جاری شدن سیل فشار وحشی برنج تولید کنندگان

محتوای مقاله در ادامه

او بیشتر نگران 60 درصد افزایش در اجاره زمین هزینه. بین اجاره, هزینه ها, COVID-19 و آب بالا “این نوع از یک سه گانه whammy” او گفت:.

نرخ های جدید خواهد بود مرحله به مرحله در بیش از دو سال است. هزینه متوسط برای یک وحشی برنج مجوز یا گواهینامه شد $215 در 2019-20 و خواهد بود $265 برای 2020-21 وزارت محیط زیست وال سخنگوی نیکلسون گفت.

“به کمک (وحشی برنج تولید کنندگان) وزارت کار با صنعت و استفاده از آن در دسترس انعطاف پذیری توسط تعویق انداختن اجاره پرداخت هزینه به بعد در سال مالی که در اواخر مارس سال 2021,” او گفت:, و اضافه کرد که هزینه تغییرات مورد نیاز قانون گذاری تصویب و تیاو هزینه تا به حال بررسی شده برای 12 سال زمانی که آنها تغییر کرده است.

وجود دارد هیچ مقررات به صرف هزینه های.

جری سکس از آسمان پاییز وحشی برنج در Denare Beach برداشت در حدود 1100 هکتار است. برای او هزینه افزایش می تواند به معنای هزاران نفر در هزینه های اضافی است که او می خواهم که به پوشش در حالی که مقدار زیادی از محصول آب گرفتگی است, او گفت:.

“ما باید برای پیدا کردن راه به نحوی به پیش بروید و برای آن پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>