محتوای مقاله

جنیفر Altenberg نگران بود اما نه دقیقا شوکه هنگامی که او از خواب بیدار یک روز صبح در اوایل این ماه و کشف سوار کردن خانه در سراسر خیابان در آتش بود.

اول فکر کردم برای ایمنی از هر کسی که ممکن است در داخل شده است. فقط به خاطر یک خانه است که رسما اشغال معنا نیست که وجود ندارد کسی که در آن زندگی می کنند, او گفت:.

Altenberg که رئیس جمهور از پلیزنت هیل جامعه ارتباط می گوید: افکار خود را پس از آن تبدیل به دختر جوان خود را. Altenberg نگران او را بشنود اجتناب ناپذیر sirens.

“شما شگفت زده کرد اما شما تعجب نمی,” او گفت: آتش یکی از حداقل هشت گزارش در اشغال و سوار کردن خانه در ساسکاتون به سمت غرب از مارس 24.

“همیشه وجود دارد آتش سوزی در پلیزنت هیل ، این جاری شده چیزی که برای مدت زمان طولانی … این فقط احساس ناراحت کننده است بدانید که وجود دارد بیشتر و بیشتر سوار کردن خانه های ابتلا به آتش.”

A structure fire ripped through a house believed to be abandoned in the 300 block of Avenue P South Friday April 10, 2020. Photo submitted by Saskatoon Fire Department.
آتش پاره از طریق این خانه در خیابان P جنوبی تصور می شود رها شده در مارس 10. ساسکاتون آتش نشانی/ساسکاتون

ساسکاتون آتش نشانی دستیار ارشد Wayne Rodger توصیف رشته اخیر آتش سوزی در خانه های خالی به عنوان “غیر طبیعی” یک نقطه تکرار محلی توسط اعضای جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو