گسترش بیمار پرداخت تخفیف به شرکت های بزرگتر, استخدام, بدن اصرار

خزانه داری و مالی وزیر جسی نورمن Ollie میلینگتون / Rmv/زوما پرس/PA تصاویر

نهادهای نمایندگی استخدام بخش خواسته اند که خزانه به گسترش 14-بعد قانونی بیمار پرداخت تخفیف به کسب و کار با تعداد زیادی از کارکنان خود حقوق و دستمزد و یا تقدیر ویژه ای برای استخدام شرکت.

در نامه ای به مالی وزیر خزانه داری به جسی نورمن, استخدام در بدن به نام برای Covid-19 SSP تخفیف ارائه می شود به همه سازمانها زیرا بسیاری از آنها نیاز به پوشش هزینه های خود انزوا مربوط به عدم وجود بیماری برای کارکنان سازمان آنها ارائه شده است.

کارفرمایان با کمتر از 250 کارکنان شده اند قادر به ادعا می کنند به SSP پرداخت به کارکنان برای coronavirus-دلایل مربوط از مارس.

بدن – استخدام و اشتغال کنفدراسیون (REC) انجمن کار ارائه دهندگان (ALP), انجمن های حرفه ای نیروی انسانی شرکت (APSCo) و استخدام شبکه تیم – می گویند که اگر گسترش این طرح ممکن است در استخدام بخش باید به رسمیت شناخته شده به عنوان خاص نیاز به حمایت دولت برای SSP پرداخت برای coronavirus مربوط نبود.

در این نامه می گوید: “اعضای ما در یک موقعیت منحصر به فرد; آنها ممکن است چند نفر از کارکنان خود را, اما قابل ملاحظه حقوق و دستمزد کارکنان سازمان. ما بزرگترین اعضای آژانس کارگر payman در حال اجرا به ده ها هزار نفر dwarfing مستقیم خود را کارمند اعداد.

“این به خصوص در معرض آنها را به مالی تاثیر SSP یک کارفرما هزینه آنها قادر تجاری به ادعای بازگشت از کاربر نهایی مشتریان در اکثر موارد.

“اعضای ما هستند به خصوص در مورد تاثیر خود انزوا به ویژه ‘تست و ردیابی’ غیبت در ماه های آینده به زمستان و فراتر از آن. کردند حمایت از پایان خواهد رسید به این معنی هیچ جریان و پشتیبانی مالی برای اشتغال مردم را بازگشت به حالت عادی محل کار و کودکان به مدرسه است. این خواهد شد در نتیجه تا کنون تعداد بیشتری از SSP ادعا از اعضای در حال حاضر تجربه در طول مستند.”

آن می گوید: برخی از سازمان ها “به سادگی ورود وجه نقد به سرمایه گذاری بالا تعداد SSP پرداخت و این می تواند تبدیل به یک موضوع پرداخت بدهی”.

HM خزانه داری شده است تماس, برای اظهار نظر ،

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز

فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im