چشم در Lac La Ronge هندی Band به انتخابات نزدیک

محتوای مقاله

Lac La Ronge, هندی, گروه رای دهندگان ورود به نظر سنجی این ماه خواهد بود در میان بازیگران آراء در طول COVID-19 بحران است.

این بدان معناست که این گروه خواهد بود و یک نمونه اولیه از نحوه اجرای انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر برای مجموعه شهرداری برای رای دادن به این پاییز.

برای انجام این کار با خیال راحت میلتون برنز, گروه افسر انتخاباتی تا به معرفی یک مجموعه از اقدامات جدید. آنلاین جمهوری روز دوشنبه و در شخص رای گیری صورت می گیرد در مارس 25 و 26.

“(اولویت) ایمنی. ما یک مقدار زیادی از سالمندان رای دهندگان و بسیاری از سالمندان ما رای دهندگان می خواهم به رای مقاله چرا که آنچه که آنها استفاده می شود. آنها مورد استفاده برای کامپیوتر و, که,” او گفت:.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در این ماه کسانی که رای دهندگان را وارد کنید یک درب و ترک از طریق دیگری برای جلوگیری از عبور توسط دیگران است. آنها همچنین انتظار می رود به پوشیدن خود را محافظ و تجهیزات خود استفاده کنید و مداد را به عنوان آنها پای صندوق های رأی رفتند. ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود.

تنها 10 نفر از جمله انتخابات کارکنان اجازه خواهد داشت در اتاق در همان زمان. تمیز کردن کارکنان را به طور منظم پاک کردن رای گیری مناطق, در حالی که کارکنان امنیتی نظارت بر وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im