پنج راه برای دریافت از طریق آخر هفته دیگر طول COVID-19 همه گیر

محتوای مقاله

ساسکاتون همچنان به آرامی دوباره باز اما آن را هنوز هم می تواند دشوار برای پیدا کردن چیزهایی به انجام است. ما در زمان سخت بخشی از آن را برای شما در بر داشت برخی از ایده هایی برای, راه هایی برای سرگرم کردن خودتان در حالی که همه ما منتظر COVID-19 بیماری همه گیر.

میان وعده و استراحت:

همه گیر نشده متوقف مطبوعات می خواهم ساندویچ فروشگاه از باز کردن یک محل جدید در تیم اول دانشگاه یا دانشکده رایج است. در طول تعطیلات آخر هفته محل جدید ارائه شده است $3 ساندویچ. شما می توانید معامله با سفارش در فروشگاه و یا قبل از سفارش برای وانت. چرا که نه بعد از آن و سر به یک پارک محلی برای یک پیک نیک ؟

درایو سرگرم کننده:

SaskTel مرکز میزبان انواع فیلم برای تمام گروه های سنی در این آخر هفته در پارکینگ رانندگی در تئاتر. برنامه یاجشن بعدازظهر پذیرش $29.50 هر وسیله نقلیه و شب پذیرش $39.50. اتمام SaskTel مرکز وب سایت برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در حال پخش است و چگونه به خرید بلیط.

شیرینی dash:

تاریخ دونات داش مجازی اجرا کنید (و یا راه رفتن) به میزبانی Brainsport. به سادگی ثبت نام آنلاین و پرداخت 30 دلار هزینه فراهم می کند که دونده با یک تی شرت رسمی مسابقه شماره و Tim Hortons کارت هدیه به جشن پس از آن. پس از آن و در حال حرکت را به پایان برساند پنج 10 یا 21.1 کیلومتر اجرا شده توسط جولای 11.

صفحه اصلی:فیلم

کاوش در جهان از محلی فیلمسازی از طریق مجموعه ای از 11 فیلم کوتاه ارائه شده توسط هموار هنر و VUCAVU. تاریخ ساسکاچوان صفحه اصلی, فیلم, سازمان دیده بان حزب جمعه در 7 p. m. در facebook.com/vucavuvucavu یا vucavu.com.

تغییر:

نشان می دهد ساسکاتون سیاه و بومی ساکنان که شما ایستاده در همبستگی با آنها و زندگی موضوع جنبش با کمک به گسترش پیام خود را در کنار ساسکاتون هماهنگی کمیته علیه خشونت های پلیس در این تجمع با در نظر گرفتن محل این پنج شنبه از ظهر تا 3 بعد از ظهر در پلیزنت هیل پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de