتر

حق به سوگ ترک و پرداخت باید تمدید شود به همه کارکنان تجربه نزدیک خانواده, سوگ, نه فقط پدر و مادر CIPD خواسته است تا کسب و کار ،

در نامه ای سرگشاده به Alok Sharma آن گفت: هر کارمند که تجربه از دست دادن پدر و مادر و فرزند شریک – این که آیا ازدواج کرده یا نه – و یا خواهر و برادر باید حق را به دو هفته مرخصی با حقوق از کار.

تماس با آن به دنبال معرفی جک قانون در آوریل آورده که در حق قانونی برای پرداخت سوگ مرخصی برای پدر و مادر که از دست دادن یک کودک زیر سن 18. گذشته از این قانون کارفرمایان ملزم به پرداخت کارکنان که مرخصی گرفته پس از مرگ یکی از اعضای نزدیک خانواده.

بعلاوه اگر چه کارکنان تحت عنوان ‘مناسب’ زمان پس از سوگ و یا شرایط اضطراری مربوط به وابستگان قانون اشتغال مشخص نیست چقدر زمان می تواند گرفته شود.

یک نظرسنجی YouGov از 1,080 کارگران راه اندازی شده توسط CIPD یافت که 54 درصد از کارکنان آگاه بودند از کارفرمای خود را با داشتن یک سیاست و یا پشتیبانی در محل برای کارکنان تجربه سوگ.

“از دست دادن یک عضو خانواده شریک زندگی و یا دوستان می تواند تاثیر مخربی بر یک فرد سلامت روان و تندرستی و کارکنان تجربه سوگ نیاز به درمان با محبت و حمایت در محیط کار گفت:” کلر مک کارتنی به CIPD ارشد تامین مالی و گنجاندن مشاور.

“بسیاری از مردم نمی خواهد که قادر به گفتن مناسب خداحافظی به عزیزان با توجه به کروناویروس که شده اند فوق العاده دشوار است. آن حیاتی برای سازمانها به درستی حمایت از کسانی که در حال تجربه غم و اندوه و از دست دادن با توسعه سیاست هایی که ارائه پشتیبانی طولانی مدت و به اطمینان حاصل شود که مدیران خط مجهز به پشتیبانی سوگوار کارکنان. غم و اندوه است و نه خطی و نه قابل پیش بینی پس از کارفرمایان نیز باید تشخیص شرایط فردی.”

مک کارتنی گفت: معرفی جک قانون یک گام مهم رو به جلو در شناخت نیاز برای والدین سوگ ترک و پرداخت و حقوق آن را ارائه می دهد کارکنان باید تمدید شود به همه کارکنان دچار سوگ.

این CIPD نامه به Sharma همزمان با راه اندازی کارفرمای جدید راهنمایی در اطراف سوگ پشتیبانی که مجموعه متخصصان منابع انسانی باید خود را توسعه سوگ سیاست آموزش و حمایت از مدیران خط توسعه انعطاف پاسخ به سوگ و تابلو اعلان سوگوار کارکنان نسبت به خدمات حمایتی و موسسات خیریه.

آن راهنمایی برای مدیران خط نیز امروز منتشر تشویق مدیران به اذعان سوگ و اقامت در تماس با تحت تاثیر قرار, کارمند, درک خود را, سازمان, سوگ, سیاست, ساخت, انعطاف پذیر, پاسخ و بحث در مورد آنچه که برای ابلاغ به همکاران خود.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de