سابق کال ایمنی اشتین دیویس گرفته شده در 3rd دور توسط New York Jets

فصل بعد از اشتین دیویس’ comeback داستان در مورد نوشته شود.

سابق کال فوتبال ایمنی شد اولین کال بازیکن فوتبال انتخاب شود در سال 2020 پیش نویس NFL به عنوان جتز نیویورک پیش نویس سابق راه رفتن با شماره 68 کلی انتخاب در دور سوم.

سابق دانشگاهی hurdler برای کال آهنگ تیم دیویس راه می رفت بر روی تیم ملی فوتبال در سال 2015 و در نهایت یک کسیکه برای Burlsworth جایزه داده شده به کشور بهترین راه رفتن در 2019.

او در طول کالج حرفه ای دیویس به دست آورده توجه به سرعت و هوش, افزایش تا پیش نویس تخته برای تبدیل شدن به یکی از مهمترین و بسیار مورد توجه safeties در کشور است. در طول زمان خود را با خرس, او با بازی در 48 بازی که در طی آن او تا به حال هفت interceptions سه مجبور گیر میکنه و 171 مجموع پردازد. دیویس همچنین مورد استفاده به عنوان یک ضربه returner نمایشگاه برخی از سرعت و چابکی ساخته شده است که او در یک کنفرانس قهرمان دو و میدانی.

نگرانی های مطرح شده توسط صاحب نظران و ناظران بیش دیویس’ پیش نویس چشم انداز پس از او نشسته هر دو 2019 Redbox کاسه و NFL ترکیب با توجه به های اخیر آسیب است. این نگرانی تا به حال ساخته شده پیش نویس خود را در موقعیت غیر قابل پیش بینی اما جت هنوز انتخاب شانس خود را ورزشکاری و بالقوه است.

جت پیش نویس لویی توهین آمیز مقابله با Mekhi Becton در شماره 11 به طور کلی و بیلور گیرنده گسترده Denzel Mims در شماره 59. نیویورک در حال آمدن است یک 7-9 فصل و انتظارات بالا با ستاره های در حال اجرا به عقب لو’Veon بل و کارفرمایی سام Darnold در فهرست خود را.

فصل گذشته جت به پایان رسید در پایین سوم در NFL در گردش دیفرانسیل, اما رتبه شماره 7 در کارگاههای مجاز در هر بازی در 323.1.

دیویس’ انتخاب کال اولین بار پس از سال 2018 پیش نویس که linebacker Devante فراز و دفاعی پایان جیمز Looney انتخاب شدند به عنوان هفتمین دور میدارد توسط وایکینگها مینه سوتا و Green Bay Packers بود.

به عنوان یک برنامه Cal فوتبال در حال حاضر حداقل یک بازیکن انتخاب شده در 32 از گذشته 34 پیش نویس. داخل linebacker اوان ویور همکار ایمنی Jaylinn هاوکینز و نیکل cornerback Traveon بک در میان سابق کال بازیکنان در سال جاری پیش نویس هنوز هم در انتظار کلمه ای در آینده خود را در رسیدن به سطح بعدی.

جاش یون است سردبیر و رئیس جمهور. تماس با او را در [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @joshcal2020.
جاسپر Kenzo Sundeen است ورزشی ویرایشگر. تماس با او را در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو