چهار در پنج ارشد متقاضیان در خدمات مالی مرد هستند

زنان ساخته شده تا فقط 21 درصد از کارکنان قرار داده به جلو برای نقش های ارشد در شرکت های خدمات مالی در سال گذشته در مقایسه با 79% که مردان با توجه به داده ها از سازمان رفتار مالی.

این ارقام بر اساس برنامه های کاربردی به FCA را مدیران ارشد نظام که در آن نهایی تصویب قانونی از این افراد در حال بررسی است.

با وجود اجماع گسترده در مورد اهمیت بهبود جنسیتی تنوع در خدمات مالی تجزیه و تحلیل حقوقی Pinsent فراماسون بوده نشان می دهد شده است وجود دارد کمی پیشرفت در استخدام و ترویج بیشتر زنان در سطوح ارشد در خدمات مالی است.

بررسی 4,044 افراد در نظر گرفتن نقش های ارشد به پایان 31 مارس سال 2020 نشان می دهد که 833 بودند در حالی که 3,211 مرد بودند. این اطلاعات را اشاره به تمام شرکت های خدمات مالی از جمله بانک ها و شرکت های بیمه ، مدیران صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی.

الیزابت Budd شریک در Pinsent فراماسون بوده گفت: “بیشتر و بیشتر شرکت های خدمات مالی در حال برداشتن گام برای بهبود تنوع جنسیتی در سطح بالا اما سرعت تغییر است که هنوز هم بسیار کند است.

“با توجه به توجه است که تنوع جنسیتی داده شده است در سال های اخیر, من انتظار می رود بسیاری از شرکت های نا امید خواهد شد که این نمی شود منعکس شده در تعدادی از زنان قرار داده است به جلو برای ارشد نقش.”

یکی از دلایل اغلب با توجه به تعداد کم زنان در نقش های ارشد در خدمات مالی است که این صنعت کمتر دوستانه نسبت به زنانی که مایل به کار ساعت های انعطاف پذیر تر و یا از خانه با توجه به مراقبت نیاز دارد.

Budd افزود: “coronavirus بحران طرح میتوانست کار شیوه های سازمانی و عملیاتی سازه. به عنوان یک نتیجه, زنان خواهد بود و امیدوار است که شهرستان کارفرمایان در حال رفتن به بسیار بهتری برای کار انعطاف پذیر درخواست و این نمی تواند به عنوان بهانه ای برای سطوح پایین زنان در سطوح ارشد.”

قانون شرکت اضافه شده است که شرکت باید متعهد به ایجاد تغییرات فرهنگی است که اجازه می دهد زنان به اکسل. تعداد فزاینده ای از شرکت های در حال ثبت نام برای HM خزانه داری زنان در امور مالی منشور که در آن آنها تعهد به:

  • یک مقام ارشد اجرایی شخصا مسئول تنوع و شمول
  • مجموعه اهداف داخلی برای ارشد-سطح تنوع جنسیتی
  • انتشار در برابر پیشرفت این اهداف سالانه
  • باید یک هدف برای اطمینان از پرداخت از مدیران ارشد به پیشرفت در برابر این اهداف است.

اخیر تجزیه و تحلیل مالی جدید از 187 زنان در امور مالی امضا کنندگان منشور یافت 64 درصد افزایش نسبت زنان در نقش های ارشد در سال گذشته در حالی که 12 درصد بود و تنها حفظ همان سطح از نمایندگی.

تحقیقات قبلی از Pinsent میسون نشان داد که در 2018/19 زنان به نمایندگی از 26 درصد از افراد مطرح برای نقش های ارشد در مقایسه با 71 درصد برای مردان است. اما در این سال آمار و ارقام به طور مستقیم قابل مقایسه به عنوان آخرین آمار شامل داده ها در یک طیف وسیع تری از خدمات مالی و کسب و کار.

تنوع و شمول فرصت های پرسنل امروز

فهرست تنوع بیشتر و ورود به شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو