پنج چیز به دانستن در مورد خدمات دندانپزشکی بازگشایی

محتوای مقاله در ادامه

محدوده خدمات

در هفته های اخیر خدمات دندانپزشکی محدود بود به بیماران نیاز به مراقبت های فوری و موارد که در آن وجود دارد خونریزی و عفونت یا تورم. در حال حاضر درمانگاه می تواند ارائه گسترده تر دامنه خدمات اگر چه آنها اولویت مراقبت های فوری و تاخیر خواهد انتخابی و غیر مراقبت های فوری. برای درمانگاه ها با استفاده از ابزار حفاری و یا روش است که برای تولید قطرات آب آنها را اجازه دهید به اتاق حل و فصل برای دو ساعت قبل از این اتاق می تواند مقادیر برای بیمار بعدی. برخی از کلینیک ها ممکن است برای جلوگیری از این “خطر بالا” خدمات در ازای “کم خطر” مراقبت.

“این رفتن به تحت تاثیر قرار راه درمانگاه جریان است ؟ کاملا. به نام امنیت عمومی آن را به” گفت: متخصص ارتودنسی دکتر مایک واگنر از Cadman & Wagner ارتودنسی در ساسکاتون. “همین دلیل است که این استانداردها و مقررات قرار داده بودند از: مطمئن شوید که هر کس هنوز هم محافظت می شود. آن را هنوز هم یک ویروس جدید است و ما باید مطمئن شوید که همه محافظت شده است هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>