پیدا کردن قدرت برای بالا بردن کسانی که در جامعه من

من همیشه شناخته شده است که من نیاز به رفتن به کالج. چشم انداز قادر به کمک به مردم در جامعه من که نیست به اندازه کافی منابع اقتصادی برای حمایت خود را ساخته شده من می خواهم به بازگشت. به عنوان نسل اول مکزیکی آمریکایی آن بود که از من انتظار می رود برای رفتن به کالج در سفارش به یک حرفه ای موفق خواهد بود که یک روز به من اجازه می دهد به خانواده من و خودم از طبقه کارگر است. رفتن به دانشگاه تبدیل شده بود عملا تعبیه شده در من چون متوجه شدم اوایل که من نه تنها تا به حال مسئولیت پدر و مادر من بلکه برای کسانی که در جامعه من. اقتصادی و نژادی و نابرابری بسیار شایع در زادگاه من است که من زده بود با نیاز به کمک به عنوان بسیاری از مردم به عنوان من می تواند در بسیاری از راه های که ممکن است.

رشد متنفر بودم از دیدن برادر من و دوستان من متوقف شده توسط پلیس مورد سوال بدون هیچ دلیل خواسته به خارج شدن از خودرو; من فکر کردم آن را نقض کرامت انسانی است. من اغلب آرزو من می دانستم که چگونه به کمک خانواده ام و کسانی که در جامعه به طوری که اجرای قانون نمی خواهد را به استفاده از آنها. من فکر کردم اگر من می تواند به اطلاع دوستان من در مورد آنها می خواهم درک کنند که چگونه به دفاع از خود. اوکلند دارای سابقه خشونت و جرم و جنایت همراه با مردم رنگ که اطلاع از حقوق خود را پس از آن آسان است برای افسران پلیس را به استفاده از آنها. به عنوان یک کودک در این واقعیت نمی نشستن حق با من است. آن آتش روشن در من است که من نمی تواند اهلی و من نیاز به کشف کردن راه برای کمک به جامعه.

من می دانم دست اول آنچه آن را مانند به در یک جامعه که در آن مردم به پرداخت هزینه برای منابع آنها نیاز به پول همواره برای به دست آوردن سخت و سخت را نجات دهد. ما فقیر بودند و بنابراین شد و مردم در اطراف محله ما. ما در خانه زندگی می کنند اما در آپارتمان. در حال رشد ما از خود ما اتاق; ما به اشتراک گذاشته شده یکی است. من می دانستم که هرگز چیزی متفاوت پس از آن نامطلوب بود برای آمدن به دانشگاه برکلی و ببینید که بسیاری از دانش آموزان طبقه متوسط یا فقط خوبی کردن زندگی پایدار زندگی است.

در طول دوران کودکی من, من فکر کردم من بود وسط کلاس و من نمی دانستم من بخشی از طبقه کارگر تا زمانی که من در دبیرستان بود. تحقق این همراه با دانش و تجربه از زندگی چه چیزی بود که در اوکلند آمد و با ظهور و تجلی عیسی که من نیاز به یک حقوقی عمده مطالعات. من همیشه می دانستم که من نیاز به کمک به جامعه و به نحوی است که من می خواهم که قادر به انجام درست آن.

من تصمیم به تبدیل شدن به یک حقوقی مطالعات مهم نیست فقط یک تمایل است. حتی اگر من کاملا علاقه مند در نهادهای حقوقی و قانونی خود را در چارچوب نظری و فرهنگی embeddedness من تصمیم نیز نیاز دارید. در حال حاضر که من به عقب نگاه و تأمل در تصمیم گیری من در حال رشد کردن من آمده ام به درک که من همیشه احساس می کنم نیاز به رفتن به مدرسه به مطالعه یک موضوع است که به من بگویید که چگونه من می تواند کمک به عنوان بسیاری از مردم کم درآمد از رنگ به عنوان امکان پذیر است. من نمی تونستم تحمل فکر کردن در مورد چگونه وجود دارد خانواده ها وجود دارد در تلاش برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی. علاوه بر این اگر آنها به نحوی درگیر در هر نوع قانونی معضل وجود دارد که به سختی هر گونه منابع در دسترس برای آنها.

هنگامی که آن را به تصمیم من در مورد اینکه آیا یا نه برای تبدیل شدن به یک حقوقی عمده مطالعات پاسخ آشکار بود. دلایل وجود دارد بر دلایل من برای عمده در مطالعات حقوقی و هر چند واقعیت این است که نظام حقوقی طراحی شده است توسط وکلا به دلیل آن است که انتظار می رود که آنها خواهد شد آنهایی که برای شرکت در این سیستم وجود دارد کسانی که در جوامع کم درآمد که فاقد منابع مالی برای نشان دادن خود را دارند. این افراد نیاز به یک دست یاری زیرا آنها اغلب از دست دادن مقدار زیادی از مناسب مدنی با توجه به این. آن را تا حد زیادی به تغییر سیستم اما حداقل من می توانید انجام دهید این است که کار با آن است.

پیدایش آلجو می نویسد: دوشنبه ستون بودن نسل اول ، او تماس بگیرید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im