پنج راه برای صرف اجتماعی دور آخر هفته

محتوای مقالهاز کنسرت های زنده اجتماعی به دور تئاتر وجود دارد مقدار زیادی از جالب مجازی حوادث اتفاق می افتد در

توسط AKHSHIJNEWS در 6 تیر 1399

محتوای مقاله

از کنسرت های زنده اجتماعی به دور تئاتر وجود دارد مقدار زیادی از جالب مجازی حوادث اتفاق می افتد در ساسکاتون این آخر هفته.

1. ضد نژاد پرستی, راک, نشان می دهد

سنگ در برابر نژادپرستی ساسکاتون میزبانی آنلاین کنسرت شنبه در 8 p. m. در Facebook صفحه برای نشان دادن حمایت و عشق برای تنوع در سراسر استان و با هشت اجرا و کمدین میزبانی نشان می دهد وجود دارد محدود به چیزی برای هر کس.

2. سرعت دوستیابی

دوستیابی در طول یک بیماری همه گیر دشوار است که باعث می شود آن را زمان مناسب برای سعی کنید سرعت دوستیابی از آسایش خود را از نیمکت. فراموش SASK سازماندهی یک میکسر مجازی در روز یکشنبه از 7 تا 9 p. m. و همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام از طریق Facebook صفحه رویداد و پرداخت 20 دلار هزینه ثبت نام.

3. یک عمل را نشان می دهد

این Persephone شرکت جوان است که با قرار دادن در یک بار-فقط آنلاین عملکرد کمدی 6 راه برای زنده ماندن زندگی در قرنطینه توسط همین Zolidis روز جمعه از ساعت 7:30-10 بعد از ظهر را نشان می دهد مجموعه ای از یک نفر صحنه های, بازی های برگزار شده توسط هر یک بازیگر در خانه خود با ارائه مشاوره در مورد چگونه برای زنده ماندن در حالی که در گیر شده است. به سادگی ایمیل jennica.g@persephonetheatre.org برای پاسخ دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن