چهار متهم در سال 2019 Battleford قتل

محتوای مقالهپس از هشت ماه بررسی سه مرد و یک پسر نوجوان با یک آرایه گسترده ای از اتهامات در ارتباط 2019 قتل از

توسط AKHSHIJNEWS در 30 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

پس از هشت ماه بررسی سه مرد و یک پسر نوجوان با یک آرایه گسترده ای از اتهامات در ارتباط 2019 قتل از 27 سال در یک خانه در Battleford.

RCMP نامیده می شدند به اقامت در Battleford در ساعت اندکی از اکتبر. 18, 2019, جایی که آنها در بر داشت رایان جان Gatzke, 27 رنج از آسیب های جدی است. او منتقل شد به بیمارستان جایی که او بعد از آن درگذشت.

پلیس پس از آن قرار دادن یک تماس به درخواست برای هر کسی که ممکن است اطلاعات در مورد جرم و جنایت. در آن زمان آنها گفت: آنها معتقد بودند سه نفر بودند در Gatzke مرگ است.

RCMP اعلام کرد که اتهامات گذاشته شده است که در برابر چهار نفر.

اتهامات عنوان شده علیه یعقوب یوسف Ballantyne, 25, از عدم اسحاق Melko, 22, از, North Battleford و 18 سال, پیر مرد ساکن North Battleford که نمی توان نام برد چرا که او 17 در زمان جرم شامل قتل درجه دوم شکستن و وارد به قصد ارتکاب یک indictable جرم پنهان با قصد حمل سلاح برای هدف ارتکاب یک جرم در اختیار داشتن اسلحه بدون مجوز و غیر مجاز در اختیار داشتن اسلحه گرم در یک موتور خودرو. Ballantyne نیز متهم با اشاره اسلحه گرم.

چارلز مایکل لوئیس مک لین, 23, از, North Battleford است به اتهام قتل نفس غیر مجاز در اختیار داشتن اسلحه گرم در یک موتور خودرو و شکستن و وارد به قصد ارتکاب یک indictable جرم.

Ballantyne, Melko و مکلین در حال انتظار به نظر می رسد در North Battleford استانی دادگاه روز سه شنبه. اولین دادگاه ظاهر, نوجوانان گزارش شده است.

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب